Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj02.07.2008, 18:09 (UTC)    
Mesaj konusu: CSS tasarımı kullanıyorum.Fakat 1.ekstra kutunun içeriği

Arkadaşlar..Ben sitemde CSS tasarımı kullanıyorum.Fakat 1.ekstra kutunun içeriği kısmına koyduğum resimler sayfanın en altına alt alta sıralanıyor.Bunları sayfanın sağına nasıl koyabilirim.

En son sanatist tarafından 02.07.2008 19:04:10 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj02.07.2008, 18:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

hımm ılk defa boyle bıseyle karsılastım arasıtracam arkdasım
www.haberiz.tr.gg -->bilim insanları,icatlar,bilim tarihi,uzay arastırmları,arastırma sonuçları,aşkın kanunu,aşkın türleri,aşkın türleri,platonik aşk,astrolojide evlilik,burçların negatif özellikleri,dogum astrolojisi,elementler ve aşk,haberler burada
Mesaj02.07.2008, 19:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

&nbsp anasayandaki kodların içinde bu görünen kotmutu silmiş yada bir linkin v.s kodunu silerken bu komutu unutmuş olabilirisin bu komutu tam silmezsen yada eksik eklersen site tasarımını bozar yapman gereken bu komutun olduğu kodu tamamen silmendir yada sildiğin kodlarda bu komut kalmış olabilir bu yüzden bu tür aksaklıklar meydana geliyor
Mesaj03.07.2008, 10:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

Css design tasarımında aşağıda çıkyor. Sebebini bimiyorum bende. En iyi çözümü siteyi tablolarla kur Wink

Mesaj03.07.2008, 10:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

aşağıda çıkması normal tasarım kafanıza göre yaptığınız çin ekstra kutya uymuyoır
yani tasarımın biryerinde ekstra kutu vardır ve siz tasarımı o kutuya göre uydurmassanız her zaman farklı yerlerde çıkar .
yalnız kutucukların isimlerinde sorun çıkmayacaktır Wink
Önceki mesajları göster: