Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj19.04.2014, 10:48 (UTC)    
Mesaj konusu: Oyun İndirme Sitesi İzni

Merhaba Ben Bir site kurdum oyun indirme sitesi bunun içinizin almam gerekirmiş aadminler yardımcı olurmusunuz lütfen ?? bazı kişiler almış

not : konuyu yanlış yere açmışsam özür dilerim Very Happy Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Mesaj19.04.2014, 20:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

Eğer konu flash oyun ise bunlar için almanıza gerek yok. Çünkü yapımcılar oyunların içlerine kendi reklamlarını koyuyorlar siz zaten bir anlamda onlara hizmet etmiş oluyorsunuz. Bunun için kimse sizi şikayet etmez. Bunun dışında gelişmiş bir bilgisayar oyununun download hakkı söz konusuysa, siz zaten bunu bedava-sitem sunucularına upload edemeyeceğiniz için(edebilseniz dahi sizi dikkate alacaklarını sanmıyorum) ancak kendi adınıza kayıtlı bir barındırma alanı satın alıp söz konusu dosyaları bu alanda barındırıp indirme linkini de tr.gg uzantılı sitenizden sağlayacaksınız buna en başta bedava-sitem yetkilileri izin vermeyebilir. Bunun için kurallara bir gözatın.
Mesaj23.04.2014, 10:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba..
Hangi türlü oyunlari paylasima sunmana bagli.
copyright (telif hakki) bulunan oyunlari paylasmaniz yasak..
Kolay gelsin.
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Önceki mesajları göster: