Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj11.08.2013, 06:46 (UTC)    
Mesaj konusu: BlogAlp.Tr.gg l Kişisel blog ve Bilgi arşivi - Değerlendirin

BlogAlp'in değerlendirme sayfasına hoşgeldin!

Bugün tam 1 yaşımızdan 2 gün aldık Very Happy

Merhaba arkadaşlar söylemek istediğim bir kaç birşey var;

Beni tanıyan tanımayan herkese bu bir senelik maceramda sitemi ziyaret ettiği için teşekkür ederim. Ziyaretçi sayımız çok az, gerçekten az. Artacağıda benzemiyor sanki, şu ana kadar bir sürü özgün blog yazdım fakat artmadı nedense. Büyük sitelerden destek gelmiyor bu yüzden pekde artacağa benzemiyor. Tr.gg'den blog sayfası yapmak kolay iş değil, blog yapmaya devam edeceğim bırakacağımdan değil. Sadece diğer sistemlere göre biraz uğraştırdığınızı bilmenizi istedim. Ziyaretçi sayısı çok az evet. Bunun nedenin index sayısı olduğunu düşünüyorum. İçerik sayımız arttıkça, ziyaretçilerimizde artacak. Fakat ben blogAlp olarak sitemde hiçbir zaman kopyala yapıştır yapmıyorum. Mümkün olduğunca alıntı yapmamaya çalışıyorum, kendim yazıp düzenliyorum. Böylede devam edecek. Bu sene benim için önemli birşey var, "Üniversite Sınavı" ona hazırlanmaya başladım. Boş zamanlarımda sitemle ilgilenmeye devam ediyorum. Sitemi bırakmayı düşünmüyorum. Kısacası tr.gg'de yer almaya devam edeceğim. Sitem zaten "Örnek Siteler" kısmında. Orda olduğum için mutluyum, bunu unutmadan yoluma devam ediyorum. Son olarak söylemek istediğim şey sitemden kopyala yapıştır yapanlar beni tr.gg'den soğutuyorlar, yani gelen mesajlara sert cevap veriyorum. İnsanlara yardım etme isteğimi kaçırıyorum. Gerçekten sitemde gördüğüm şeye bakıp benzeri yaparsın hadi neyse, benim siteme yüklediğim resmi'de aldığınız için. Yazıları hiç değiştirmediğiniz için bir kaç kelime googleye yazıyorum. Orada çalanların sitesi belli oluyor, zaten. Tarık Beye geçen gün 6,7 tane link gönderdim. Geri dönüş yaptı, söylediği şey size ait olduğunu kanıtlayın idi. Tekrar bir dönüş yaptım, kanıtladığımı düşünüyorum. Ondan sonra tekrar cevap gelmedi. Sonucun olumlu olacağını, alıntı yapanların ceza alacağını. Yani sonuçta sen benim toplistim için yaptığım açıklamayı, arrow ve yıldız pngsini kopyala yapıştır ile alıyorsun, bunun yerine kendine özgü bir toplist yaratıp, kendine özgün bir açıklama yazarak daha fazla dikkat çekebilirsin diye düşünüyorum.

Arrow Böyle konuşmak iyi oldu ha, içimi döktüm resmen.

Yorum yapmadan önce;

Sitem hakkında yorum yapacak arkadaşlar lütfen "Başarılar" deyip bırakmayın. Neyin eksik, neyin fazla olduğunu. Beğenip, beğenmediğiniz kısımları söyleyin. 10 üzerinden bir değerlendirme ekleyin 10/8 gibi. Fazla serte kaçmadan kötü yorumlarınızıda ekleyin ki hatalarımı görüp düzeltebiliyim.

Son gelişmeler ;
Arrow Scm müzik player ekledim. Kaldırmayı düşünmüyorum eklediğim müzikler konusunda, istek parçanız Very Happy varsa konuk defteri yada bu konuya mesaj atabilirsiniz.
Arrow "Ekstra Menü" yenilendi.
Arrow "Haftanın Videosu" kısmını güncelliyorum
Arrow Bütün kategoriler ve anasayfa düzene girdi.
Arrow Sohbet kutusu aktif, çalışıyor.
Arrow Toplist'i güncelledim.

Exclamation Bu konu çok güzel oldu, hem sölemek istediklerimi söyledim. Hem sizden gelen yorumlarla daha güzel bir blogAlp yapacağım.
Mesaj11.08.2013, 07:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben YGS Çalışmalarına Yarın Başlıyorum.Muhtemelen bir daha giremem.Sende sınavlar bitene kadar ara ver bence.
Mesaj11.08.2013, 08:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

cevapverin yazmış:
Ben YGS Çalışmalarına Yarın Başlıyorum.Muhtemelen bir daha giremem.Sende sınavlar bitene kadar ara ver bence.

İkisini bir arada götürebilirim, sonuçta ne kadar çalışssanda boş vakti oluyor insan, o vakitlerimi sitemle değerlendiriyorum.

Arrow Bu tür mesajları, profilime mesaj olarak atın. Bu konuda sadece değerlendirme olsun.
Mesaj11.08.2013, 13:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Başarılar
Mesaj11.08.2013, 13:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

calibrios yazmış:
Başarılar

Teşekkürler hocam, konuya özellikle başarılar deyip bırakmayın, sitemi değerlendirin diye yazmış olsamda Smile
Mesaj11.08.2013, 14:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tasarım 10/10 (özgün olduğu için Wink )
İçerik 10/9

Mesaj11.08.2013, 15:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

calibrios yazmış:
Tasarım 10/10 (özgün olduğu için Wink )
İçerik 10/9

Çok teşekkür ederim. İçerik'de artmaya devam ediyor zamanla inşallah. Tasarımı kendim gimp ile çizip dreamweaver ile kodladım. Bir iki site çalmaya kalkışmıştı Tarık Bey'e mesaj atmıştım, sonra sitesini kendi kapatmıştı blogmurat benzeri birşeydi. Trajik olan ise bana mesaj atması"Kardeşş tasarımını çaldım izinsiz aldım idare ett" diye Smile
Mesaj11.08.2013, 15:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arrow Sağ tıklama engeli eklenmiştir. Uyarı kutucuğu çıkmamaktadır.
Mesaj11.08.2013, 15:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

#blogalp | çok iyi gidiyorsun (: şu kapak fotoğrafları konunu çok beğendim hepsi şahane (:
Mesaj11.08.2013, 16:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

chickenblog yazmış:
#blogalp | çok iyi gidiyorsun (: şu kapak fotoğrafları konunu çok beğendim hepsi şahane (:

Çok teşekkür ederim, onları yüklemesi çok uğraştırdıydı bir yüklemede en fazla 10 tane yükleyebiliyoruz biliyorsun, 200 tane uğraştım biraz Smile

Arrow İsmail abiye mail gönderdim(Bir blogcu) kemal.mp3'ü kullanabilirmiyim diye, saolsun kullan dedi. Bende sitemizin soluna "Herkesi güldüren adamı koydum, yani tabi beğenmeyen çıkacaktır fakat orada resmini gülünce bile filmleri aklıma geliyor gülesim geliyor."
Arrow Yukarı çık çapası kodu bozulduydu üstteki eklentiyi ekleyince css'den ayrı ayrı ayarlayıp yaptım.
Mesaj11.08.2013, 16:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arrow Üzerine gelince resmin ses çıkması olayı çok basitmiş, yakında anlattığım bir konuyu sitemde paylaşacağım.(İe'de çalışmıyor css3lü galiba Very Happy )
Arrow Twitter sayfamızda hiç takipçimiz yok, destek olurmusunuz : https://twitter.com/BlogAlp
Arrow Sitemiz İnternet explorer'da kötü gözükmektedir, ziyaret ederken başka tarayıcılar kullanmanızı tavsiye ederim.
Mesaj11.08.2013, 16:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Başarılar.
Mesaj11.08.2013, 16:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

muhammeterbas yazmış:
Başarılar.

Teşekkürler dostum. Başarılar deyip bırakmasan iyi olurdu. Değerlendirmelerinizi bekliyorum.

Arrow Yukarı çık çapası javascript oldu tüm tarayıcılarda çalışıyor.
Arrow Sitemizin tek sorunu İE'de kemal abi çalışmıyor, blog yazılarını ortalamış gösteriyor.
Arrow Mozilla Firefox tavsiye ederim.
Mesaj11.08.2013, 16:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

Müzik playeri kaldırdım.
Sebebi takip ettiğim hiçbir blogda bulunmaması ve tavsiye edilmemesi, ayrıca sitenize eklediğiniz zaman bottom'da kayma yapıyor.
Mesaj12.08.2013, 12:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arrow ChickenBLOG'da haftanın sitesi seçildik.
Önceki mesajları göster: