Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj24.05.2014, 18:50 (UTC)    
Mesaj konusu: Birlikweb | Güncel Olmayan Web Sitelerinin Kapanması

Merhabalar, bu konu hakkında forumda bir başlık altına yazılmış cevap gördüm. Bende rica edeyim dedim. Belki isteğim yerine gelir diye düşündüm Smile

Tavsiyem şu;
Bence Bedava-Sitem üzerindeki açılmış sitelerin sahipleri belirli bir süre boyunca (misal 6 ay) sitesine giriş yapmazsa web sitesi kapatılmalı. Bu konu hakkında cevap bekliyorum. Teşekkürler.. Smile

İyi Forumlar...

Arrow BirlikWeb Tekrar Sizlerle!
Arrow Sitemize Davetlisiniz!

En son birlikweb tarafından 04.06.2014 21:25:57 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj25.05.2014, 12:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

İyi olabilir çünkü kullanılmayan bir çok alan adı mevcut.Şahıs sitesini açtıktan sonra 1 yıl boyunca aktif olmazsa seçtiği alan adı boşa çıksa çok güzel olur.
Mesaj25.05.2014, 23:18 (UTC)    
Mesaj konusu: Siteler desek

Aynen Ya Bir çok kişi site açıyor nası kullancanı bilmiyor veya herhangi bir sorundan dolayı siteyi terk edip bırakıyor. şöyle bişi yapalım site açanlar eğer siteyi bıraktıysa. başka bir siteye geçtiyse mesela .com uzantılı o siteye geçtiğine dair yazı bırakmadıysa veya sitesi açıldığı gibi duruyorsa o site kapatılsın Smile bunun için ''siteni tanıt'' bölümü gibi bi bölüm oluşturup mesela adı şu olsun ''aktif olmayan siteler'' sallıyorum ben oraya konu aççam www.abd1.tr.gg sitesi kullanılmıyor site kapatılsın mesela sebebimde şu olsun siteyle hiç ilgilenmemişler açtığı gibi bırakmış örneğin gerekli kişiler ilgilendikten sonra olur veya olmaz cevap bırakıp. daha sonra o siteyi açan kişinin mail'ine şöyle bi yazı gitsin sizin ''www.abd1.tr.gg'' siteniz kullanmadığınız için bir kişi tarafından itiraz edilmiştir şu bölümde bulabilirsiniz. eğer o kişi hiç ilgilenmezse 3 ile 10 gün içinde bişi yazmassa sitesi devredilsin gerekli işlenler istiyen kişinin Very Happy olsun benim aklımdan böyle bi yazı geçti çok yazdım biliyorum ama gerekli kişiler ilgilenirse Smile çok güzel olur die düşünüyorum ♥ Rolling Eyes
Mesaj25.05.2014, 23:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

ya o insan kendi internet sitesini resim upload amaçlı kullanıyorsa? olabilir ya...

Hakkıdır.
Mesaj26.05.2014, 06:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

@AglamaKaderim benim anlatmak istediğim bu değil. Ayrıca buda bedava-sitem yetkililerini çok uğraştırır. Mesela ben web siteme 6 aydır girmiyorum. 6 Ay sonunda alan adım boşa çıkacak. Bunun gibi bir sistemden bahsetmiştim.

İyi Forumlar Smile

Arrow BirlikWeb Tekrar Sizlerle!
Arrow Sitemize Davetlisiniz!
Mesaj28.05.2014, 15:53 (UTC)    
Mesaj konusu: Bence çok mantıksız

Siz böyle diyorsunuz ama atıyorum 1 yıl sitesine girmedi.Onun sitesini silmek istiyorsunuz.
Ya sitesine geri dönerse?Ya sınavları,işleri felan varsa?O işlerini bırakacak hali yok.Bunu düşünemeyip te sitesini silmek hatalı olabilir.Geri dönünce"Ne oldu benim siteme?"diyebilir.
Bence mantıksız.Zaten 2008'de açılan sitelerin aktif olmayan büyük çoğunluğu silindi....

İyi forumlar.... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Mesaj29.05.2014, 12:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

Gecmiste buna benzer calismalar oldu,
Bir ara kapatilan siteler tekrar görücüge cikartilmasina yönelik calismalar yapildi.
Fakat üye sayisinin düsmesine sebeb olacagindan dolayi gerceklesmeyecegini sahsen dusunuyorum.
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Önceki mesajları göster: