Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj23.07.2013, 14:35 (UTC)    
Mesaj konusu: Reklamlar...

Sitelerimizdeki reklamlar son derece rahatsız edici. İlk yıllarından text reklam ile başlayan daha sonra kendini baya aşan BS yönetiminin bu konunun üzerinde hassas olması gerekiyor.

Tasarım üstü reklam eyvallah, ama sağdaki dikey reklam sitenin anasını ağlatıyor. Bence reklamlara çözüm bulunmalı. Reklam dikey sağda yerine yatay tasarım altında olsa daha iyi olur.

Bakın reklamlar kaldırılsın demiyorum, düzenlensin diyorum...
Mesaj23.07.2013, 14:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu konu daha öncede dile getirildi fakat siz de support'a mesaj atarak düzenleme yapabilirsiniz kod yardımıyla.
Örneğin özelden gönderdiğim siteler gibi reklamlar konumlandırılırsa sorun olmaz.
Mesaj23.07.2013, 16:04 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Reklamlar...

halkali-ticaret-meslek-lisesi yazmış:
Sitelerimizdeki reklamlar son derece rahatsız edici. İlk yıllarından text reklam ile başlayan daha sonra kendini baya aşan BS yönetiminin bu konunun üzerinde hassas olması gerekiyor.

Tasarım üstü reklam eyvallah, ama sağdaki dikey reklam sitenin anasını ağlatıyor. Bence reklamlara çözüm bulunmalı. Reklam dikey sağda yerine yatay tasarım altında olsa daha iyi olur.

CSS bilgin varsa kod verebilirim. Özel mesaj ile iletişime geçebilirsin.
Mesaj24.07.2013, 18:47 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Reklamlar...

cryengine3 yazmış:
halkali-ticaret-meslek-lisesi yazmış:

CSS bilgin varsa kod verebilirim. Özel mesaj ile iletişime geçebilirsin.

Hatırlatma: Reklamların yerini değiştirmek te yasak.
Önceki mesajları göster: