Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj11.12.2013, 17:18 (UTC)    
Mesaj konusu: Hayatı anlama çalışan çocuk!

Evet arkadaşlar 2 gündür bir çocukla konuşuyorum toplist'ine kayıt olmak istemediğim için biraz sinirlendi sanırım biraz bana hakeret ettikten sonra en son bi mesaj attı açıkçası tebessüm etmeme sebeb oldu paylaşmak istedim Smile

Mesaj11.12.2013, 17:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

En sonda ki yazdığı yazı sanki biraz ağır olmuş..
Mesaj11.12.2013, 17:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

oktay-blog yazmış:
En sonda ki yazdığı yazı sanki biraz ağır olmuş..

üzerinde bi hakkım olacak kadar cürmü olmadığı için sıkıntı etmiyorum
Mesaj11.12.2013, 18:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

Boşver muhattap olma kardeşim Wink
Senin yerinde olsam cevap vermezdim. Smile

- Teknik Destek Personeli
Mesaj11.12.2013, 20:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

gülmekten sandalyeden düştüm 12 yaşındaymış ve hayattan anlıyormuş Rolling Eyes o zaman biz hiç bir şey bilmiyoruz o biliyor off ergenlik çağını bu yüzden sevmiyorum beyin ile ürolojik bölgenin yer değişmesi gibi birşey oluyor buda büyük bir sıkıntı tabi gerçi hepimiz ergen olduk ta kendi adıma konuşursam onun gibi hayattan anlıyorum felan saçma sapan şeyler demedim kimseye daha bebesin la yürü yat okula git deyeceğim de yakışmaz en iyisi yazdıklarımı yanlış anlayanda olursa affola küçüklerimizin ellerinden büyüklerimizin gözlerinden öpüyorum hayırlı geceler ve forumlar dilerim...
Mesaj11.12.2013, 21:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

tasarimci-amca2 yazmış:
gülmekten sandalyeden düştüm 12 yaşındaymış ve hayattan anlıyormuş Rolling Eyes o zaman biz hiç bir şey bilmiyoruz o biliyor off ergenlik çağını bu yüzden sevmiyorum beyin ile ürolojik bölgenin yer değişmesi gibi birşey oluyor buda büyük bir sıkıntı tabi gerçi hepimiz ergen olduk ta kendi adıma konuşursam onun gibi hayattan anlıyorum felan saçma sapan şeyler demedim kimseye daha bebesin la yürü yat okula git deyeceğim de yakışmaz en iyisi yazdıklarımı yanlış anlayanda olursa affola küçüklerimizin ellerinden büyüklerimizin gözlerinden öpüyorum hayırlı geceler ve forumlar dilerim...

ergenliğe yeni yeni giriş yaptığından aynen hayatı bir anda çözüyor sanırım bir ışık geliyor her neyse asıl kafama takılan her .com'lu site açan web tasarımcıyım diye dolanıyor orası sıkıntı neyse küçüklerin önünü açıp engel olmamak lazım.

dipnot: bende böyle bi ergenlik geçirmedim Very Happy
Mesaj11.12.2013, 21:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

marifet .com site açmak değil .com site ile baş edebilmektir hitini yükseltmektir, kolay sanıyorlar tabi her şeyi Razz neyse dediğin gibi küçüklerin önünü açmak lazım ama saçma sapan konuşanlarada ağzının payını vermek lazım ben şahsen dayanamıyorum Mr. Green
Mesaj11.12.2013, 21:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hayatı basit sanıyor..
Uğraşmamanı öneririm.

Mesaj13.12.2013, 11:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güzel yazmış Allah için hakkını yememek lazım, ama kendisi görebilirse bu yazdıklarımı hackerfriend diyorum başkada söze gerek yok. Hani gevşemeyen zinccir için diyorum bunu hackerfriend.tr.gg aynı zamanda net olabiliyor. Smile Önemli olan com sitesi açmak değildir arkadaşlar.
Önemli olan hedefdir. Belirlediğin hedef ve zamandır. belirlediğin zamanda belirlediğin hedefe ulaşmaktır. Ve en önemlisi özgüvendir. Riske girebilmektir. Bakınız yakın zamanda açtığım com sitemi beni takip edenler biliyor, Ne yaptık hedef belirledik, yakaladıkmı hayır ama riskede girdik. Yazarlar arasındaki yarışmayı yaparak hem hedefimizi zorlaştırdık , hem zamanımızı. Hemde riske girdik. Ne için sizce ? Kendimize, ekibimize güvendiğimiz için, inandığımız için. Ama yinede marifet değil com sitesi açmak. bir tr.gg sitesi ile başarabildiklerinizi ölçün. İlk hevesinizi, gelişiminizi ve profesyonelleşmiş olmanızı. Bedava-sitemde yetişen üstadlar var. Artık ün salmış, naam yapmış arkadaşlar var. Bedava-sitem'e üye olduklarında bişey biliyorlarmıydı sanki Tabiki hayır. gururum5,skmedia,fozdemiz, sari-alan,hackerfriend sizce sincirler gevşememiş olsaydı Bugün ek gelir sağlayabilirlermiydi Smile Selametle

Bundan sonra hep yek, hep tek başıma
Mesaj13.12.2013, 12:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

Afillim öncelikle yazdıkların için teşekkürler gülüm. Bu yazıyı yazan delikanlıya gelince yaşı 12 miş fakat yazdıklarına bakarsak haklı olduğu noktalarda yok değil hani.Bs asla kötü demiyorum benim derdim bs almanya yönetimi fakat insanlar ne iş yaparlarsa yapsınlar bu reel hayatta yada sanalda adım adım ilerlemek gerek.Tabiki başladığımız noktayı biliyor fakat hedeflerimizi büyük tutuyoruz. Bugün sadece nazarca adlı sitemden asgari ücretin 1,5 katı bir gelir elde ediyorsam bu azmim ve seninde dediğin gibi hedefimi büyük tutum ve halada hedefime ulaşmadım. Para kazanmak çok önemlide olsa amacım sadece para kazanmak olmadı. Bir ev hanımı ve yaşları 11-8 ve 7 olan 3 küçük çocuk annesi olarak çok sosyal olamayan hatta hiç sosyal olamayan günü evde çocuklar,ev işi,okul ile geçen bir insan olarak eğer sitelerim olmasaydı çok küçük bir dünyam olacaktı. Ama bugün sitemde ilgimi çeken ve insanlarında işine yarayacağını şeyleri paylaşarak onların yorumlarına ve isteklerine cevap vererek onlarla aramda bir bağ kurdum. Şu 6 yıldır sanki kabuğumdan çıkmış gibiyim. Çocuklarımın küçüklüğünden dışarda bir işte çalışma imkanım olmadığı için evde kendime çocuklarımın oyun oynayacağı bir site açmak için bs de site yapmaya başladığım yıllarda dahi hani o en acemilik dönemlerimde sitemin uzunluğu 2 metre olduğu zamanlarda dahi:) bir gün yapacağım sitelerimden çok iyi bir gelir elde edeceğimi ve çevremdeki yakınlarımdan beni ciddiye almayan azmime inanmayanlara azim aşılacağımı ve onlara kendimi ispat edeceğimi hep biliyordum. Bunu ukalalık olarak sakın algılamayın. Ben 40 yaşıma kadar azmim sayesinde istediğim baş koyduğum her işte başarı gösterdim nasıl bu günlere gelebilmek için 6 yılımı gecemi gündüzüme katarak sabırla umutla çalıştıysam hala aynı sabrı ve azmi taşıyorum. Demem o ki sadece bs için geçerli değil blog sitelerinizde olsa boğulursam büyük denizde boğulurum yaptığım şeylerden pişman olmak içimi acıttı fakat yapmaya cesaret dahi edemediklerim ruhuma kadar işledi.Herkez ne iş yaparsa yapsın mutlaka bir hedef belirlemeli olmadı diye bir şey yok tekrar tekrar denemeli taaaki oluncaya kadar vazgeçmemeli.Ben sitelerimde her zaman aynı inançla çalıştım hit almak için webmasterlerin uyguladığı baclink almak,seo,ücretli tema vs vs hiç yapmadım. Hazır ücretsiz temaların üzerinde kendim değişiklikler yaptım bilmediğim yerde araştırdım, bilenlere danıştım öğrendim yaptım. Ben biliyorumki yaptığınız işte sadece dürüstçe hile yapmadan emek vererek sabırla ilerlerseniz Rabbim emekleri boş çıkarmıyor.Hala boş vakitlerimde hep pc başında sitelerimle ilgileniyorum (gururum5 hariç) .Şu bs de benden php-css-html- vs hakkında daha çok bilgisi olan o kadar çok insan varki ben onların yanında acemiyim fakat hedefim bir çoğundan büyük olduğundan kendime ve Rabbimin emeklerimi boşa çıkarmayacağından olan inancımı hiç kaybetmedim. Bazen sitelerim sandboxsa düştü, gelirim 500 tl ye kadar düştü ama yinede bazen bıksamda yine pes etmedim.Sizlerde etmeyin hedefinizi büyük tutun. Benim hayatta çok inandığım bir felsefem var. Hedeflediğim ne olursa olsun benden çok ilerdekileri baz olarak o yaptıysa bende yapabilirim nihayetinde oda insan bende insanım. Kimse bir işi doğarken öğrenmiyor yani imkansız diye bir şey yok .İşte bs de bunu seviyorum birbirlerimizi reel hayatta hiç görmesek dahi birbirimizi çok iyi tanıyoruz nedeni burda forumda hepimiz olduğumuz gibi olabiliyoruz. İyiki varsınız.
Mesaj13.12.2013, 19:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Benimle de uğraşan böyle bir çocuk var yok hack biliyorum siteni hacklerim diyip diyip durmanadan spor sitesi açıp bizim site seden daha güzel diyor.Nitekim sitenin içerikleri bizden çalıntı Very Happy Neyse ki kurtuldum (SAYILIR) Very Happy

Ne demiş Mevlana:

Cahille girme münakaşaya; Ya Sinirini zıplatır Havaya , Yada yazık olur Adabına ...

NOT: Arkadaşın şaheser şiiri güzelmiş Very Happy
Mesaj14.12.2013, 13:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

İnsanların aşağılamak yerine ayıplarını saklamanızı umardım.
Mesaj14.12.2013, 21:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

interforce yazmış:

Smile

- Teknik Destek Personeli
Mesaj15.12.2013, 10:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

interforce yazmış:

İsim vermediğimiz için ayıplarını saklamış olduk sanırım değilmi Question hani isim versem şu şahıs yaptı desem tamam haklısın biraz daha dikkatli okumanı öneririm Wink
Mesaj15.12.2013, 18:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

yapiyoruz yazmış:
interforce yazmış:

İsim vermediğimiz için ayıplarını saklamış olduk sanırım değilmi Question hani isim versem şu şahıs yaptı desem tamam haklısın biraz daha dikkatli okumanı öneririm Wink

Olur, okurum Smile