Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj31.07.2013, 19:24 (UTC)    
Mesaj konusu: SalyangozOyun / Oyun Sitemiz Açıldı.

SalyangozOyunu Açmadan önce çok isim aramıştık.Bedava-Sitemde oyun sitesi açabilirsin.Fakat alan adını bulmak çok zordur.ve Sonunda Aklıma Salyangoz Kremleri İlham verdi bana ve Sonunda 1 Arkadaşımla (Oyun-Gurdu) ile Karşılıklı Oyun Siteleri Açmayı Önerdi.Bende Kabul Edip Şuan Arkadasım önde gibi Ama Şuanki Kullandığım Tasarımda çok çok Değişiklikler Yaptım.Com'lu Sitelerde oyunlara girilmeden önce açıklama vb. gibi şeylerde Eklemek çok zordu şimdi Yavaş Yavaş....

Bakalım inşallah bir sorun olmadan devam ederiz.
Sizden İÇERİK HAKKINDA DEĞERLENDİRME YAPMANIZI İSTEMİYORUZ.
Tasarım ve siteye neler eklenebileceğini söyleyebilirsiniz.
Değerlendirme Sizin.

вıя cεʟαʟı чσпɔεмʟı κʟαƨığı ♥
Mesaj31.07.2013, 19:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tasarım güzel ama hazır tasarım iyi değil. Tasarım dediğin özgün ve sadece sana ait olmalı. Profesyonel olması şart değil ama özgünlük önemli Smile

Birde tasarım benim gibi küçük ekranlı netbooklar da büyük kalıyor ve yana doğru kaydırma çubuğu çıkıyor.
Mesaj31.07.2013, 19:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

bsdene yazmış:
Tasarım güzel ama hazır tasarım iyi değil. Tasarım dediğin özgün ve sadece sana ait olmalı. Profesyonel olması şart değil ama özgünlük önemli Smile

Birde tasarım benim gibi küçük ekranlı netbooklar da büyük kalıyor ve yana doğru kaydırma çubuğu çıkıyor.

Yorumun için Teşekkürler.Özgün İçerikler Eklemeye Calısıcağım.Bide Tasarım Çizme vb. gibi şeylerde Amatörüm o yüzden Hazır tasarımlar kullanıyorum.
Mesaj31.07.2013, 21:48 (UTC)    
Mesaj konusu: .tr.gg

.tr.gg de oyun sitesi kurmak çok zor bir sürü başarılı sitem oldu ve sende başarıyosun başarılar Wink
Mesaj31.07.2013, 22:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tema ve diğer konularda, arkadaşından daha iyi görünüyorsun kardeşim. Devam et, yalnız tasarımda ki açıkları düzeltmeye gayret edersen daha hoş olur diye düşünüyorum Smile
Mesaj01.08.2013, 05:15 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: .tr.gg

biribirinecom yazmış:
.tr.gg de oyun sitesi kurmak çok zor bir sürü başarılı sitem oldu ve sende başarıyosun başarılar Wink

Teşekkür Ederim.
Mesaj01.08.2013, 05:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

avoi yazmış:
Tema ve diğer konularda, arkadaşından daha iyi görünüyorsun kardeşim. Devam et, yalnız tasarımda ki açıkları düzeltmeye gayret edersen daha hoş olur diye düşünüyorum Smile

Görüşün için teşekkür ederim.Siteyi Kuralı 1-2 gün oldu hem oyun arıyorum hemde tasarımı düzenleme cok zor oluyor.
Mesaj01.08.2013, 13:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

+ + Güncel + + Yeni Oyunlar Ekleniyor. + +
Mesaj01.08.2013, 13:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

tasarım örümcekoyuna ait,siteden ki oyunlarda trojen var.
Mesaj01.08.2013, 13:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

liseogrencisi2 yazmış:

Trojen değil,trojan olacaktı. Very Happy

Ben de böyle bir sorun olmadı. Neutral
Mesaj01.08.2013, 13:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

liseogrencisi2 yazmış:

Alta Bakarsan Belirttim
Mesaj01.08.2013, 13:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merak Etme Bizde Öyle seylik yoktur.
Mesaj01.08.2013, 15:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

Angry Birds Eklenmiştir.İyi Oyunlar.

Gitmek İçin : http://salyangozoyun.tr.gg/Angry-Birds-oyunu-hakk%26%23305%3Bnda-bilgi.htm[/code]
Mesaj01.08.2013, 15:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

salyangozoyun yazmış:
Angry Birds Eklenmiştir.İyi Oyunlar.

Gitmek İçin : http://salyangozoyun.tr.gg/Angry-Birds-oyunu-hakk%26%23305%3Bnda-bilgi.htm
Önceki mesajları göster: