Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj30.04.2014, 14:15 (UTC)    
Mesaj konusu: Gb-Entegre | Tema Entegrasyonu

Merhaba arkadaşlar ben Ömer ALPI; sizler için temalar entegre etmeye devam ediyoruz. İleride entegre istek diye bölümde açıcağız. Sitemize girip entegre yapılmış temaları görebilirsiniz. Entegre yaptığım 3 temayı resim olarak size göstereceğim. Dilerseniz siteye girip temaları alabilirsiniz.

Sipsi V2 Teması

Kocin Gray Red V1

ODünya Teması (önceden yapılmış herhalde, sonradan farkettim)

En son gb-entegre tarafından 30.04.2014 22:04:37 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj30.04.2014, 19:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yaptığınız Yasaktır!

Sitelerin Tasarımını "Sayfa Kaynağı" seçeneğinden çalarak BS entegre ediyorsunuz. Site sizi hukuksal açıdan mahkemeye verme yetkisine sahiptir.

Şuan support'a mesaj attım
Mesaj30.04.2014, 19:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

nasıl ?

bu temaların hepsi ücretsiz temalardır.
Mesaj30.04.2014, 19:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

Fakat İstek Temadan Bahsediyorsunuz!
Mesaj30.04.2014, 19:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

ben belirtmemişim herhalde. ücretsiz temaların entegresinden bahsetmek istemiştim..
Mesaj30.04.2014, 19:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

Peki. Sizi takip edeceğim. Ücretli bir temaya rastlarsam, support'a şikayet ederim.
Başarılar
Mesaj30.04.2014, 19:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ücretsiz temaları uyarlamanız ve Bedava-Sitem kullanıcılarına sunmanız çok hoş.
Ancak uyarladığınız temayı mutlaka defalarca gözden geçiriniz ki ileri de sıkıntı yaşamayın.

Kendinize de bir tasarım ayarlarsanız çok iyi olur. Wink

Başarılar..

Mesaj30.04.2014, 20:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Daha bugün açtım siteyi. İnternetle sıkıntı yaşıyorum. Daha temayı belirleyemedim. En yakın zamanda temayı ekliyeceğim.

Yorumunuz için teşekkürler.
Mesaj01.05.2014, 17:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

Başarılar Dilerim Kardeşim...ODunya Temasını Ben Entegre Yapmıştım , Sanırım Bende Gördün...Ücretsiz Temaları İzin Alarak Entegre Etmende Hukuki Açıdan Hiç Bir Sıkıntı Yok , Ama Paralıda Mahkemeye Bile Gider....Neyse Tekrar Başarılar

• kelkuzen

kelkuzen

Bedava-Sitem Bağımlısı

Konum: Sanatkarlar, sizler her biriniz benim icin tipki bir yeniceri gibisiniz. Onlarin kilici sizin ise kaleminiz bize guc ustune guç katacaktir. - Kanuni Sultan Suleyman Han

Mesaj01.05.2014, 18:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

webeveyn yazmış:
Başarılar Dilerim Kardeşim...ODunya Temasını Ben Entegre Yapmıştım , Sanırım Bende Gördün...Ücretsiz Temaları İzin Alarak Entegre Etmende Hukuki Açıdan Hiç Bir Sıkıntı Yok , Ama Paralıda Mahkemeye Bile Gider....Neyse Tekrar Başarılar

Sen mi entegre ettin? Emin misin, delil göstertme şimdi/

Mesaj01.05.2014, 18:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

kelkuzen yazmış:
webeveyn yazmış:

Sen mi entegre ettin? Emin misin, delil göstertme şimdi/

Evet , ODünya Temasını Ben Entegre Ettim ,

En son webeveyn tarafından 15.05.2015 13:43:13 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
  • kelkuzen

kelkuzen

Bedava-Sitem Bağımlısı

Konum: Sanatkarlar, sizler her biriniz benim icin tipki bir yeniceri gibisiniz. Onlarin kilici sizin ise kaleminiz bize guc ustune guç katacaktir. - Kanuni Sultan Suleyman Han

Mesaj01.05.2014, 18:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

http://ogrenbiseyler.tr.gg/odunya.htm Emek verildi buna kandil kandil yalan söyleme. Wink

• kelkuzen

kelkuzen

Bedava-Sitem Bağımlısı

Mesaj01.05.2014, 18:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=210216&sid=90d48621150bb41ffd60296e967a1d99 Ayrıca buda V2 si bunu kullanmanızı tavsiye ederim... Wink

Mesaj01.05.2014, 19:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

Uyarlama degil cizip kodlama daha onemli webeveyn kardesim bugun belalı gunun heralde Wink

Yürekten Sevene Mesafe Yoktur..
  • kelkuzen

kelkuzen

Bedava-Sitem Bağımlısı

Mesaj01.05.2014, 19:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

etkindizayn yazmış:
Uyarlama degil cizip kodlama daha onemli webeveyn kardesim bugun belalı gunun heralde Wink

Öyle dememek lazım aslında. Uyarlayan da temayı bize kazandırmış oluyor/ Wink

Önceki mesajları göster: