Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj10.02.2014, 05:31 (UTC)    
Mesaj konusu: En kullanışlı bulduğunuz web tarayıcısı hangisi?

Pek duymamış olabilirsiniz, ben Sleipnir diyorum.
Mesaj10.02.2014, 12:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

Google Crome tüm tarayıcılardan çok daha iyidir.. Çok hızlıdır.. Ve herkesin rahatlık ile kullanabileceği bir tarayıcıdır.. Eğer başka bir tarayıcı kullanmak zorunda kalsaydım.. Heralde tercihimi İnternet Explorer olarak kullanırdım.. Çok yavaş olsada diğer tarayıcılardan daha iyi olduğuna bahse girerim.. Fakat bu tabi herkes için değişebilir.. Güzel konu için teşekkürler...

- Teknik Destek Personeli
Mesaj10.02.2014, 12:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

aktif-dost yazmış:
Google Crome tüm tarayıcılardan çok daha iyidir.. Çok hızlıdır.. Ve herkesin rahatlık ile kullanabileceği bir tarayıcıdır.. Eğer başka bir tarayıcı kullanmak zorunda kalsaydım.. Heralde tercihimi İnternet Explorer olarak kullanırdım.. Çok yavaş olsada diğer tarayıcılardan daha iyi olduğuna bahse girerim.. Fakat bu tabi herkes için değişebilir.. Güzel konu için teşekkürler...
Yorumun için teşekkür ederim. Google Chrome'un ne kadar hızlı olduğunu bilmeyen yoktur tabi Smile fakat Sleipnir, Japonlar tarafından geliştirilmiş olup hem çok hızlı hem de tüm tarayıcılara kamufle olan bir yazılım. Alt yapısı da Google Chrome'a benziyor Smile Kesinlikle tavsiye ediyorum.
Mesaj10.02.2014, 15:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben yandex kullanıyorum bundan önce bende chrome kullanıyordum sonra bir deneyeyim dedim ve hoşuma gitti tasarımı - yerleşimi vs
Mesaj10.02.2014, 15:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tartışmasız olarak Maxthon Cloud Browser..

Chrome, Opera, Safari, Mozilla, Yandex ve ufak bir iki tarayıcı daha kullanmıştım.
Bana göre Opera'dan sonra en iyi tarayıcıdır..

Kullanmak konusunda karar sizin fakat kullanılabilirlik harika..
Genel olarak Opera girişi tarzında bir giriş var..
Bende biraz kendim düzenledim tabi işlerime göre..
Bana göre gayet kullanışlı..
Hız sıkıntısı da çekmiyorum..
Not eklentisi de oldukça iyi..
Mesaj10.02.2014, 15:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

Maxthon Cloud Browser'ı ilk defa duydum Mert. Bir deneyeceğim..
Mesaj10.02.2014, 16:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

yusufberki yazmış:
Maxthon Cloud Browser'ı ilk defa duydum Mert. Bir deneyeceğim..

Mutlaka denemelisin Yusuf..
Tam anlamıyla benim aradığım tarayıcı..
Yalnız kontrollü kullanmazsan kasmalar çok olur..
Mesela bu tarayıcı ile 10 sekme açarsan oldukça fazla kasar..
Yani ram fazla yer..
Fakat verimlilik açısından oldukça iyi..
Hız konusunda ben bir sıkıntı yaşamıyorum..
Özellikle çift ekran görüntüleme sosyal ağlarda oldukça iyi..
Mesaj10.02.2014, 16:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

İndirdim kurdum ekran görüntüsü:

Bu şekilde kullanımı güzel sekme konusunda biraz yüklendim gerçektende o zaman kastı ama arayüz olarak kullanışlı bir tarayıcı
Mesaj10.02.2014, 16:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

Giriş sayfasını kendi sayfası yaparsan güzel ve sınırsız bir görüntüye sahip olduğunu görebilirsin..
İstersen üst sekmeyi de aktif edebilir ve küçük linkleri de alabilirsin..

Opera'da aşağı doğru uzadığı için çok site olunca kasıyor.. Fakat Maxthon Cloud Browser'da yan bir ilerleme olduğundan geldikçe yükleniyor ve böylece hızı artıyor..

Şahsen sık kullanılanlara günlük linklerimi, büyük giriş bölümüne ise sosyal ağlar, bedava-sitem, grafik, resim yükleme, dosya yükleme vs. genel siteleri ekliyorum..
Mesaj10.02.2014, 20:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bence GoogleChrome'dan şaşmayın. Diğerleri bana çin markası çabuk bozulan şeyler gibi geliyor sanki. Yandex'te zaten chrome'un çakması.Maxthon Cloud Browser'i de deneyeceğim. Tabi türkçe ise Wink

O değilde yandaki çubuk hep duruyormu yahu Very Happy Rahatsızlık vermez mi?
Mesaj11.02.2014, 11:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

Çok hızlı Maxthon Cloud Browser
Birazcık fazla ram harcıyor ama olsun . Çok Çok iyi .Chrome'dan daha iyi değil ama Smile

Bende indirdim kurdum :

Mesaj11.02.2014, 12:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

Benim düşüncem görselliğe bu kadar önem vermeyin. İşlevselliğe bakın. Her tarayıcı illa ki bi noktadan sonra sistemi zorlayabilir. Kullandığınız işletim sistemiyle uyumuna da bakın. Misal verelim; Mach sistemlerde en iyi tarayıcı Safaridir. Hatta üstüne tarayıcı tanımam. Fakat windows işletim sistemlerinde fikir ayrılıkları oluyor tabi.. Gerek verdikleri açıklar gerek sistemi zorlayan eklentilerden kaynaklı.
Mesaj11.02.2014, 12:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

chaotic07 yazmış:
Benim düşüncem görselliğe bu kadar önem vermeyin. İşlevselliğe bakın. Her tarayıcı illa ki bi noktadan sonra sistemi zorlayabilir. Kullandığınız işletim sistemiyle uyumuna da bakın. Misal verelim; Mach sistemlerde en iyi tarayıcı Safaridir. Hatta üstüne tarayıcı tanımam. Fakat windows işletim sistemlerinde fikir ayrılıkları oluyor tabi.. Gerek verdikleri açıklar gerek sistemi zorlayan eklentilerden kaynaklı.

Evet kardeşim . Katılıyorum
Mesaj11.02.2014, 16:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

@cixdizayn-forum : O kısma alışmakta bende güçlük çekmiştim..
Masaüstüne sabitlemeyi kaldır, sadece tarayıcı ekranında çalışsın Smile
Mesaj11.02.2014, 16:50 (UTC)    
Mesaj konusu: Bence

Bence En İyi Tarayızı Sleipnir çok kullanışlı Shocked
Önceki mesajları göster: