Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj31.05.2014, 08:42 (UTC)    
Mesaj konusu: Kayanakliyatdiyarbakir | Google HTML Kodlarını Ekl

selam arkadaslar.kayanakliyatdiyarbakir.tr.gg adlı sitemi google de yayınlamak istiyorum.sitenin sıkca sorulan sorular bolumundekı yazılar dogrultusunda gerekenlerı yapıyorum ama google'nın verdıgı html kodunu nereye ekleyecegımı bılmıyorum.google nın verdıgı asagıdakı ornek uzerınden ızah etmek gerekırse;

1. Aşağıdaki meta etiketi kopyalayın ve sitenizin ana sayfasına yapıştırın. Etiket, ilk <body> bölümünden önce <head> bölümüne eklenmelidir.
Bana bir örnek göster
<html>
<head>
<meta name="google-site-verification" content="jJu69ehvkW_qzgC6B49ypGeqo-53sDKJUStd5JwpVYo" />
<title> Başlığım </title>
</head>
<body>
sayfa içeriği
</body>
</html>
2. Aşağıda Doğrula'yı tıklayın.
Doğrulanmış kalmak için, doğrulama başarılı olduktan sonra bile meta etiketi kaldırmayın.

**yukarıda belırtılen <head> ve <body> yazılarını sıtede bulamadıgım ıcın ekleyemıyorum yardımcı olursanız sevınırım yanı ''1. Aşağıdaki meta etiketi kopyalayın ve sitenizin ana sayfasına yapıştırın. Etiket, ilk <body> bölümünden önce <head> bölümüne eklenmelidir.'' bu yazıyı anlayamadım lutfen bırı bana yardımcı olsun ...

En son kayanakliyatdiyarbakir tarafından 04.06.2014 21:20:01 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj31.05.2014, 12:46 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Siteme Google html kodlarını ekleyemıyoru

kayanakliyatdiyarbakir yazmış:
selam arkadaslar.kayanakliyatdiyarbakir.tr.gg adlı sitemi google de yayınlamak istiyorum.sitenin sıkca sorulan sorular bolumundekı yazılar dogrultusunda gerekenlerı yapıyorum ama google'nın verdıgı html kodunu nereye ekleyecegımı bılmıyorum.google nın verdıgı asagıdakı ornek uzerınden ızah etmek gerekırse;

1. Aşağıdaki meta etiketi kopyalayın ve sitenizin ana sayfasına yapıştırın. Etiket, ilk <body> bölümünden önce <head> bölümüne eklenmelidir.
Bana bir örnek göster
<html>
<head>
<meta name="google-site-verification" content="jJu69ehvkW_qzgC6B49ypGeqo-53sDKJUStd5JwpVYo" />
<title> Başlığım </title>
</head>
<body>
sayfa içeriği
</body>
</html>
2. Aşağıda Doğrula'yı tıklayın.
Doğrulanmış kalmak için, doğrulama başarılı olduktan sonra bile meta etiketi kaldırmayın.

**yukarıda belırtılen <head> ve <body> yazılarını sıtede bulamadıgım ıcın ekleyemıyorum yardımcı olursanız sevınırım yanı ''1. Aşağıdaki meta etiketi kopyalayın ve sitenizin ana sayfasına yapıştırın. Etiket, ilk <body> bölümünden önce <head> bölümüne eklenmelidir.'' bu yazıyı anlayamadım lutfen bırı bana yardımcı olsun ...

Size verilen meta kodunu;
Arrow http://www.bedava-sitem.com/extras.php
Arrow İptal olan ekstralar
Arrow Kendi <head> içeriği
Arrow "Kendi sayfanın <head> alanı için etiketlerin" kısmına ekleyin ve Kaydet'in.

İyi forumlar.

Sorunlar için support-tr( at )webme.com adresine mail atınız!.. (at) yerine gelecek.
AdminTarik, CryEngine3, Bilgi-Pinari, Ua1905Ua, GrafikDizayn, Ciz-Dizayn, OsmanliSultanlar ve tüm BS!..
Mesaj31.05.2014, 16:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

tesekkurler Smile
Mesaj01.06.2014, 17:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

Rica ederim.

İyi forumlar...

Sorunlar için support-tr( at )webme.com adresine mail atınız!.. (at) yerine gelecek.
AdminTarik, CryEngine3, Bilgi-Pinari, Ua1905Ua, GrafikDizayn, Ciz-Dizayn, OsmanliSultanlar ve tüm BS!..
Mesaj02.06.2014, 20:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

@gomercs Anlatmış İyi Günler Smile
Önceki mesajları göster: