Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj12.09.2013, 12:13 (UTC)    
Mesaj konusu: menu yapma ile ilgili

selam
yeni başladığım için birşey bilmiyorum google aradım ama istediğim gibi bir cevap alamadım iceblue tasarım klanıyorum css bana göre değil orda çok fazla kod var istedim bir sayfa yapınca onun alt sayfalarıda olabilir ama ben onların =>alt sayfası gibi değilde menunun üstüne gelince yana bir pence açılsın ordan seçmek umarım anlatabilmişimdir

bir diğeri ise linksiz menu yapılabiliniyorama bu sefer altındaki menuler görünmüyor yardımcı olursanız sevinirim
Mesaj12.09.2013, 12:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

cssde flash bir tasarım istiyorsanız bunu photosohp ile çizip dreamweaver ile htmlye çevirebilirsiniz.
Mesaj13.09.2013, 22:35 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: menu yapma ile ilgili

ucanhayalet yazmış:
selam
yeni başladığım için birşey bilmiyorum google aradım ama istediğim gibi bir cevap alamadım iceblue tasarım klanıyorum css bana göre değil orda çok fazla kod var istedim bir sayfa yapınca onun alt sayfalarıda olabilir ama ben onların =>alt sayfası gibi değilde menunun üstüne gelince yana bir pence açılsın ordan seçmek umarım anlatabilmişimdir

bir diğeri ise linksiz menu yapılabiliniyorama bu sefer altındaki menuler görünmüyor yardımcı olursanız sevinirim

Iceblue tasarım için istediğiniz gibi bir menü sistemi henüz geliştirilmedi.
Ancak menüye tıklanır ve açılan sayfaya bir menü ekleyebilirsiniz.

Linksiz yapılan menü de alt sayfalar gözükmez.