Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj02.07.2013, 10:23 (UTC)    
Mesaj konusu: Siteler Neden Açılmıyor ?

arkadaşlar zannımca ücretli domaine geçme gelecek .com .net vs (ücretli)
(webmenin offical sitesinden biliyorum Smile )
http://img.webme.com/pic/f/firefileupload/fotosok.bmp
Mesaj02.07.2013, 10:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

Siteler şu anda açılıyor..
Mesaj02.07.2013, 10:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güzel olur ama öyle olursa Smile
Mesaj02.07.2013, 10:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

zaten öyle ama sadece almanyaya özel Laughing
bi yöntem buldum türkiyedende alabiliyoruz tr.gg için
ben tr.gg sitem için .info uzantısı almayı düşünüyorum ama para yok Razz
Mesaj02.07.2013, 15:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

Eğer Webme şirketi yani Bedava Sitem böyle birşeye adım atarsa ; bunun geri dönüşü olmaz. Çünkü zaten herkes reklamlardan bıkmış durumda , hazır yani .com lu bi site açmaya. Ama açmayı biliyo bilmiyo orasını bilemem ama hazır hepsi. Ayrıca .com'lu bir çok alt yapı sağlayan hosting ler var. Bunlar aralarında yarış içersindeeler. Bedava sitem böyle bir şeye yetinmez diye düşünüyorum. Çünkü Bedava olarak açtığımız sitelerin üzerinden biz değil bedava sitem para kazanıyo, aynı şekilde reklamlardanda. Eminim ki böyle bir olay olacak olursa birçok bs kullanıcısı ayrılacaktır. Zaten birçok kişi reklamlar yüzünden ayrıldı. Biliyorum reklamlara müdahale edemiyorsunuz. Ama bunun başka bi yolu olmalı.
[color=blue]He bide .com lu olur ama sitede yine bedava sitem reklamları yayınlar.
O zaman olur belki. Eğer hem ücretli hemde reklam yayınlamayı düşünüyorsa bu üyelerle baş edemez bunuda bilsin. [/color] Mr. Green
Mesaj02.07.2013, 16:22 (UTC)    
Mesaj konusu: @Hocam

yok hocam 3 adet premium seçeneği olacak biri şuanda kullandığımız az özellikli free 2.si reklam kaldırma ve dosya upload etme vs 3.sü alan adı + tüm özellikler reklam kaldırma dosya film upload etme vs.
Mesaj02.07.2013, 23:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Öyle Olursa Şöyle Olur
atıyorum:

.com domain reklamsız felan reklamlı .com domain felan olur öyle eder sana gene reklam paketi (hatta geçer) Mr. Green
Önceki mesajları göster: