Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj14.06.2013, 12:02 (UTC)    
Mesaj konusu: Herkesin dikkatine, Bacaksiz hirsiz duyurusu

Bizden intikam almak isteyen bilgisayar delisi Ahmet Cakmak intikam olarak sitemizde bize ait olan tum pencerelerin kodlarini calip herkese dagitacagim diye bize tehdit ediyor.

EGER BIRINDEN BIZIM SITEDEKI PENCEREYE COK BENZER YADA O PENCERE KODUNU YOLLARSA BILIN KI BACAKSIZ HIRSIZ AHMETTIR VE ONUN SITESINI BIZE YOLLAYAN.

Kodun telif hakki vardir bu yuzden bu hirsiz kodlari dagitirken sitenize eklemeyin ve onu uyarin.

Kodlari eklemeyen\ uyaran \ bize mail atan herkesin sitesini sitemizde UCRETSIZ REKLAM YAPICAGIZ.
Mesaj14.06.2013, 12:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kisiye ait siteler:

cevizblog
blogkiyak
forumkiyak
Mesaj14.06.2013, 12:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

BU KONU LUTFEN SILINMESIN ADMINE YOLLUUYORUM
Mesaj14.06.2013, 12:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

dikkatli oluruz kardeşm.
Mesaj14.06.2013, 12:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

blogcu-abi yazmış:
dikkatli oluruz kardeşm.
Tessekurler

Bu konuyla bazilarinizi rahatsiz ediyorum ama malesef kendini birsey sanan Ahmet isminde bir hirsiz ergen olunca boyle oluyor iste...
Mesaj14.06.2013, 13:29 (UTC)    
Mesaj konusu: tamam

ok kardeşim canım sıkıldıkca diğer siteleri geziyorum . Denk gelirse sölerim Smile

Mesaj14.06.2013, 13:41 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: tamam

bilgi1453 yazmış:
ok kardeşim canım sıkıldıkca diğer siteleri geziyorum . Denk gelirse sölerim Smile
Thank you Smile
Mesaj14.06.2013, 17:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

[b]Bu konuyu bu kadar büyütmenize hiç gerek yoktu hakkında yasal işlem başlatabilirdiniz.Burada bu kişi hırsızdır derseniz kodlarımı çalıyor derseniz pek bir işe yaramaz.Kodunuzu çalan çalmaya devam edecektir.Eğer nasıl yasal işlem başlatılıyor bilmiyorsan ve böyle şeylerle uğraşmak istemiyorsan kodun altına bir yerine belirgin şekilde ForumKitab'a Ağittir diye kodun bir yedeğini bilgisayarına kaydedersin daha sonrada wmaracı ile şifrelersin ve o kodu çalsalar bile çözemiyecekleri için sitelerine aynı şekilde eklemek zorunda kalırlar.Böylece size ait olduğu bilinir.[/b]
Mesaj14.06.2013, 17:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

benim kodlarımıda aldı paylaşımda bulundu fakat özür diledi ama kodlarım halen onun elinde umarım bişey olmaz...
Mesaj14.06.2013, 17:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

KONU YERİ YANLIŞ
Mesaj15.06.2013, 14:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

kraloyuncux yazmış:
[b]Bu konuyu bu kadar büyütmenize hiç gerek yoktu hakkında yasal işlem başlatabilirdiniz.Burada bu kişi hırsızdır derseniz kodlarımı çalıyor derseniz pek bir işe yaramaz.Kodunuzu çalan çalmaya devam edecektir.Eğer nasıl yasal işlem başlatılıyor bilmiyorsan ve böyle şeylerle uğraşmak istemiyorsan kodun altına bir yerine belirgin şekilde ForumKitab'a Ağittir diye kodun bir yedeğini bilgisayarına kaydedersin daha sonrada wmaracı ile şifrelersin ve o kodu çalsalar bile çözemiyecekleri için sitelerine aynı şekilde eklemek zorunda kalırlar.Böylece size ait olduğu bilinir.[/b]

Hepsini zaten wmaraciyla sifreledim???
Önceki mesajları göster: