Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj11.09.2013, 11:32 (UTC)    
Mesaj konusu: LÜTFEN YARDIM EDİN ARKADAŞLAR

kardeşler kozluspor1955.tr.gg benim sitem ama ben şifresini unuttum giriş yapamıyorum,şifremi unuttum yaparken de e-mail istiyor fakat benim bi çok e-mail adresim var hangisin üzerine kayıtlı olduğunu unuttum kardeşlerim bana bu konuda yardımcı olur musun benim e-mail adresimi bulabilir misin lütfen yardım et kozluspor umuzun sitesini tekrar yönetebilelim Sad

Mesaj11.09.2013, 12:50 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: LÜTFEN YARDIM EDİN ARKADAŞLAR

onurmobilyaa yazmış:
kardeşler kozluspor1955.tr.gg benim sitem ama ben şifresini unuttum giriş yapamıyorum,şifremi unuttum yaparken de e-mail istiyor fakat benim bi çok e-mail adresim var hangisin üzerine kayıtlı olduğunu unuttum kardeşlerim bana bu konuda yardımcı olur musun benim e-mail adresimi bulabilir misin lütfen yardım et kozluspor umuzun sitesini tekrar yönetebilelim Sad

Merhaba,
Mail sayfanıza giderek, support-tr( at )webme.com adresine bir mail atacaksınız.

Sayfanın kime ait olduğunun adını ve soyadını yazın,
Kimliğiniz de ad ve soy adınızın bulunduğu kısmın fotoğrafını çekin ve maili gönderin.

Yalnız, sitenizin bir yerinde adınız ve soyadınızın yazması gerekiyor. Neresi olduğu önemli değil yeter ki bulunsun isim soyisim..
Mesaj12.09.2013, 13:15 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: LÜTFEN YARDIM EDİN ARKADAŞLAR

informess yazmış:
onurmobilyaa yazmış:

Merhaba,
Mail sayfanıza giderek, support-tr( at )webme.com adresine bir mail atacaksınız.

Sayfanın kime ait olduğunun adını ve soyadını yazın,
Kimliğiniz de ad ve soy adınızın bulunduğu kısmın fotoğrafını çekin ve maili gönderin.

Yalnız, sitenizin bir yerinde adınız ve soyadınızın yazması gerekiyor. Neresi olduğu önemli değil yeter ki bulunsun isim soyisim..

kardeş kozluspor sayfamın mı onurmobilyaa sayfamın mı yazması gerekiyor bi yerinde ismim ??

Mesaj12.09.2013, 16:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

Buyuk harflerle baslik acmayiniz
2) sifresini unuttugunuz sitenin Wink

Önceki mesajları göster: