Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj23.07.2014, 08:12 (UTC)    
Mesaj konusu: Poc's | Bedava Sitem Alexa Sıralaması

Poc's Nedir?

Poc's, Bedava Sitem'in sitelerini kapsayan bir Alexa sıralamasıdır. Güncel olarak sıralamayı bulabileceğiniz yaklaşık 100 adet site vardır. Tüm sitelerin eklenememe sebebi ise Alexa'ya kayıtlı olmadıklarındandır.

[b]Poc's Nasıl Çalışır?

Poc's, Alexa'nın resmi sitesinden aldığı verileri listeleyerek sizlere sunar. Fakat listeleme işleminde sadece Bedava Sitem (tr.gg) siteler yer almaktadır. Her gece saat 00:00 da güncellenen listede önemli olan kriterler: "Ziyaretçi sayısı, genel sıralaması ve Türkiye sıralamasıdır."

Poc's Neden Biz?

Günümüzde Top Listeleri çok fazla... Fakat hepsi kendi çıkarlarını düşünüyor. Sonuç olarak topliste katılmak için onların bannerlarını sitenize ekliyorsunuz. Ama bizde öyle değil. Sizlerin Alexa'daki sıranıza göre sitemizde listeliyoruz. Bu da size bir eksiden ziyade artı kazandırıyor.

Poc's Sadece Bir Liste mi?

Tabii ki de hayır. Yakın zamanda bir çok uygulamamızla birlikte yolumuza devam edeceğiz.

Benim Sitem Neden Yok?

Sitemizin listesinde kendi sitenizi bulamamanızın birçok nedeni olabilir. Alexa sizi Google'da bulamıyor olabilir, Gözünüzden kaçırmış olabilirsiniz, Botumuz sizi görmemiş olabilir.

Eğer böyle bir sıkıntınız varsa bize mesaj yoluyla bildirebilirsiniz.

Listede Olmak İstemiyorum

Listemizde varsınız, ama gözükmekten hoşlanmıyorsunuz... O zaman bize ulaşarak sizi "Kendi Sistemimizden" çıkartabiliriz.

Hatırlatmalarımız

@MySiteRank sitesi benim en yakın dostuma aittir ki birçok sitemiz ortaktır. Sistemimizi birbirimize haber vermeden oluşturduk. Fakat benzer sistemler ortaya çıktı Smile

Kendisi de bunu biliyor olmalı ki sitemin üst kısmını sağolsun hazırladı Smile Bu yüzden iki sisteme de (ç)alıntı demeyiniz Wink[/b]
Mesaj23.07.2014, 10:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

Başarılar Güzel Bir Sistem Smile
Mesaj23.07.2014, 11:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

Başarılar deniyeceğim
Mesaj23.07.2014, 11:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Teşekkürler arkadaşlar Smile
Mesaj23.07.2014, 11:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

başarılar, benim sitem gözükmüyor nasıl kayıt ettireceğim?

Mesaj23.07.2014, 11:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

rockintheturkish yazmış:
başarılar, benim sitem gözükmüyor nasıl kayıt ettireceğim?

Evet, Alexa sizi daha etiketlememiş gözüküyor. Ama kendim site listesine sizi ekliyorum. Ekleyince özel mesaj ile haber vereceğim.
Mesaj23.07.2014, 12:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

Favicon Uygulaması!

Siz de favicon resminizi bize yollayın sitemize ekleyelim!
Mesaj23.07.2014, 12:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Başarılar Kardeşim

Evet Doğru Söylüyor Kesinlikle İki Sistemde Birbirinden (Ç)alıntı Değil !

Haber Vermeden Yaptık Benzer Sistemler ÇIKTI !
Mesaj23.07.2014, 12:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

MySiteRank yazmış:
Başarılar Kardeşim

Evet Doğru Söylüyor Kesinlikle İki Sistemde Birbirinden (Ç)alıntı Değil !

Haber Vermeden Yaptık Benzer Sistemler ÇIKTI !

Büyüksün Ümit Smile
Sağol kardeşim...
Mesaj23.07.2014, 13:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sitenin konusunu çok beğendim. Emek harcanacak bir sistem düşünmüşsün eline sağlık.
logoya gelince pinterest logosunun rengini değiştirip logo diye kullanmak çok mantıklı gelmedi bana.
kolay gelsin.
Mesaj23.07.2014, 13:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

@doktordizayn doğru söylüyor... Üstelik Birde Telif Hakkı Falan Var Bunların... Oda Ayrı Bir Dert... Ama Sitenin Mantığı İşlevi Güzelde... Alexadakileri Önümüze Sunuyorsun... İsteyen Girip Alexadan da Bakar... Smile

Mesaj23.07.2014, 13:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

doktordizayn yazmış:
Sitenin konusunu çok beğendim. Emek harcanacak bir sistem düşünmüşsün eline sağlık.
logoya gelince pinterest logosunun rengini değiştirip logo diye kullanmak çok mantıklı gelmedi bana.
kolay gelsin.

Öncelikle yorum ve değerlendirme için çok teşekkür ederim. Logoyu hazır seçmemin tek sebebi bilgisayara yakın zamanda format atmamdan dolayıdır. Çoğu araç gitti. Ama en yakın zamanda düzenleyeceğimden emin olabilirsiniz.
Mesaj23.07.2014, 15:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

Profil Resmi Değişti!

Hazırlayan: BlueTurk
Mesaj23.07.2014, 18:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

Proje güzel ve geliştirilebilir. Özgün olması da cabası.
Mesaj23.07.2014, 19:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

Başarılar Smile
Önceki mesajları göster: