Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj01.06.2014, 16:24 (UTC)    
Mesaj konusu: Taha231 | Bir Ergenin Blogu

SİTE TANITIM BÖLUMUNE HOŞGELDİNİZ

SİTEMİZDEN BİR GÖRÜNTÜ:

SİTEMİZİN AMACI
Arrow Yeni Başlayan Site Kulanıcılarına Yardım Etmek.[ö.m yoluyla sorabilirler]
Arrow Webmasterlere Yardımcı Olmak.
Arrow İlerde .COM"LU Site Kuracağız Kendimizi Bunun İçin Hazırlıyoruz.
Arrow Örnek Sitelere Girmek.
Arrow Haftanın Sitesi seçilmek.

Exclamation Bunlar Yalnızca Bir Kısmı.

EKİBİMİZ
Evet Artık Bir Ekibim var (3 Kişiyiz İnşallah Artar.)
Arrow Muhamed Taha Can (Site Kurucusu Ve Yöneticisi)
Arrow Volkan Polat (Ana Sayfa Görevlisi)
Arrow Senanur Can (Kendini Geliştiriyor Sitede Grafiker Olacak Olmayabilir)

Exclamation Not : Benim Yani Tahanın Dışındaki Görevliler Forumla İlgilenmeyecek.

Telif Hakkı
Idea LÜTFEN HERKES OKUSUN

Taha231.tr.gg Sitesindeki Paylasımlar Bize Özeldir Alıntı Yaparsak Dürüstce Söyleriz (Bunun Dısında Resimlerin Çoğu Bize Ayit Değildir) Lütfen Sizde Dürüst Olun Ve Bize Özel Paylaşımları Paylaşırken Sitemizin Adını Urlsiz Olsada Verin Aksi Halde Haklı Olarak Spportta Şikayet Edeceğiz Tabi O Zaman Sitenizin Siliniceğini Tahmin Edersiniz Lutfen Bunu Dikate Alın Sahtekarlık Yapan Bir Site Görürseniz Bizi Uyarın
Saygılar Taha Can Taha231.tr.gg Sitesi Yöneticisi

SİTEMİZİN BAZI ÖZELİKLERİ

Arrow Tasarıma Özel Guzel Bir Blog Kutusu.

Arrow İşte Ziyaretci Defderimiz.(DİSQS)

Exclamation Tamamını Yazmıyoruz.

SOSYAL MEDYADA BİZ

Arrow Facebook Hesabımız (Var İstiyen Eklesin)
Arrow Akpiter Hesabımız (Var)
Arrow Google+ Hesabımız (Var)
Arrow Linkedin Hesabımız (Var)
Arrow Instagram Hesabımız (Yok)
Arrow FourSquare Hesabımız (Yok)
Arrow RSS Hesabımız (Yok)

Var Olan Hesabımıza Girmek İçin Yan Menüdeki Simgelere Tıklayın.

Site Tanıtımı Bitmişdir Yorumlarınızı Bekliyorum
Saygılar
Muhamed Taha Can
Site Yöneticisi.

En son taha231 tarafından 01.06.2014 17:08:21 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj01.06.2014, 16:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

başarılar güzel bir site
Mesaj01.06.2014, 16:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

brisin yazmış:
başarılar güzel bir site

Teşekürler @brisin
Mesaj01.06.2014, 18:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

text reklama hala çözüm bulmamışsın Exclamation Exclamation

Mesaj02.06.2014, 11:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

mgmfb yazmış:
text reklama hala çözüm bulmamışsın Exclamation Exclamation

o kalacak maslesef
onun sayesinde cuma ve pazertesi gunleri 00:00 a kadar 100 hit geliyor
Mesaj02.06.2014, 12:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

Basarılar pasam benimde eskiden kullandıgım tema
  • kelkuzen

kelkuzen

Bedava-Sitem Bağımlısı

Konum: Sanatkarlar, sizler her biriniz benim icin tipki bir yeniceri gibisiniz. Onlarin kilici sizin ise kaleminiz bize guc ustune guç katacaktir. - Kanuni Sultan Suleyman Han

Mesaj02.06.2014, 12:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

Başarılar...

Mesaj02.06.2014, 13:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

@kelkuzen
Teşekurler.
@YardimciBLo
Teşekürler Paşam Dedinde Onur Abiyi Hatırlladım Yoksa O Musun.
Mesaj02.06.2014, 14:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

Evet sen bılmıyomusun benım oldugumu Smile
Mesaj02.06.2014, 14:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

YardimciBLog yazmış:
Evet sen bılmıyomusun benım oldugumu Smile

Yok bilmiyodum vallahi onur abi bıraktın sandım
Mesaj02.06.2014, 14:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

Başarılar...Smile
Mesaj02.06.2014, 15:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

oyunusevengelsin yazmış:
Başarılar...Smile

teşekurler
Mesaj02.06.2014, 15:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

TUNCEL ALTINKÖPRÜ İLE RÖPÖRTAJ YAPTIK
Idea İŞTE O RÖPÖRTAJIN 1 KISMI
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
-ÖNCELİKLE MERHABA RÖPÖRTAJIMI KABUL ETİĞİNİZ İÇİN TEŞEKÜR EDERİZ BİZE KENDİNİZİ TANITIRMISINIZ.

-Sevgili Taha, kitaplarımın dördüncü sayfalarımda benimle ilgili özlü bilgi var. Anladığım kadarıyla sen biraz daha ayrıntı istiyorsun.
Babam kitapçı, annemse ev hanımıydı. Benden üç yaş büyük bir ağabeyim vardı. Doğal olarak okula benden önce başladı. Fakat ben ona fena halde özendim. Dört yaşlarımda olduğum hâlde okula gitmek istedim. Beni kalemle, kitapla, çantayla avutamayınca, çaresiz Sakarya'nın bir ilçesi olan Hendek'te bulunan anneannemin yanına gönderdiler. Ancak Hendek'te de okul ve okuma aşkım sürdü tabi ki!
Ben anneannemin ve teyzemin ilgisiyle bir yıl içinde gazete, kitap okur hâle geldim. Çarpım tablosunu baştan sona öğrenmiştim. Basit problemleri çözebilmekteydim. Ertesi yıl da önce ağabeyim devam ettiği Hırka-i Şerif İlkokuluna, Daha sonra da babamın Beyazıt Sahaflar (Eski kitap satan kitapçılara sahaf denir.) Çarşısı'na...
-------------------------------------------------------------------------
Devamını okumak için tıklayınız!
Mesaj02.06.2014, 15:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

taha231 yazmış:
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
-ÖNCELİKLE MERHABA RÖPÖRTAJIMI KABUL ETİĞİNİZ İÇİN TEŞEKÜR EDERİZ BİZE KENDİNİZİ TANITIRMISINIZ.

-Sevgili Taha, kitaplarımın dördüncü sayfalarımda benimle ilgili özlü bilgi var. Anladığım kadarıyla sen biraz daha ayrıntı istiyorsun.
Babam kitapçı, annemse ev hanımıydı. Benden üç yaş büyük bir ağabeyim vardı. Doğal olarak okula benden önce başladı. Fakat ben ona fena halde özendim. Dört yaşlarımda olduğum hâlde okula gitmek istedim. Beni kalemle, kitapla, çantayla avutamayınca, çaresiz Sakarya'nın bir ilçesi olan Hendek'te bulunan anneannemin yanına gönderdiler. Ancak Hendek'te de okul ve okuma aşkım sürdü tabi ki!
Ben anneannemin ve teyzemin ilgisiyle bir yıl içinde gazete, kitap okur hâle geldim. Çarpım tablosunu baştan sona öğrenmiştim. Basit problemleri çözebilmekteydim. Ertesi yıl da önce ağabeyim devam ettiği Hırka-i Şerif İlkokuluna, Daha sonra da babamın Beyazıt Sahaflar (Eski kitap satan kitapçılara sahaf denir.) Çarşısı'na...
-------------------------------------------------------------------------
Devamını okumak için tıklayınız!

Embarassed DÜZELTİYORUM

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Devamını okumak için tıklayınız![/quote]
Mesaj02.06.2014, 16:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşlar bir yorum atsanız Sad