Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj09.03.2014, 16:18 (UTC)    
Mesaj konusu: OyunCoss | Yeni Oyun sitemiz..

Merhaba Arkadaşlar,yeni oyun sitem Smile
Sizce güzel mi?yorum bırakırsanız sevinirim.

ESKİ SİTEM OLAN hanymany.tr.gg nedenini bilmediğim bir nedenle kapatıldığından dolayı OyunCoss.tr.gg'yi açtım.

HEPİNİZE İYİ GÜNLER Smile Smile

modifiye @cryengine3

En son OyunCoss tarafından 10.03.2014 16:58:32 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj09.03.2014, 16:31 (UTC)    
Mesaj konusu: :)

bestoftheking,aktif-dost,brisin sitemi beğenmediğinizi biliyorum.Çok haklısınız.tahmin ediyorum;"Ne var bunda Oyunim.com'dan almışsın.DunkOyun.tr.gg gibi yapmalısın." dediğinizi duyar gibiyim.Bunu yapmak kolay ancak,Bedava-Sitem.Com'da hatalar çıkıyor.Mesela,eklediğim bir önceki oyunun boyutu 500-500 oluyor.Hiç taşmıyor.öbür oyunu da eklerken 500-500 yapıyorum fakat hiçbiryere sığmıyor.Bu yüzden Sinirleniyorum.

Yine de yorumunuzu beklerim Smile
Mesaj09.03.2014, 16:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

zamanla geliştirirsin Smile
bu doğrultuda başarılar
Mesaj09.03.2014, 16:53 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: :)

OyunCoss yazmış:
Ne var bunda Oyunim.com'dan almışsın.DunkOyun.tr.gg gibi yapmalısın.

Bunu sanki ben söyledim gibi hatırlıyorum Razz Neyse başarılar dilerim.
Mesaj09.03.2014, 17:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

Oyun kodu bulan oyun sitesi açıyor Smile
Yeni bir şeyler yapmanız gerekiyor.
Başarılar..

Mesaj10.03.2014, 15:34 (UTC)    
Mesaj konusu: :d

clean-deneme yazmış:
Oyun kodu bulan oyun sitesi açıyor Smile
Yeni bir şeyler yapmanız gerekiyor.
Başarılar..

ÇOK DOĞRU KARDEŞ,ZATEN SINIFDAKİLERE SATMAK İÇİN YAPIYORUM Very Happy
Mesaj10.03.2014, 17:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ama herşey para değildir dostum bunu hiç unutma.
Bazı şeylere gönül vermek gerekir.
Gönül vermeyince olmaz.
Siten de fena değil.
Mesaj10.03.2014, 20:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tasarım Css Olmalı İce Blue İle Yüksek Yerlere Gelemeyebilirsin .
Mesaj10.03.2014, 20:33 (UTC)    

OyunCoss yazmış:

bestoftheking,aktif-dost,brisin sitemi beğenmediğinizi biliyorum.Çok haklısınız.tahmin ediyorum;"Ne var bunda Oyunim.com'dan almışsın.DunkOyun.tr.gg gibi yapmalısın." dediğinizi duyar gibiyim.Bunu yapmak kolay ancak,Bedava-Sitem.Com'da hatalar çıkıyor.Mesela,eklediğim bir önceki oyunun boyutu 500-500 oluyor.Hiç taşmıyor.öbür oyunu da eklerken 500-500 yapıyorum fakat hiçbiryere sığmıyor.Bu yüzden Sinirleniyorum.

Yine de yorumunuzu beklerim Smile

Kardeşim benim Smile güzel kardeşim... Ne demek istediğini anlamadım demiyecem.. Siteni ziyaret etmiş olabilirim.. Ama vakitlice düşünüp siteni değerlendiremedim.. Şimdi fırsatım oldu.. Öncelikle bu tip davranışlarından kendini uzak tutmalısın.. Yaş ortalaman nedir bilmiyorum o yüzden genel hitap şeklimle yönelecem sana karşı.. Bahsettiğin siteleri ilk defa duyuyorum.. Oyun sitelerine karşı bir ilgim yoktur bunu bilmeni isterim. Siteni değerlendirecek olursam da sitendeki oyunları kendi içeriklerinde toplamalısın diğer sitelere yönlenmemeli bu birincisi.. ( tabi senin kararın ama bu benden sana bi tavsiye olsun ) 2. si tasarım konusuna gelecek olursak evet zamanla kendini geliştirip tasarımını güzelleştireceksin.. Css öğrenmeye bak derim.. Haydi kolay gele..
Mesaj11.03.2014, 18:59 (UTC)    

Açıkçası senin dediğini pek anlamadım kardeş...Oyunim.com derken;Çoğu .tr.gg siteleri oyun kodunu ondan alıyor.Dunkoyun.tr.gg ise onun en iyi tr.gg oyun sitesi!Onun oyunları kendi sitesinden açılıyor.Ben onun gibi yapmayı biliyorum ama Bedava-Sitem.com'da nedense bir hata çıkıyor.

ZATEN SİTEYİ PEK BÜYÜTMEKTE GÖZÜM YOK!İŞTE TEK SEVDİĞİM SİTE DE HANYMANY.TR.GG Very Happy
Mesaj11.03.2014, 19:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

cryengine3 yazmış:
Ama herşey para değildir dostum bunu hiç unutma.
Bazı şeylere gönül vermek gerekir.
Gönül vermeyince olmaz.
Siten de fena değil.

Ben sadece 1-2 siteme gönül verdim.Sadece hazır oyun kodu alınca haliyle gönül veremiyorum Smile
Mesaj11.03.2014, 19:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

mertaysoftware yazmış:
Tasarım Css Olmalı İce Blue İle Yüksek Yerlere Gelemeyebilirsin .

pardon ardarda 3 mesaj oldu Smile

Evet Teşekkür ederim kardeşim öğrenince derhal geçeceğim Smile
Mesaj22.03.2014, 13:05 (UTC)    
Mesaj konusu: ..

Tamamen değiştik arkadaşlar,artık sitemiz yönlenidrme yapmıyor,ve üstelik css tasarım.Çok teşekkürler oyunoynamakicinelele.tr.gg Smile
Mesaj22.03.2014, 18:20 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: ..

OyunCoss yazmış:
Tamamen değiştik arkadaşlar,artık sitemiz yönlenidrme yapmıyor,ve üstelik css tasarım.Çok teşekkürler oyunoynamakicinelele.tr.gg Smile

Bisey degil kardesim, her zaman... Wink
Mesaj05.04.2014, 10:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

sitemizde toplam 29 adet oyun vardır,2 tanesikendi oyunumuzdur..
Önceki mesajları göster: