Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj14.04.2014, 13:47 (UTC)    
Mesaj konusu: mesaj

Bedava-sitemde şimdi ne değişti beni aydınlatırsanız sevinirim arkadaşlar. Aynı her şey olduğu gibi birkaç ikon ve renklendirme dışında ben ekstra bir şey göremedim . Ayrıca temanın yeni güncellenmesinden olsa gerek gelen mesajımı okuyamıyorum. Tebrik ederim yine de o kadar geçen zaman zarfında buda bir adımdır Bedava-sitem için. Gönül isterdi ki biz kullanıcılar olarak ekstra bir yenilikler gelseydi daha yerinde olurdu. Şimdi bu yazdıklarımı okuyup da başka türlü anlamaya gerek yok kimse tersine bu olan yeniliği bir kenara atma gibi tarafında değilim ancak benim gördüğüm bedava-sitem bunun için zayıf kaldı daha iyi sunumlar olabilir ilerleyen zamanlarda. İyi forumlar. Teşekkürler webme GmbH.
Mesaj14.04.2014, 13:53 (UTC)    
Mesaj konusu: Beğenmedim

Beğenmeyenler eski temayı kullanabilmeli bence.
Mesaj14.04.2014, 13:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

Süper! Wink
Mesaj14.04.2014, 13:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hayırlı Olsun Very Happy
Güzel Oldu Very Happy
Fakat Biraz Kullanışsız Gibi ?
Mesaj14.04.2014, 17:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

cryengine3 yazmış:
Süper! Wink

Wink
Mesaj14.04.2014, 19:21 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: mesaj

analogfikir yazmış:
Bedava-sitemde şimdi ne değişti beni aydınlatırsanız sevinirim arkadaşlar. Aynı her şey olduğu gibi birkaç ikon ve renklendirme dışında ben ekstra bir şey göremedim . Ayrıca temanın yeni güncellenmesinden olsa gerek gelen mesajımı okuyamıyorum. Tebrik ederim yine de o kadar geçen zaman zarfında buda bir adımdır Bedava-sitem için. Gönül isterdi ki biz kullanıcılar olarak ekstra bir yenilikler gelseydi daha yerinde olurdu. Şimdi bu yazdıklarımı okuyup da başka türlü anlamaya gerek yok kimse tersine bu olan yeniliği bir kenara atma gibi tarafında değilim ancak benim gördüğüm bedava-sitem bunun için zayıf kaldı daha iyi sunumlar olabilir ilerleyen zamanlarda. İyi forumlar. Teşekkürler webme GmbH.

Katılmaktayım Kaan abi.
Mesaj14.04.2014, 22:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kendimi yeni bir siteye üye olmuşum gibi hissediyorum Smile

Şifmi moderatörlere çok iş düşecek, bütün resimli anlatımları yenilemeleri gerekli bütün hepsi yeni tema uyarlanmalı valla ne diyeyim kolay gelsin demekten başka bişey gelmiyor Laughing Laughing Laughing
Mesaj14.04.2014, 22:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

by-afilli yazmış:
Kendimi yeni bir siteye üye olmuşum gibi hissediyorum Smile

Şimdi moderatörlere çok iş düşecek, bütün resimli anlatımları yenilemeleri gerekli bütün hepsi yeni temaya uyarlanmalı valla ne diyeyim kolay gelsin demekten başka bişey gelmiyor Laughing Laughing Laughing

Mesaj17.04.2014, 18:35 (UTC)    
Mesaj konusu: ACİL CSS TASARIMI

ACİL CSS TASARIMI Lazım!
Mesaj25.04.2014, 14:28 (UTC)    
Mesaj konusu: GİZLİ

Idea ABİ ANLAMADIM BENCE BANA TAKIL TAMAM Exclamation KESİN ANLAMADIN DA AMA SORUM VAR SEVGİLİN VARMI Question BEN OLUR BENN HII [/b]
Mesaj26.04.2014, 08:05 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: ACİL CSS TASARIMI

WeApp yazmış:
ACİL CSS TASARIMI Lazım!

Tasarım İsteklerinizi burdan iletmeyiniz lütfen
Mesaj26.04.2014, 11:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

Eski maskotları özleyenler,bu linke tıklasınlar Smile

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=230953&highlight= Laughing Laughing
Mesaj26.04.2014, 11:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

Özledik ve okuduk.Teşekkürler
Mesaj30.04.2014, 13:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mad Mad
Mesaj01.05.2014, 09:50 (UTC)    
Mesaj konusu: www.minecraftbilgi.tk

www.minecraftbilgi.tk sitesinden minecraft hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz CSS tasarımım çok güzel oldu bi girip bak Very Happy
Önceki mesajları göster: