Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj15.01.2014, 17:17 (UTC)    
Mesaj konusu: Tasarım Facebook beğeni tuşunu kapatıyor!!

Selamın Aleyküm arkadaşlar,ben bir oyun tasarımı kullanıyorum.Tasarım Facebook beğeni tuşunu kapatıyor.Bunu nasıl engellerim?

Mevlana...
Mesaj16.01.2014, 01:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tasarımda facebook beğeni tuşu koduna yer kalmadıysa sizde herhangi bir sayfanıza koyabilirsiniz. Smile

- Teknik Destek Personeli
Mesaj16.01.2014, 11:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

aktif-dost yazmış:
Tasarımda facebook beğeni tuşu koduna yer kalmadıysa sizde herhangi bir sayfanıza koyabilirsiniz. Smile

çözüm olmazsa yaparım Very Happy Bu arada başka çözümü olan var mı?

Mevlana...
Mesaj16.01.2014, 12:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

Veya kodu alın, tasarım ayalarına girin kategoriler kısımının altına facebook beğen kodunu koyun kaydet butonuna tıklayınız.. Böylece tüm sayfalarda yer edinmiş olur.. Bir deneyiniz tabi isterseniz.. Smile

- Teknik Destek Personeli
Mesaj16.01.2014, 12:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kod:
margin-top:100px;
margin-bottom:100px;
margin-right:50px;
margin-left:50px;

Buna benzer kodlarla istedigin yerleri div tablosu icerisine alip istedigin yerlere ceke bilirsin.

Fakat css tecrüben olmasi gerekiyor.
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj16.01.2014, 12:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kod:

Buna benzer kodlarla istedigin yerleri div tablosu icerisine alip istedigin yerlere ceke bilirsin.

Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj18.01.2014, 21:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

ua1905ua yazmış:
Kod:

benim css tecrübem yok Sad Eğer rica etsem başka bir çözüm önerir misiniz?[/i]

Mevlana...
Önceki mesajları göster: