Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj17.10.2013, 17:55 (UTC)    
Mesaj konusu: Site Ana Sayfa

arkadaşlar kolay gelsin site anasayfası ile ılgılı sorum olacaktı benım sayfam kişisel olduğu için hala sıteyı dolu dolu kullanamamaktayım anasayfam bomboş desem yeri var ayrıca ana sayfanın tamamını kullanmak ıstıyorum fakat eklediğim şeyler sürekli alt alta geliyor bu tarz değilde yanyana alt alta gelecek şekilde de çalışma yapmak istiyorum tavsiyeniz nedir?

Ayrıca reklam olarak kabul etmezseniz örnek vermek istediğim bir sayfa var bu sayfadakı gibi fotoğrafların bır kısmının anasayfada yer almasını ve gorulduğu uzere değişmesini de istiyorum bunu yapmamoız mümkün mü?

Örnek Sayfa:http://fatihsevgili.com.tr/ kişisel sayfa olduğundan yazdım
Mesaj17.10.2013, 18:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

tr.gg dışı link yasaktır ! Bunu bu kategori yerine site değerlendirme alanı kategorisine mesaj atmalısın.
Mesaj17.10.2013, 18:47 (UTC)    
Mesaj konusu: Sorun

Bunu yapabilmeniz için herhangi bir sayfada bulunmasını istediğiniz resmi sol Bedava sitem menüsünden resim yükleye tıkla. Ardın yüklediğin resmin üzerine gel ve linki kopyala. Ardından bulunmasını istediğin sayfaya gel. Sayfa düzenleyicisinde resim yükle diye bi ikon olucak ona tıkla url yazan yere resmin urlsini yapıştır. ve gerekli düzenlemeleri yap tamam dediğinde resim o sayfaya görünecektir.
Mesaj27.10.2013, 08:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

Google'da "Sitene blog kutusu" diye aratarak istediğine ulaşabilirsin.