Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj29.07.2013, 07:02 (UTC)    
Mesaj konusu: Bs-Bağımlısı

Merhaba arkadaşlar,

Birazdan altta linkinide paylaşıcağım üzere Bs-Bağımlısı, forumda 300 adet mesaj paylaşımıyla olmakta. 2007de ilk üyeliğimi açtığım sıralar (10 yaşındaydım) ben de hep Bs-Bağımlısı olmak istedim ve paylaşım geçmişimden de görülebileceği üzere aşırı gereksiz floodlar yapmıştım. Şimdi bakıp bakıp gülüyorum. Özellikle yeni kullanıcı arkadaşlarımıza tavsiyem, bu rütbe için acele edilmemesidir. Zaten zamanla Bs-Bağımlısı olacaksınız. En temizi, gerekli yerlerde, teknik konularda foruma yazarak, mesaj sayısınızı artırmaktır. Tabi gönül ister ki, mesaj sayınızla takıntınız olmasın Smile

Bu rütbeyi kazanma çabasının boş bir heves olduğunu belirtmek ister; diğer rütbeler gibi özel seçmeyle değil, sistemin otomatik olarak size bu rütbeye atadığını söylemek isterim Smile

Arrow http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=12299

Saygılarımla
@yusufck18

Bu mesajımla @selin hocamı anıyorum.

Mesaj30.07.2013, 15:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güzel bir özetleme olmuş Smile

Yeni başlayan arkadaşların dikkatlice okuması lazım sanırım bu başlığı Razz
Mesaj30.07.2013, 15:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Gönül isterki bs bağımlısı rütbede değil özde olsun icraatda olsun Smile
Mesaj31.07.2013, 14:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

@baslangic-sayfam, @denizmerkezi

Yeni kullanıcı arkadaşlarım bu başlığa sizin gibi rağbet göstermedi hocam Smile Bu arada eklemek isterim ki yapılan floodlar, forum hayatında gülünç tepkilerle karşılaşmamıza neden olur.

Daha ikna edici bir yöntemle anlatmak gerekirse; bilindiği gibi şu an moderatör alımı açık. Yıllarca da böyle şeyler göreceğiz. Biliyoruz ki başvuruda bulunanların geçmişte yapıldıklarınada bakılmaktadır Smile Bu da umarım flooddan caydırıcı bir yöntem olur.

Çok güzel bir örnek ise @denizmerkezi ile benim aramda geçen hikayedir. Üye olduğu ilk yıllarda beraberdir, özel mesaj yoluyla çok yardımlaştık. Lakin bakın onun rütbesine. Bir de benimkine bakın Smile

Olmak istenilen Bs-Bağımlısının bir önemi yoktur. Az ve öz mesaj sayısı her şeyden daha güzeldir.

Sevgi ve saygılarımla.
Mesaj31.07.2013, 14:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

Çok doğru konuştun kardeşim.
Mesaj31.07.2013, 18:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ne güzel demiş Beyazıt kardeşimiz "Webmaster forumlarında geçireceğiniz zaman boş zamanlardır..Sadece orada bilmeniz ve öğrenmeniz gerekeni alın.Üslubunuza ve boş boş konu açmamaya özen gösterin.Her konuya mesaj atmakla uğraşmayın..Mesaj sayınızın sizin geveze ve işi bilmediğinizi gösterir!" Smile
Mesaj31.07.2013, 20:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

yusufck18 yazmış:
@baslangic-sayfam, @denizmerkezi

Yeni kullanıcı arkadaşlarım bu başlığa sizin gibi rağbet göstermedi hocam Smile Bu arada eklemek isterim ki yapılan floodlar, forum hayatında gülünç tepkilerle karşılaşmamıza neden olur.

Daha ikna edici bir yöntemle anlatmak gerekirse; bilindiği gibi şu an moderatör alımı açık. Yıllarca da böyle şeyler göreceğiz. Biliyoruz ki başvuruda bulunanların geçmişte yapıldıklarınada bakılmaktadır Smile Bu da umarım flooddan caydırıcı bir yöntem olur.

Çok güzel bir örnek ise @denizmerkezi ile benim aramda geçen hikayedir. Üye olduğu ilk yıllarda beraberdir, özel mesaj yoluyla çok yardımlaştık. Lakin bakın onun rütbesine. Bir de benimkine bakın Smile

Olmak istenilen Bs-Bağımlısının bir önemi yoktur. Az ve öz mesaj sayısı her şeyden daha güzeldir.

Sevgi ve saygılarımla.

Smile Hatırlarım o günleri ne günlerdi ahh ahh rütbenin inan bir önemi yok hani tamam hevesleniyorsun ilk başta ama hepsi o kadar normal üyesins ende sadece görevlerin var hepsi bu. Smile
Mesaj04.08.2013, 00:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

clean-deneme yazmış:
Ne güzel demiş Beyazıt kardeşimiz "Webmaster forumlarında geçireceğiniz zaman boş zamanlardır..Sadece orada bilmeniz ve öğrenmeniz gerekeni alın.Üslubunuza ve boş boş konu açmamaya özen gösterin.Her konuya mesaj atmakla uğraşmayın..Mesaj sayınızın sizin geveze ve işi bilmediğinizi gösterir!" Smile

Çok güzel söylemiş Beyazıt bey Arrow
Önceki mesajları göster: