Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj06.04.2013, 15:51 (UTC)    
Mesaj konusu: Oyun Tasarlama

Merhaba ßedava-Sitem Oyun Tasarlamak İstiyorum Ama Yapamıyorum ßana ßir Mesaj Atarsanız Memnun Olurum Smile
Mesaj06.04.2013, 15:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Oyun yapmak oynanması gibi 2-3 dakikalık birşey değildir.Öncelikle kodlamalarını çok iyi bilmen gerekiyor.Ben sana programlar verim ama onları kullanarak bile oyunu yapmak aylarını alabilir Smile

Game Maker , Unity , CryEngine 3

İnternetten derslerini araştırırsan kolaylık olur sana.

Kolay gelsin...
Mesaj08.04.2013, 04:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

Aşağıdaki anlatıma tıklayın. Wink

- Teknik Destek Personeli
Mesaj08.04.2013, 10:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

ofirikson yazmış:
Oyun yapmak oynanması gibi 2-3 dakikalık birşey değildir.Öncelikle kodlamalarını çok iyi bilmen gerekiyor.Ben sana programlar verim ama onları kullanarak bile oyunu yapmak aylarını alabilir Smile

Kolay gelsin...

@ofirikson
Tamamen haklısın.
@SlowerCix
Bende bu aralar oyun programlamayla uğraşıyorum.Eğer çok iyi bir oyun yapacaksın Unity3D 'yi tavsiye ederim.CryEngine 'de güzeldir.
Eğer 2 boyutlu basit bir oyun yapacaksan GameMaker tercih etmelisin.
Fakat oyun programlamaya Game makerden başlanmalıdır.Sonra diğerlerine geçersin.Eğer bir sorun olursa bana mesaj at,elimden geldiğince yardım ederim Wink

Mesaj15.12.2013, 16:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

utkumnet yazmış:
ofirikson yazmış:

Kolay gelsin...

@ofirikson
Tamamen haklısın.
@SlowerCix
Bende bu aralar oyun programlamayla uğraşıyorum.Eğer çok iyi bir oyun yapacaksın Unity3D 'yi tavsiye ederim.CryEngine 'de güzeldir.
Eğer 2 boyutlu basit bir oyun yapacaksan GameMaker tercih etmelisin.
Fakat oyun programlamaya Game makerden başlanmalıdır.Sonra diğerlerine geçersin.Eğer bir sorun olursa bana mesaj at,elimden geldiğince yardım ederim Wink

Katılıyorum... Benimle sitemin iletişim bölümünden iletişime geçebilirsin...
GameMaker'i iyi kullanırım...! Very Happy
Önceki mesajları göster: