Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj25.03.2014, 13:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

taha231 yazmış:
harika Smile Very Happy
Mesaj29.03.2014, 13:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

Vielen Dank, Herr Blochmann
Mesaj03.04.2014, 14:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

Selamlar!
Burada lütfen konu dahilinde mesajlar yollayınız... { ŞUAN TÜM GEREKSİZ MESAJLAR KALDIRILMIŞTIR } Bundan sonra belirtmek isteriz'ki her { GEREKSİZ MESAJ ATAN } Forum'da { CEZA } alacaktır.

Sorunlar İçin destek( at )bedava-sitem.com Adresine mail atınız.
Mesaj03.04.2014, 22:46 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Yeni özellik: Sayfa değişikliklerini Facebook'a yollama.

UYARI ; Gerekli bilgilendirmeler yapıldı görüyoruz'ki anlayamadınız { GEREKSİZ MESAJ ATILMAYACAKTIR } Bu sebeple forumdan uzaklaştırıldınız. @CİZ-DİZAYN

En son matadormert tarafından 04.04.2014 12:46:46 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj09.04.2014, 22:27 (UTC)    
Mesaj konusu: Sitelerin sağındaki reklamı kaldırın.

Bu özellik güzele benziiyor ama şu sitelerin sağındaki reklamı kaldırın çünkü sitenin tasarımını bozuyorrrr. O reklam aktif olduğundan beridir sitemdeki hiçbir script, lightbox vs özellikler çalışmaz oldu. Fotoğrafa tıkladığımda ekran siyahlaşıyor ve fotoğraf geliyordu ama o reklamdan sonra tıklıyorum ekranın siyahlaşıp fotonun açılması gerekirken açılmıyor ve direkt fotoğrafın linki açılıyor. Bu reklam çıktı çıkalı siteden soğudum ve girmiyorum. Lütfenn kaldırın o reklamı ve tasarımlarımız düzelsinnn. Selamlar kolay gelsin....
Mesaj12.04.2014, 21:36 (UTC)    
Mesaj konusu: blochmann bey

blochmann bey lütfen forum siteleri için Rütbe ekleme ve herkez kendi profil resmini kodsuz halledebilme gibi bir özellik yapın
Mesaj13.04.2014, 18:15 (UTC)    
Mesaj konusu: sper

Cool
Mesaj26.04.2014, 16:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

SÜPER

Surprised
Mesaj26.04.2014, 16:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

BU ÖZELLİĞİ SEVDİM Fakat ; Bu özelliği sayfama yollayamıyorum.Yani değişikliği sadece kendi duvarmı gönderebiliyirom
Mesaj07.05.2014, 13:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

blue-turk yazmış:
BU ÖZELLİĞİ SEVDİM Fakat ; Bu özelliği sayfama yollayamıyorum.Yani değişikliği sadece kendi duvarmı gönderebiliyirom

Aynı sorunu bende yaşıyorum. Kendi profil sayfam yerine açılan bir sayfada yayınlama olmuyor mu?
Mesaj13.05.2014, 12:17 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Yeni özellik: Sayfa değişikliklerini Facebook'

[quote="blochmann-tr"]Merhaba,

Bugün itibariyle sayfanda yapacağından her türlü değişikliği Facebook duvarına gönderebilirsin.

Gönderi şu şekilde görünecektir:

Biz bu özelliği aktifleştirmeni öneriyoruz, çünkü yaptığın her türlü değişiklik sayfanda görünecektir ve bunu gören Facebook’taki arkadaşların sayfana girecektir.

Bu özelliği aktifleştirmek için sırasıyla şu adımları uygula:
1) Kendi sayfanın bir alt sayfasını düzenle (“Sayfanı düzenle” altında) ve kaydet.
2) Daha sonra “Kayıt ol” yazısı bulunan Facebook düğmesi çıkacak. Ona tıklayın.
3) Eğer bu durumda Facebook hesabın açık değilse, Facebook hesabını açık konuma getir.
4) bedava-sitem’in, duvarında paylaşım yapıp yapmaması konusunda onay sorusu çıkacaktır. Bu soruları onayla.
5) Şu an itibariyle yapacağın her türlü sayfa değişikliği Facebook duvarına gönderilecektir. Eğer bazı güncellemelerini veya küçük değişiklikleri Facebook duvarına göndermek istemezsen “Değişikliği Facebook’a gönder” tuşunun yanındaki işareti kaldır ve yanındaki “Kaydet” düğmesine bas.

Eğer genel itibariyle Facebook duvarına herhangi bir değişiklik gönderilmesini istemiyorsan, bu ayarı dilediğin zaman “Ayarlar” kısmından tekrar düzenleyebilirsin.

Bu yeni özellik ile bol eğlenciler!
Benjamin Lochmann[/quote]
Mesaj07.06.2014, 12:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

facebook
Önceki mesajları göster: