Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj03.10.2013, 11:29 (UTC)    
Mesaj konusu: Sayfa editörü neden çalışmıyor.

Sayfa editöründe bir sayfaya tıkladığım zaman sayfa üzerinde işlem yapamıyorum çünkü üstündeki araç çubukları yok ve hata veriyor. Sebebi nedir?
Mesaj03.10.2013, 16:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ayarlar > Html Editörü Gösterilmesin mi ? ( Şart: Html bilir olmanız lazım) Kutucuğu işaretliyese işaretii kaldırın.
Mesaj03.10.2013, 16:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hayır öyle bişey değil bu.

Error Loading FCK-Editor

bu hatayı veriyor.
Mesaj03.10.2013, 16:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tamam işte nediyorsak onu yp. Bi bildiğimiz var herhalde.
Mesaj03.10.2013, 17:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kardeşim onu zaten sen söylediğinde bakmıştım. işaretli değil zaten.
Mesaj03.10.2013, 17:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sayfanın içeriğinde iFrame mevcuttur. Bu iFrame güvenlik gerekçesiyle editörün HTML kod alanında gösterilmeyecektir.Fakat sayfanda ve alt sayfanın kaynağıda bunu görebilirsin.

bu nedir?
Mesaj03.10.2013, 17:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

bendede senin hatanın aynısından veriyo ayrıca böyle yazıyo

Sayfanın içeriğinde iFrame mevcuttur. Bu iFrame güvenlik gerekçesiyle editörün HTML kod alanında gösterilmeyecektir.Fakat sayfanda ve alt sayfanın kaynağıda bunu görebilirsin.
Mesaj03.10.2013, 17:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

evet aynı hata bendede var
Mesaj03.10.2013, 22:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

İframe kodu eklerseniz bu tür bir uyarı alırsınız ancak sayfa kullanılabilir durum da olur yinede. Örnek: youtube video kodu
Mesaj04.10.2013, 15:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bedava Sitem'de İframe kullanmak sitenizin silinme sebebi olabilir. Tüm iframe kodlarını kaldırın Yönetici fark ederse başınız yanabilir. Sorunumuza gelelim Kardeşim; Eğer ikiside çıkıyor ise önce geçmişi ve çerezleri sil. Baktın olmuyor başka bir tarayıcıda dene.
Mesaj04.10.2013, 16:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

meta-dizayn yazmış:
Bedava Sitem'de İframe kullanmak sitenizin silinme sebebi olabilir. Tüm iframe kodlarını kaldırın Yönetici fark ederse başınız yanabilir. Sorunumuza gelelim Kardeşim; Eğer ikiside çıkıyor ise önce geçmişi ve çerezleri sil. Baktın olmuyor başka bir tarayıcıda dene.

dostum bende sayfa editörünü kullanamıyorum dünden beri. senin dediğin gibi çerezleri ve geçmişi sildim ama hala aynı. sanırım genel bir sorun.
bende de " Error Loading FCK-Editor " hatası alıyorum.
Mesaj04.10.2013, 17:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu bazen internet bağlantısındanda kaynaklanabiliyor. Eğer bağlantı gücünüz yani sinyal gücünüz zayıf ise (3g olsa bile) bu sorunla karşılaşabiliyor. Bide İnternet Explorerdan deneyin.
Mesaj05.10.2013, 11:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

kardeşim sadece google chrome da oluyor bu hata. fakat öbür arama motorlarıda çok yavaş Sad
Mesaj05.10.2013, 12:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bedava sitem'e bazen DdoS saldırıları oluyor. Bedava sitem korumaya çalışıyor ve koruyorda sitem geçici bir süreliğine offline duruma geçiyor. Bu yüzdende olabilir.
Önceki mesajları göster: