Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj25.04.2014, 19:48 (UTC)    
Mesaj konusu: TEOG - 8. Sınıf Sınav Sistemi

Evet arkadaşlar sizlere TEOG dan bahsetmek istiyorum.

Teog 28-29 Kasım 2013 ve 28-29 Nisan 2014 tarihlerinde her dersten toplamda ikişer sınav olmak üzere 12 sınavdan oluşmaktadır. Bu sınavlar iki oturum olarak yapılmaktadır.

İlk oturumda Türkçe, Matematik, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi
İkinci oturumda Fen ve Teknoloji, İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük, İngilizce

Bu oturumlar normal bir sınav gibi işlenmektedir. Herkes kendi okulunda ve belirlenen salonlarda sınava girecektir. Sınav sonuçları normal bir e-okul ana sayfasında sarı olarak gözükmektedir.

Sinavda yanlış olan sorular iptal edilebilir, kaldırılabilir. Her dersten 20 soru vardır. Toplamda 120 soru vardır. Hesaplama şekli olarak, eski sistemdeki katsayılar korunmuş.

Ve bir farklı ozellik olarak da, bu sınavı MEB yapıyor. Daha önce OSYM yapıyordu.

Sizlere birkaç bilgi vermek istedim. Bu arada Pazartesi Teog'a giricem. Dualarinizi eksik etmeyin.
Mesaj26.04.2014, 07:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

Dualarım Seninle İnşaAllah güzel şeyler yaparsın
Mesaj26.04.2014, 09:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

Saol kardeşim. Hayırlısı Neyse O Olsun.

Hayırlı Cumartesiler.
Mesaj26.04.2014, 09:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

Vallaha bu konuyu simdi ben acmayi dusunuyordum ama sen acmissin kardesim... Gercekten de guzel olmus.. Ben de 8. Sinifa gidiyorum. Yüzdük yüzdük kuyruguna geldik yani... Lütfen dualarinizi esirgemeyin... Sinava gireceklere de basarilar diliyorum. Son 2 gununuzu nasil degerlendireceksiniz merak ediyorum?? Laughing
Mesaj26.04.2014, 09:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

oyunoynamakicinelele yazmış:
Vallaha bu konuyu simdi ben acmayi dusunuyordum ama sen acmissin kardesim... Gercekten de guzel olmus.. Ben de 8. Sinifa gidiyorum. Yüzdük yüzdük kuyruguna geldik yani... Lütfen dualarinizi esirgemeyin... Sinava gireceklere de basarilar diliyorum. Son 2 gununuzu nasil degerlendireceksiniz merak ediyorum?? Laughing

Saol kardeşim. Aynen Sonundayız şuan. İnşAllah Herkes iyi alır. Hadi Hakkını Helal Et Smile

Başarılar..
Mesaj26.04.2014, 11:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

roportajkosem yazmış:
oyunoynamakicinelele yazmış:

Saol kardeşim. Aynen Sonundayız şuan. İnşAllah Herkes iyi alır. Hadi Hakkını Helal Et Smile

Başarılar..

İKİNİZDE İNŞALLAH Başarılı olursunuz.Merkat etmeyin dualarımız sizin ve bütün öğrencilerlerle
Mesaj26.04.2014, 15:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

Teşekkürler.
Mesaj26.04.2014, 15:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

bende giriyorum duayı eksik etmeyin
Mesaj26.04.2014, 16:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

taha231 yazmış:
bende giriyorum duayı eksik etmeyin

İNŞAALLAH Sende güzel sonuçlar çıkarırsın
Mesaj26.04.2014, 16:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sınava girecek olan genç kardeşlerimize başarılar dilerim.. Dualarım sizler ile, Allah her daim yardımcınız olur inşalllah...

- Teknik Destek Personeli
  • kelkuzen

kelkuzen

Bedava-Sitem Bağımlısı

Konum: Sanatkarlar, sizler her biriniz benim icin tipki bir yeniceri gibisiniz. Onlarin kilici sizin ise kaleminiz bize guc ustune guç katacaktir. - Kanuni Sultan Suleyman Han

Mesaj26.04.2014, 16:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

Vallahi ben şu iki günü sosyal ortamlarda takılarak geçireceğim, kafayı yormamak lazım. Hepinize başarılar. Allah Yar Ve Yardımcınız Olsun...
Mesaj26.04.2014, 18:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

Herkese Teşekkür Ederim.
Mesaj27.04.2014, 08:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

Gerçekten bütün sınava girecek öğrencilere dua ediyoruz

Sizde İnşAllah güzel şeyler çıkarırsınız
Mesaj28.04.2014, 09:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar TEOG dan çıktım. Dualariniz sayesinde çok rahat geçti. Herkese Teşekkür ediyorum.

Iyi Günler
Mesaj28.04.2014, 12:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

roportajkosem yazmış:
Arkadaşlar TEOG dan çıktım. Dualariniz sayesinde çok rahat geçti. Herkese Teşekkür ediyorum.

Iyi Günler

Aynen yaa süperdi ilk oturum... Matematik zor olcak falan diiyolardı hiç de zor olmadı... Hadi bakalım darısı ikinci oturuma... Very Happy Kaç yanlış bekliyosun @roportajkosem ?