Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj30.04.2014, 10:16 (UTC)    
Mesaj konusu: Oazap | Tasarım Kodlarının Yerini Deği&#

tasarım kodlarının sitede yerini değiştirmek istiyorum yardım edecek varmı..şimdiden tşk.

En son oazap tarafından 07.05.2014 23:13:52 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj30.04.2014, 12:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

detaylı anlatırmısın

Yürekten Sevene Mesafe Yoktur..
Mesaj30.04.2014, 13:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

ÖNCELİKLE DİKKATE ALDIĞINIZ İÇİN TŞK.. SAYFAM TASARIM EKLEDİM ANASYFA YAZAN BÖLÜMÜN EN ÜSTE YANİ SAYFANIN EN ÜSTÜNE YAPIŞIYO VE RASGELE OTURUY ... BEN RADYO , TV ,İL BİLGİLERİ VE TAKVİM TASARIMI YÜKLEDİM VE BUNLAR RASGELE SAYFANIN ÜSTÜNE OTURDU BUNLARI DÜZENLEMEK YERLERİNİ DEĞİŞTİRMEK İSTİYORUM AMA BİLEMEDİĞİM İÇİN YARDIM İSTEDİM YARDIM EDECEKLERE TEŞEKKÜR EDERİM.
Mesaj30.04.2014, 13:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

Evet bunları tasarımın üstüne koymuşsunuz.Bunları sayfaları düzenleden kaynak'A basıp kodu koyun.Eğer sitenin sütünde durmasını istiyorsanız bu kadar olur.Tasarımın üstüne kodları yığmakta doğrusu kötü gözükür
Mesaj30.04.2014, 13:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

SAYFA DÜZENLEMEYİ BULAMADI BU SAYFANIN ÜST TARAFINA MÜDAHALE EDEMİYORUM .....YARDIM. ŞİFREMİ VEREBİLİRİM DÜZENLEYBİLECEK VARSA...TŞK..
Mesaj30.04.2014, 13:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

oazap yazmış:
SAYFA DÜZENLEMEYİ BULAMADI BU SAYFANIN ÜST TARAFINA MÜDAHALE EDEMİYORUM .....YARDIM. ŞİFREMİ VEREBİLİRİM DÜZENLEYBİLECEK VARSA...TŞK..

Tasarımın üstüdeki kodları düzenlemek için üst menüdeki Tasarım>Tasarım Ayarları>Gelişmiş ayarlardan düzenleyin kodları yada hepsini silin yada kodları kopyalayıp sayfalarımı düzenleden kodları bir sayfaya ekleyin.

Birde mesajlarınızın tümünü büyük harflerle yazmayınız
Mesaj30.04.2014, 14:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

tşk.. ama dediğini yerden kodları silsem de tekrar eklesem de yine aynı sorun var... bi türlü yerlerin ayarlayamıyorum bir aşağıda biri yanda bir üste sayfamın üstünde k. bakmayın sizi çok rahatsı ettim...
Mesaj30.04.2014, 14:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yok ne rahatsızlığı.

Tasarımın üstünde o kodlarırın yerini değiştirimezsiniz.Sadece ya alt alta yada yanyana olur.Ama bu kodları bir sayfaya ekleyin tasarımın sütünden silerseniz kodlar sadece sayfada gözükür
Mesaj30.04.2014, 14:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

tmm . bi deniyim bakim ...tşk..
Önceki mesajları göster: