Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj09.12.2013, 13:53 (UTC)    
Mesaj konusu: Veritabani Hakkinda

Arkadaslat merhabalar. Benim bir ödevim var veritabani kurarak bir site olusturmami istedi hoca simdi ben burada bir site kurup icerik vs ekleyerek hocaya sunsam olurmu yoksa bu veritabani olayi icin baska birseymi yapmam gerekiyor bilen anlayan birisi ilgilenebilirmi lutfen ?$
Mesaj09.12.2013, 18:01 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Veritabani Hakkinda

sevdasenoll yazmış:
Arkadaslat merhabalar. Benim bir ödevim var veritabani kurarak bir site olusturmami istedi hoca simdi ben burada bir site kurup icerik vs ekleyerek hocaya sunsam olurmu yoksa bu veritabani olayi icin baska birseymi yapmam gerekiyor bilen anlayan birisi ilgilenebilirmi lutfen ?$

öretmen ? veritabanı vaybe Smile burda normal site kur içerik koy göster derim veritabanın olayına girme bence Smile

Mesaj09.12.2013, 19:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ya bize ogretmedi ugrasip yapcaksiniz kendiniz falan dedi bende bu siteyi biliyordum onceden zaten burdan kursam acaba bu veritabani denen sey icinde olurmu yaptigim bu sitenin ondan emin olamadim yoksa iste nasil bir yol izlemeliyim ?
Mesaj09.12.2013, 19:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

sevdasenoll yazmış:
Ya bize ogretmedi ugrasip yapcaksiniz kendiniz falan dedi bende bu siteyi biliyordum onceden zaten burdan kursam acaba bu veritabani denen sey icinde olurmu yaptigim bu sitenin ondan emin olamadim yoksa iste nasil bir yol izlemeliyim ?

tr.gg alanı bedava-sitem.com veritabanına bağlı olarak çalısıyor bedava-sitem veritabanına bişi olursa tr.gg ile tüm siteler aynı şekilde sorun yaşar illa öğretmenine veritanını göstericen diye bişi yok siteyi tek gösterecen yanlış anlamadıysam onun için sana tavsiyem bu site en kolay bu uğraş biraz öğrenirsin sorun yaşarsan bana özelden mesaj atarsın sana yardımçı olurum....

Mesaj11.12.2013, 17:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bizim öğretmenlerimizde böyle ödevler verse keşke Very Happy

Kardeşim bedava host veren sitelerden birine üye ol oradan joomla tabanlı bir site kurup paylaşım yap Wink