Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj14.07.2013, 18:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tüm Herkeze Hayırlı RAMAZANLAR Dilerim...
Mesaj14.07.2013, 18:39 (UTC)    
Mesaj konusu: Ramazan Ayı güzelliğiyle...

Very Happy Bu uzun günlerde orucun kat kat sevap vermesi dileğiyle iyi ramazanlar Wink
Mesaj16.07.2013, 17:22 (UTC)    
Mesaj konusu: ramazan

hayırlı ramazanlar arkadaşlar
Mesaj16.07.2013, 20:55 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Hayırlı Ramazanlar...

benim sitem kapatılmıştı.kod çaldım diye sizde çaldıgın kişi izin verirse kullan o zaman demiştiniz.sordum kullan dedi. http://yazan-blog.tr.gg/ site bu yazansan kullan dedi ''Copyrgiht TroyWp''
bende yazarsam kullanabilirmiyim.

HAYIRLI RAMAZANLAR...
Mesaj16.07.2013, 21:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hayırlı ramazanlar..
Mesaj20.07.2013, 04:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hayırlı ramazalar bs halkı

- Teknik Destek Personeli
Mesaj20.07.2013, 15:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hayırlı Ramazanlar

http://nezihworld.tr.gg/
Mesaj20.07.2013, 16:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hayırlı ramazanlar..
Mesaj20.07.2013, 18:40 (UTC)    

Merhaba,

öncelikle herkese hayırlı ramazanlar. ALLAH bu ramazanda herşeyi gönlünüze göre versin inşALLAH...
Bildiğiniz gibi, uzun süredir forum ve facebook sayfamız üzerinden duyuru, ilan vs yapmıyorum (facebook hesabımı kapalı).. Açıkçası bazı nedenlerden dolayı da (istisna olmadığı sürece) tekrar açmayı düşünmediğim gibi, seven ve sevdiklerimle irtibatta kalmak isterim. Bu öneri bana maille geldi ve açıkçası hoşuma da gitti elbette... Eğer benimle irtibatta kalmaya devam etmek isteyenler olursa, twitter üzerinden haberleşmek isterim.
Aranızdan bazıları ile irtibat halindeyim ve herşeye cevap veremezsem de kusura bakmayın.
javascript:emoticon('Very Happy')
Twitter: twitter.com/PictureOfVoice

Sevgilerimle,
Admin Tarik[/quote] Very Happy Very Happy
Mesaj23.07.2013, 16:56 (UTC)    

admintarik yazmış:
Merhaba,

öncelikle herkese hayırlı ramazanlar. ALLAH bu ramazanda herşeyi gönlünüze göre versin inşALLAH...
Bildiğiniz gibi, uzun süredir forum ve facebook sayfamız üzerinden duyuru, ilan vs yapmıyorum (facebook hesabımı kapalı).. Açıkçası bazı nedenlerden dolayı da (istisna olmadığı sürece) tekrar açmayı düşünmediğim gibi, seven ve sevdiklerimle irtibatta kalmak isterim. Bu öneri bana maille geldi ve açıkçası hoşuma da gitti elbette... Eğer benimle irtibatta kalmaya devam etmek isteyenler olursa, twitter üzerinden haberleşmek isterim.
Aranızdan bazıları ile irtibat halindeyim ve herşeye cevap veremezsem de kusura bakmayın.

Twitter: twitter.com/PictureOfVoice

Sevgilerimle,
Admin Tarik
Önceki mesajları göster: