Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj07.02.2014, 12:47 (UTC)    
Mesaj konusu: Forumda Rütbe Göstermek

Arkadaşlar Bu Linkten http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=217036&highlight=r%FCtbe Admin İçin Rütbe Yaptım.Gayet Güzel Oldu Ancak Bazı Forumlarda Konunun Yanında Gönderenin İsmi Varya Onun Hemen Üstünde Rütbe Resmi Olur O Bende Gözükmüyor.Resimle Gösterin Derseniz Gösteririm

Mesaj07.02.2014, 12:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Anladığım kadarıyla sen isminin üzerinde rütbeni göstermesini istiyorsun o zaman bu kodu denemelisin.
Kod:
td[width="123"] b a[href="PROFİL LİNKİ"]:before{content:url(RÜTBE URL'Sİ);display:block;margin-top:10px}
Mesaj07.02.2014, 12:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Anladığım kadarıyla sen isminin üzerinde rütbeni göstermesini istiyorsun o zaman bu kodu denemelisin.
Kod:
td[width="123"] b a[href="PROFİL LİNKİ"]:before{content:url(RÜTBE URL'Sİ);display:block;margin-top:10px}
Mesaj07.02.2014, 12:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

blogcuabi yazmış:
Kod:

Yok Ben O Kodu Ekledim Forumda Bi Konunun İçine Girince Gözüküyor.
Ama Bi Kategorinin İçine Girince Yani Mesela Metin2yle Kategori Açtım İçindede Konular Var Konuların Yanında Son Gönderen Yerinde İsmim Yazıyor Ama Rütbe Gösterilmiyor

Mesaj07.02.2014, 12:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sana cok iyi yardım edebilirim özelden bana ulaş Smile

Sitemden de yararlanabilirsin.

Ayrıca arkadaşların verdiği kodları daha dikkatli şekilde bi dene
Mesaj07.02.2014, 13:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

Anladım..o kodu istersen veriiym diyeceği ama forumkitab yardım ediyor.
Mesaj07.02.2014, 13:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yardım Edicek Yokmu ??

Mesaj08.02.2014, 08:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kardeşim Bedava-Sitem Forumlarında Her Zaman RÜTBE Aşağıda Resim Altta Olur.Başka Türlü Olmaz.