Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj13.09.2013, 23:28 (UTC)    
Mesaj konusu: Resimli oyun ekle.

MERHABA ARKADAŞLAR,HEPİNİZ DEMİŞSİNİZDİR.YANİ TANE TANE OYUN EKLEYENLER.BİZ BU OYUNUN SWF SİNİ YÜKLEYİNCE BÖYLE OLUYOR.

http://land-ofthe-game.tr.gg/Yeni-Oyunlar.htm

YANİ OYUNLAR 1 VEYA KRALOYUN.COM UNKİ GİBİ RESİMLİ DEĞİL.YARDIM EDER MİSİNİZ.SADECE OYUNLAR SAĞ MEDÜDE ÇIKIYOR DA Sad

Mevlana...

En son hanymany tarafından 14.09.2013 07:28:54 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj15.09.2013, 22:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

Oyunların ufak bir ekran görüntüsünü çekin. Daha sonra sayfanıza yükleyin. Resme tıklayınca oyun sayfanız açılsın.
Mesaj17.09.2013, 14:52 (UTC)    
Mesaj konusu: Arkadaş,oyunun küçük resmini nasıl çekicem?

ARkadaşım.Teşekkür ederim yardımın için.Benim aslında bir çok sorunum daha var.Neyse konuya dönelim.Nasıl oyunun küçük bir resmini çekicez?
Mesaj17.09.2013, 15:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

EKRAN GÖRÜNTÜSÜNÜ YAKALIP DÜZENLEYEBİLİRSİNİZ PHOTOSPACE Yİ ÖNERİRİM
Mesaj18.09.2013, 14:26 (UTC)    
Mesaj konusu: TEşekkür ederim

TEşekkür ederim.İkiniz de çok yardımcı oldunuz Very Happy ŞAKA YAPMIYORUM HARBİDEN!! Neutral Exclamation

Mevlana...
Mesaj18.09.2013, 14:44 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: TEşekkür ederim

hanymany yazmış:
TEşekkür ederim.İkiniz de çok yardımcı oldunuz Very Happy ŞAKA YAPMIYORUM HARBİDEN!! Neutral Exclamation

İnanırım ve kendi adıma rica ederim.
Mesaj01.10.2013, 13:08 (UTC)    
Mesaj konusu: Arkadaşlar,özür dilerim ama.......

Arkadaşlar,ben on nasıl yapıcağımı bilmiyorum Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Yardım eder misiniz?Bu konu hakkında bilginiz varsa Mad Mad Mad

Mevlana...
Mesaj01.10.2013, 14:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

Görseller ile açıklamak isterdim fakat şuan sadece yazı ile açıklayacağım. .

Oyunu web sitenizde açın ve oyunun görüntüsünü çekin. Ardından paint vs. yardımı ile görüntüyü kesip kaydedin. Ardından web sitenize resmi yükleyin. Oyunun gözükmesini istediğiniz sayfada resme link ekleyerek oyunun sayfasının linkini ekleyin.

Bu kadar...
Mesaj05.10.2013, 20:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

grafikdizayn yazmış:
Görseller ile açıklamak isterdim fakat şuan sadece yazı ile açıklayacağım. .

Oyunu web sitenizde açın ve oyunun görüntüsünü çekin. Ardından paint vs. yardımı ile görüntüyü kesip kaydedin. Ardından web sitenize resmi yükleyin. Oyunun gözükmesini istediğiniz sayfada resme link ekleyerek oyunun sayfasının linkini ekleyin.

Bu kadar...

Hepinize,yardım etmek isteyen herkese teşekkür ederim. Smile Smile Keşke resimli olsaydı,Çok işime yaradı,gerçekten bir profesyonelsiniz Very Happy Very Happy Very Happy

Mevlana...
Mesaj06.10.2013, 07:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Klavyede "PrtSc SysRq" diye bir tuş var.
Bu tuş ekranın görüntüsünü çekmeye yarıyor.
Bu tuşu kullanarak ekranın görüntüsünü çekiyorsun.
Ama gerekli işlemi yapmazsan resmi göremezsin.
İşlemler:
1- Resmini çekmek istediğin oyunu açıyorsun.
2- O dediğim tuşa basıyorsun.
3- Bir paint dosyası açıyorsun.
4- CTRL tuşuna basılı tutarak "v" tuşuna basıyorsun.
5- Ve masaüstünün resmi painte geliyor.
6- Sende burayı sadece senin oyununun resmi gelecek şekilde kesiyorsun.

1. maddeyi yapmak için alternatif bir yöntem söylemek istiyorum.
Yükleyeceğin oyunu açıp ekran görüntüsü almaktansa;
Oyunu bulduğun sitedeki resmin ekran görüntüsünü al.

Kolay gelsin.
Mesaj11.10.2013, 12:16 (UTC)    
Mesaj konusu: TEŞEKKÜR

TEŞEKKÜR EDERİM.BÖYLE BİR AÇIKLAMA BEKLİYORDUM.SİZ ÇOK İYİ BİRİSİNİZ Very Happy TEŞEKKÜRLER... Very Happy Bu arada nasıl resime URL verebilirim.Bİlmiyorum Crying or Very sad Crying or Very sad
Mesaj12.10.2013, 18:32 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: TEŞEKKÜR

hanymany yazmış:
TEŞEKKÜR EDERİM.BÖYLE BİR AÇIKLAMA BEKLİYORDUM.SİZ ÇOK İYİ BİRİSİNİZ Very Happy TEŞEKKÜRLER... Very Happy Bu arada nasıl resime URL verebilirim.Bİlmiyorum Crying or Very sad Crying or Very sad

Arrow http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=72451
Arrow http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=75415

Dipnot büyük harflerle yazmayınız. Ayrıca sorduğunuz soruların cogunu forumda zaten bula bilirsiniz.

Kolay gelsin. [/quote]
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj13.10.2013, 05:42 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: TEŞEKKÜR

hanymany yazmış:

Resime url vermeyi ve düzenlemeyi bilmiyosan; Sayfalarımı değiştirden herhangi boş bi sayfa aç, Orada resim kutusu var oraya tıkla. Ama önce resmi yüklemen gerekiyor. Yüklediin resmin urlsini yapıştır url kutucuğuna. Daha sonra gelişmiş bölümüne tıkla gerekli alanlar sana kalmış. Smile İyiForumlar
Mesaj02.11.2013, 08:59 (UTC)    
Mesaj konusu: Teşekkürler

Teşekkürler Very Happy Cool

Mevlana...
Önceki mesajları göster: