Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj29.06.2014, 20:44 (UTC)    
Mesaj konusu: Bilginbaby | FTP ile CSS Tasarım Yapımı

Merhaba arkadaslar be bilginbaby.tr.gg sahibiyim biliyorum isim biraz tuhaf ama benim sitem ile ilgili bir tasatim buldum ama yukleyemiyorum tr.gg de ftp varmi? Varsa nasil girilir ? Ve bi css tasarim yapmak istiyorum bunun icin bircok konu acilmis olmali bu konudan yardim bkeliyorum simdiden tesekkurler

En son bilginbaby tarafından 02.07.2014 01:22:57 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj29.06.2014, 20:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bedava-Sitem'de ftp yoktur..
Daha basit bir sistem ile herkesin iyi bir web sitesi kurabileceği şekilde tasarlanmıştır..
Css tasarım çizimlerini photoshop ile yapabilirsiniz..
Kodlarınızı ise dreamweaver programı ile dilediğiniz şekilde yapabilirsiniz..
Herhangi bir başka bir sorunuz varsa çekinmeden söyleyin.
Seve seve yardımcı olurum. Smile

- Teknik Destek Personeli
Mesaj01.07.2014, 13:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tasarımını tr.gg ye göre uyarlaman lazım.İçinde java script varsa onuda ücretsiz host siteleri var oralara hesap açıp yükle sonra setene script ler için link ver eğer yoksa sadece tr.gg ye uyarlaman gerekiyor.
Mesaj02.07.2014, 01:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

FTP ye gerek yok. Başka domainden ftp alıp özellik eklemek için iframe verirsin. Bu da paronayak antimalware programlarında malware olarak tanımlanıyor.

Dosya karşıya yüklemek ise amacın tavsiyem cloud tarzı link verirsin. Sorun çözülür, Misal benim siteye bir gözat istersen.

Bedava-sitemde birçok entegre tasarımlar var. Bunlara tr.gg sitelerden gözatmanı tavsiye ederim.

Hayırlı Ramazanlar Wink

En son cryengine3 tarafından 02.07.2014 01:22:22 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj03.07.2014, 08:59 (UTC)    
Mesaj konusu: dreamweaver

dreamweaver da ben nasıl tasarım kodlarım pek fazla kod bilgim yok örnegin html tarzı.
Mesaj03.07.2014, 14:07 (UTC)    
Mesaj konusu: CryEngine3

CryEngine "Benim Siteme Bak" Derken Senin Sitene Baktım ve Tasarımını Çok Begendim O Tasarımı Kod Bilgisi İle mi Yaptın Yoksa Hiçbir Şey Bilmedenmi ?