Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj09.12.2013, 22:10 (UTC)    
Mesaj konusu: Koddostubs | Her yeni eskir, her yaşayan ölür.

Koddostubs.TR.GG / Her yeni eskir, her yaşayan ölür.
Burada olan herkeze selam olsun , abilerim,ablalarım,kardeşlerim !
Yeni bir tema bedava-sitem'e #entegre etmiş bulunmaktayım. Öncelikle temayı biraz tanıtayım. Tema ismi T-blog Özgür GÖRGÜLÜ arkadaşımızın blogger'a kodladığı bir temadır. Bu temayı bedava-sitem'e çevirip kendi sitemde uyarlamaya karar vermiş bulunmaktayım. Ayrıca büyük bir sürpriz daha ! Koddostubs 1 yaşında.! Bu nedenle de yeni tasarımımızı yayınlamak istedim. Eski temalarımı sizler için de paylaşacağım. Kendi yaptığım temayı bazılarını para ile sizlere vereceğim bazılarını da sizlere ücretsiz (free) olarak sizlere dağıtacağım. Şu anki kullandığım temanın bazı taraflarını değiştirmiş bulunmaktayım. İnşallah beğenirsiniz. Sizlerin bu konu altında değerli yorumlarınızı da görmek istiyorum. Değerlendirmenizi istiyorum.. Temanın içerik bölümü vb. Yenilendi. Kendi paylaşımlarımızı bu tema'da yapacağız! Son olarakta Sosyal ağlar üzerinde de sitemiz hakkında haberlerimizi takip edebilirsiniz. Sorunlarınız olduğu zaman bana özel mesaj sistemi ile mesaj atabilirsiniz.

Mesaj09.12.2013, 22:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sağ taraftaki reklamı biraz daha tasarıma göre hizalarsan daha güzel olur kardeşim.
Logoya gelince daha canlı bir şeyler yaparak kullanabilirsin.. Alt kısımdaki reklamı çerçeve içine alırsan süper ve harika olur.
Bu yüzden bazı eksikler yüzünden 10 üzerinden 9 verdim.. Ama siteni çok beğendim bu eksikleri tamamlarsan daha güzel olacağına inanıyorum. Smile

- Teknik Destek Personeli
Mesaj10.12.2013, 18:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

@aktif-dost Reklamları kaldırdık dostum Smile Reklamlar konusunda endişeniz olmasın. Değerlendirme için teşekkürlerimi sunarım . Eksikler kalmadı Razz
DipNot: Ayrıca reklamlar kaldırılmış olmanın sebebi ''reklam paketi'' alınmasıdır.

Mesaj10.12.2013, 19:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yeni bir konu daha yayında!
Web Tasarımı İçin Yardımcı Uygulamalar = www.koddostubs.tr.gg/Web-tasariminiz-icin-uygulamalar.htm
Webmasterler bölümü güncellenmiştir.
Ana sayfa bölümü güncellenmiştir.

Sizlerin de yorumlarınızı bekliyoruz.

Mesaj10.12.2013, 21:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

web siten çok güzel olmuş kardeşim bir tasarimci-amca Mr. Green olarak çok beğendim kolay gelsin
Mesaj11.12.2013, 06:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

@tasarimci-amca2 Tesekkurler o guzel yorumun icin abi Razz Elimizden geldigi kadar cok daha guzellestirecegiz insallah..
Mesaj11.12.2013, 20:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

Web sitemiz güncel tutulmaktadır.
Yorumlarınızı bekliyoruz!

Mesaj12.12.2013, 18:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

Koddostubs #1 yaşında !
1 yıldır sizlerleyiz.
Mesaj12.12.2013, 18:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

aktif-dost yazmış:
Sağ taraftaki reklamı biraz daha tasarıma göre hizalarsan daha güzel olur kardeşim.
Logoya gelince daha canlı bir şeyler yaparak kullanabilirsin.. Alt kısımdaki reklamı çerçeve içine alırsan süper ve harika olur.
Bu yüzden bazı eksikler yüzünden 10 üzerinden 9 verdim.. Ama siteni çok beğendim bu eksikleri tamamlarsan daha güzel olacağına inanıyorum. Smile

Evet şuan bir eksik göremiyorum.
Son olarak logo kaldı.. Onuda değiştirirsen gerçekten çok süper olucak.. Smile

Mesaj12.12.2013, 18:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

@aktif-dost Logoyu değiştirdim bu yaptım :

Mesaj12.12.2013, 18:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kardeşim yanlış anlama. Razz Ama yine olmamış tek renk çok sade yapmışsın.. Biraz renkli yapsan süper olurdu..

Mesaj12.12.2013, 18:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

@aktif-dost Yok kardeşim ne yanlış anlaması Razz Aslın da her zaman sadelik açısından yanayım Smile
Neyse dur sonra ki zamanlar da bakarım Smile

Mesaj12.12.2013, 18:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

Peki kolay gelsin. Razz

Mesaj12.12.2013, 19:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

@aktif-dost Teşekkürler kardeşim , eyvallah.
Mesaj12.12.2013, 19:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Uzun bir sürenin ardından 'koddostubs' yeni tasarım kostümünü giymiş , ee bize de hayırlı olsun demek düşer kardeşime. Başarılar dilerim. çok daha iyi işler çıkarman dileğiyle. 2014'e şık bir tasarım ve içerikle şimdiden geçmiş bulunmakta. 10/10 Wink