Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj05.07.2013, 16:29 (UTC)    
Mesaj konusu: Siteye Google Reklamları Nasıl Eklenir

Merhaba Bazı Sitelerde Google Reklamları War Bazı Sitelerdede Acayıp Acayıp Reklamlar War Google Reklamlarını Nasıl Koyarız Sitemize ? Bilgisi Olan
Mesaj05.07.2013, 18:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

Google reklamlarını google adwords adresine başvuru göndererek yapabilirsin. Yalnız domain adının .com/.gen/..net vb olması gerekiyor. .tr.gg domaininden kayıt olmuyor daha önce ben denemiştim.
Mesaj05.07.2013, 18:24 (UTC)    
Mesaj konusu: Cevap

Evet bazı sitelerde Googl* reklamları var.Fakat yayınlayanlar reklamları başka bir site adına alıyorlar.Ve buradaki .Tr.Gg domainli sitelerde de yayınlayarak tıklanma(klik)sayılarını artırıyorlar.Ayrıyeten Googl* neden bizim .Tr.Gg domainli sitelerimize reklam vermiyor dersen,bizim bu sitelerimiz subdomainli oldugu için Wink
Mesaj06.07.2013, 00:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba.
Bu basligi tamamen gözden gecirin..
Arrow http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=25622&postdays=0&postorder=asc&start=0

Kolay gelsin.
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj06.07.2013, 06:29 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Cevap

tastekineglence yazmış:
Evet bazı sitelerde Googl* reklamları var.Fakat yayınlayanlar reklamları başka bir site adına alıyorlar.Ve buradaki .Tr.Gg domainli sitelerde de yayınlayarak tıklanma(klik)sayılarını artırıyorlar.Ayrıyeten Googl* neden bizim .Tr.Gg domainli sitelerimize reklam vermiyor dersen,bizim bu sitelerimiz subdomainli oldugu için Wink

Google reklamlarını sadece başvuru yaptığınız sitede yayınlayabilirsiniz diye biliyordum ?
Önceki mesajları göster: