Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj28.01.2014, 14:11 (UTC)    
Mesaj konusu: Üst Reklam

Es-Selamü Aleyküm İyi Forumlar;

Ben Sitemde Bulunan Üst Reklamın Yerini Değiştirmek İstiyorum.Ancak Değiştirdiğim Takdirde Reklam Alanı Boş Duruyor.O Boş Bölgeyi Nasıl Yok Edebilirim!

Anlamayan Kardeşlerim İçin: http://ciz-dizayn.tr.gg/

Yardımcı Olursanız Sevinirim...
Mesaj28.01.2014, 14:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

Verdiğiniz site moderatör olduğundan modetörlere istisnaiyen reklamlar kaldırtılır..
Mesaj28.01.2014, 14:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,

şu anki moderatörlerimiz premium üye sayılmakta.
Dolayısıyla reklamlar kaldırıldı.
Siteniz şuan bakımda sanırım. Bu yüzden tam olarak ne yapmak istediğinizi anlayamadım.
Reklamlar ile oynamanın sakıncalı olduğunu unutmayın.
Bu konu hakkında bilgili kişilere danışın. (moderatörler veya support)

İyi forumlar.

Sorunlar için support-tr( at )webme.com adresine mail atınız!.. (at) yerine gelecek.
AdminTarik, CryEngine3, Bilgi-Pinari, Ua1905Ua, GrafikDizayn, Ciz-Dizayn, OsmanliSultanlar ve tüm BS!..
Mesaj28.01.2014, 16:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

Demek istediğim şu ki en üstte tr.gg nin reklamının yerini değiştirdim.Üstte reklam için ayrılan bölüm yani site sayfasını aşağı doğru kaydırıp reklamın barınmasını sağlayan boşluğu nasıl kaldırabilirim.moderatörü o yüzden örnek vermiştim.birşey daha reklamı kaldırmayacağ sayfa içine koyacağım sadece...
Mesaj28.01.2014, 16:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba,

demek istediğinizi anladım.
Bana mesaj atarsanız gerekli çözümü bulabiliriz.

İyi forumlar.

Sorunlar için support-tr( at )webme.com adresine mail atınız!.. (at) yerine gelecek.
AdminTarik, CryEngine3, Bilgi-Pinari, Ua1905Ua, GrafikDizayn, Ciz-Dizayn, OsmanliSultanlar ve tüm BS!..
Mesaj28.01.2014, 16:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sitenizde reklam gizleme kodunu kullanıyorsunuz.
Eğer Bedava-Sitem reklamlarını tekrar görünür hale getirmezseniz siteniz 24 saat içinde silinecektir.

Bilginize...

Önceki mesajları göster: