Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj24.06.2008, 16:09 (UTC)    
Mesaj konusu: Safari 3.1 internet tarayıcı denemeye değer

Basit ve şık arayüzü ile Safari internet üzerinde sizin önünüzden çekiliyor ve en eğlenceli ve en hızlı internet gezintisini yapmanızı sağlıyor. Apple'ın iddialı, hızlı ve güvenli Mac OS X sistemleri için ürettiği internet tarayıcısı Safari şimdi Windows işletim sisteminde.

Hızlı performans, şık ve basit arayüz, kolay sık kullanılanlar, pop-up bloklama, içerik arama, sekmeli gezsinti, entegre RSS desteği, SnapBack özelliği, otomatik form doldurma, yeniden boyutlandırılabilir text boşlukları, gizli ve özel gezinti gibi birçok özellik ve gelişmiş güvenlik seçenekleriyle Safari artık Windows kullanıcıları için de büyük bir alternatif olarak karşımıza çıkıyor.

Firefox'a göre 1 saniye Opera'ya göre ise 4 saniye daha hızlı olan kurulma hızı programın en dikkat çeken özellikleri arasında. İçerisinde bir grafik güçlendiricide bulunan yazılım Windows kullanıcılarına Mac dünyasının görsel yüzünü taşırken daha hızlı bir internet ortamı sunuyor.

Denemeye değer Very Happy Wink

efgan
Mesaj29.06.2008, 18:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tavsiye ederim Gerçekten safari hızlı

2 pc var birinde safariyi kulalnıyorum diğerinde ise kullanmıyorum gerçekten fark var Wink
Mesaj01.07.2008, 16:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

daha yeni duyuyorum Mr. Green
Mesaj02.07.2008, 09:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

indirdim ama memnun kalmadım Razz
Mesaj02.07.2008, 12:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

marasultraslan yazmış:

niye
Mesaj02.07.2008, 18:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

marasultraslan yazmış:

Çerezleri (kurabiye-cookie) alana kadar biraz yavaş gibi ama daha sonrası için gayet güzel bence.

Çerez ayarları için şu adımları takip ediniz:

Edit > Prefences > Security > Accept cookies + Always

Wink

efgan
Mesaj20.07.2008, 08:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bence en iyi Firefox ama şuan ben 3 tarayıcı kullanıyorum: Opera,Firefox,IE Very Happy
Önceki mesajları göster: