Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj11.02.2014, 21:22 (UTC)    
Mesaj konusu: acaba şöyle site açabilirmiyiz

mesela php site kuramıyoruz html bi sayfa yapıp .css diye kaydetip filezilla ile siteye atsak başka sayfalarıda öyle yapsak anlatamadım galibada şöyle mesela tasarım falan ana sayfa yaptık ayrıca yine sayfalar yapıp html ile filezillaya atıcam olur mu
Mesaj11.02.2014, 21:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

Malesef bu dediğinizi yapamazsınız.
Tasarımınızı yaparsınız css design adlı temayı seçersiniz.
İnternet üzerinde anlatımlar zaten mevcut. Yaptığınız tasarımı ayırırsınız tasarımın üstü ve tasarımın altı vs.. öyle kullanabilirsiniz.
Eğer anlamadıysanız özel mesaj atabilirsiniz. Ben size gereken anlatımları yapmanız gereken şeyleri ince ayrıntısına kadar anlatırım. Smile
Bu arada konunun yeri burası değildir. Konunun alanı Genel Problemler bölümüdür.
Lütfen bir daha başlık açarken sabit başlığı kurallar bölümünü incelemenizi rica ediyorum.
Kolay gelsin. Smile

- Teknik Destek Personeli
Mesaj11.02.2014, 21:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Aslında upload ettiğiniz php dosyalarını sayfalarınıza çekebilirsiniz içerik alanının üstü bir dosya altı bir dosya olacak css kodlarını da link rel ile çekerseniz yine içerik alanı content idli bir div olursa çalışır ama uğraş gerektirir
Mesaj11.02.2014, 23:22 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: acaba şöyle site açabilirmiyiz

hoboheaven yazmış:
mesela php site kuramıyoruz html bi sayfa yapıp .css diye kaydetip filezilla ile siteye atsak başka sayfalarıda öyle yapsak anlatamadım galibada şöyle mesela tasarım falan ana sayfa yaptık ayrıca yine sayfalar yapıp html ile filezillaya atıcam olur mu

Yapabilirsin. Ama filefilla ile bs sistemlere upload mümkün değil. Ayrı bir host kullanırsan eğer ve birazda uğraştırıcı olmakla beraber her sayfa için tek tek tasarım yapmak durumundasın. Takıldığın bir durum olursa iletişimden mesaj atabilirsin
Önceki mesajları göster: