Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj03.08.2014, 14:07 (UTC)    
Mesaj konusu: Birbirimizi Tanıyalım..

Merhaba arkadaşlar..
Ben bu başlık altından bu sistemde zaman geçiren hemen herkesin cevap atmasını beklemekteyim..
Sizden istediğim kendinizi tanıtmanız.. Adınız, yaşınız, nerede oturduğunuz, web işleri ile nasıl ilgilenmeye başladığınız gibi konulardan bahsederseniz sevinirim.. Yazınızı mümkün olduğunca uzun tutmanızı rica ediyorum..
Teşekkürler..

PEKİ BEN KİMİM?
Ben Mert Topuz.. 17 yaşlarında bir gencim.. İstanbul'da yaşamaktayım.. İnternet ile tanışalı baya bir zaman geçti.. Bedava-Sitem'de bulunmamın üzerinden de 6 yıl geçmiş Shocked Zaman hızlı geçmekte.. İlk başlarda çok takıldığım web işlerinde kendimi geliştirdiğimi düşünmekteyim. Özellikle grafik & tasarım ile ilgilenmekteyim.. Kendi çapımda bazı çalışmalar yapmaktayım. 2010 yılından beri de bu grafik işleri ile ilgilenmekteyim. Bedava-Sitem'de moderatör olalı 2 gün önce tam 2 yıl oldu Razz Yani 2 yıl 2 gündür moderatör olarak bu sistemdeyim.. Bunların dışında müzik dinlemeyi hemen herkes gibi severim.. Dizileri takip ederim (genellikle yabancı).. Yürümek hoşuma gider.. Bırakın beni saatlerce durmadan yürüyebilirim Smile Özellikle böyle biraz yağmurlu havada hoş oluyor Smile Bunların dışında gezmek, dolaşmakta hoşuma gider.. Tabi en büyük aktivitem şuanda karşımda duran bilgisayarım.. Çizim yapmak gerçekten zamanı harika geçirmek gibi bir şey.. Bazen bir nesne alıyorum karşıma ve bilgisayarda oturup saatlerce onu çizmeye çalışıyorum (pek güzel olmuyor Razz ).. Unutmadan Türkçe'mize elimden geldiğince dikkat etmekteyim. Konuştuğum kişilerinde buna dikkat edip etmediğini incelerim..

Sizlerden de yazılarınızı beklemekteyim..

En son grafikdizayn tarafından 02.06.2017 00:22:09 tarihinde değiştirildi, toplam 2 kere değiştirildi
Mesaj03.08.2014, 15:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

Gerçekten yararlı bi başlık Mert .Geç bile kaldık bu başlığı açmak için Laughing

KENDİMİ TANITIYAM

Ağustosun 23'ünde 18'ime gireceğim.Haliyle öğrenciyim Razz Bedava-Sitem ile " 06.07.2007 16:35:03 " tarihinde kasabamızın sitesini kurma amacıyla tanıştım. Forumla tanışıklığım ise kayıt olduktan 1 yıl sonra oldu. Selin,Cunobag,Kerimdj vs .yani eskilerin bizzat online olduğu zamanlarda forumdaydım. O zamandan beri foruma girip çıkarım. Red tasarımının sağ taraftaki kutucuğuna haber kodunu yapıştırmamla başladı kariyerim Mr. Green . Kişisel olarak yazılar paylaşacağımı düşündüğüm ( o zamanlar çocuktuk nasıl düşündümse mutlaka birinden esinlenmişimdir ) ibrahimgun'u kurdum. Fakat maili kafadan salladım maili değiştirmek yerine siteyi sildim (sanıyorumki bi daha açabileceğim Razz ) Baktım olmuyor i'siz ibrahmgun'u kurdum. Uzun bir bedava-sitem kariyeri sonunda hala buradayım zamanında bizler gibi acemi olan arkadaşlara yardım için buraya da devam edeceğim inşaAllah Cool
Hobilerime gelirsek fanatik Fenerbahçe taraftarıyım ve futbolu oynamayı da yorumlamayı da çok severim. Ve ayrıca Kurtlar Vadisi hayranlığım hiç bitmemiştir. Siyaseti severim ama siyasi partilerin emellerini hep çıkarcı (öyle olması gerekiyor aslında ama Rolling Eyes ) bulduğum için hiçbirine yakınlığım yoktur. Müzik olarak Türkçe Rap'i dinlerim genelde. Sagopa Kajmer favorimdir. Bu aralar siber güvenlik , yazılım işleriyle uğraşıyorum. Yazılım Mühendisi olmak hedefim nasip olursa da o bölümü kazanırsam ilerleyeceğimi ve kendimi geliştireceğimi düşünüyorum.
Çok uzun bir yazı oldu okuyan arkadaşlara teşekkürler ..
Mesaj03.08.2014, 16:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben Kimim ?

Merhaba , ben Hayri . Beni '' Bedava-Sitem '' 'de '' Webeveyn ve Grafiker '' olarak biliyorsunuz ki çoğunuz tanımıyordur beni . Her neyse , evet . Bilgisayar oynamayı ve web tasarım kitapları okumayı seven , gezmeyi ,dışarıda yemek yemeyi , spor yapmayı ve tasarım çizip kodlamayı da hobilerim arasında bulunduran bir insanım . Derslerimde de başarılıyımdır . Yeri geldimi çok ders çalışır , kitap okurum.... Ama tatil geldimi de Bedava-Sitem'e gelirim . Tasarım çizmeyi ve aynı zamanda Photoshopta Vektör çizim yapmayı çok severim . Ailemle çok vakit geçiririm . Evde çeşitli oyunlar oynamayı , zeka testleri yapmayı severim . Arkadaş ortamında takılmak , netten konuşmak da hoşuma gider . Ama bunlardan çok bilgisayara ve Photoshop gibi grafik program-
larına meraklıyımdır ... Sormak istediğiniz olursa bu başlık altından sorabilirsiniz ...Uygun oldukça yanıtlarım . İyi forumlar

Mesaj04.08.2014, 10:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben kimim?
1998'in 8 Ekim'inde dünyaya gelmiş birisiyim. Ailenin tek çocuğu olmanın verdiği haklarımı sonuna kadar kullanan birisiyim : P. Buralar ile ilk kez 2008 yılında tanıştım. Forumda ilk mesajım da, ilk sitem için tasarım isteğiydi (:.

Kitap okumayı çok severim. Kendi görüşlerime uygun olan şeylere bakarken aynı zamanda karşı görüşe de yer veririm beynimde. Bu sitenin doğmasına da vesile olan şey de zaten beni doğru ve yanlışları bir süzgeçten geçirip ayırma huyumdur.

Müzik dinlemeyi çok severim, Türkçe olarak Ahmet Kaya, Cem Karaca, Erkin Koray ve Barış Manço dinlerim, bazen de Onur Akın.

6 yıl boyunca profesyonel olarak yüzdüm. Ardından 1,5 yıl boyunca da Beyoğluspor'da basketbol oynadım.

Bazılarınızın da bileceği üzere, bu adres hariç en çok tanınmış adresim Bscity'dir.

Beşiktaş'lıyımdır, şiir yazarım kendi halimde...

Hukuk okumayı düşünmekteyim.

Aklıma gelenler bu kadar. (:

İskilipli Atıf hain miydi?
Necip Fazıl, CHP ve gerçekler
Mesaj04.08.2014, 10:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kendinizi anlatarak başlığa destek verdiğiniz için teşekkürlerimi sunuyorum..
Amacım sizleri daha fazla tanımak ve sizlerle iletişim halinde olmak...

İbrahim: 18'e bir şey kalmamış şurda 19 gün var.. 18 olunca bir ehliyet alırsın herhalde ilk Razz
Hayri: Bu sisteme ayırdığın vakit için kendi adıma teşekkür ederim sana.. Tasarım çizip kodlama kısmında da umarım hiç sıkılmazsın bu işten ve ömrün boyunca sevdiğin bir hobin olarak kalır.. (İşe dökmek ayrı, istiyorsan eğer bunu iş olarakta umarım yaparsın..)
Kemalist-Yol: Sanırım isminiz Doğukan.. Yüzme işini ciddiye alarak 6 yıl ayırmanıza büyük bir tebrik.. Ayrıca şiir yazmayı sevdiğinize memnun oldum.. Bende şiirleri oldukça severim..
Mesaj04.08.2014, 11:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba ben Emre AKGÜL,21 yaşındayım...İstanbulda ikamet etmekteyim.Bedava sitem
ile 2008 yılında tanıştım.Bu sitemi ise 2010 yılında açtım.Amatör olarak sitemle ilgilenmeye
devem ediyorum..Hobilerimin arasında bulmaca çözmek,yüzmek,futbol ve formula1
izlemek vardır.Beşiktaş taraftarıyım
Ayrıca türkfem adlı comlu dominde editörlük yapmaktayım.
iyi forumlar,tanıştığımıza memnun oldum.
Mesaj04.08.2014, 11:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba ben Alper Su Angaralıyım Mr. Green Bedava-Sitem ile 2012 yılında tanıştım ve kendimi burada çok geliştirdim, geliştirmeye de devam ediyorum inşAllah.Uzun bir süre okul futbol takımında takım kaptanlığı yaptım futbol izlemeyi/oynamayı çok severim.Fanatik olarak Galatasaray taraftarıyım.Dizi izlemeyi pek sevmem ama The Walking Dead dizisini severek izlerim.Kitap okumak,futbol izlemek/oynamak,gezmek,film izlemek ve blog yazmak hobilerim arasındadır.Tanıştığımıza memnun oldum Very Happy
Mesaj04.08.2014, 18:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

Emre: Abi gerçekten şu sistemde gerek forumdaki davranışların olsun, gerekse arada bir de olsa mesajların olsun kurduğu cümleler ile kendini belli eden birisin (brisin Mr. Green ). Seninle özel olarakta oldukça muhabbet etmek isterim abi.. Tanıştığıma çok memnum oldum tekrar Smile

Alper: Ne demişler "Angaralıyık Allah'ın adamıyık" Mr. Green Seninle de tanıştığıma çok memnum oldum kardeşim Smile Bir Fenerbahçe'li olarak size de bu sene ligde başarılar dilerim Smile Umarım futbol ve kardeşlik anlamında çok iyi bir yıl geçiriz..
Mesaj04.08.2014, 20:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

grafikdizayn yazmış:
Emre: Abi gerçekten şu sistemde gerek forumdaki davranışların olsun, gerekse arada bir de olsa mesajların olsun kurduğu cümleler ile kendini belli eden birisin (brisin Mr. Green ). Seninle özel olarakta oldukça muhabbet etmek isterim abi.. Tanıştığıma çok memnum oldum tekrar Smile

Alper: Ne demişler "Angaralıyık Allah'ın adamıyık" Mr. Green Seninle de tanıştığıma çok memnum oldum kardeşim Smile Bir Fenerbahçe'li olarak size de bu sene ligde başarılar dilerim Smile Umarım futbol ve kardeşlik anlamında çok iyi bir yıl geçiriz..

İnşAllah abi futbolun eski tadı geri gelmeli kavgayla olmuyor izleyiciye keyif vermiyor.
Mesaj05.08.2014, 01:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

Adım ve Soyadım : Aykut Güler
Yaşım : 17
Tuttuğum takım : Fenerbahçe
Hobilerim : Futbol
Meslek : Henüz öğrenciyim.
Hakkımda : İstanbul'da yaşıyorum.. Bedava-Sitem kariyerim 2007 yıllarında henüz ben küçük olduğum zamanlarda başlamıştı.. O zamanlar bu kadar fazla ilgim ve alakam yoktu.. Sonradan daha yeni yeni 2009 yıllarına doğru ilgim başladı.. O Seneler zaten forum ile ilgilenmeye ve adımı tr gg üzerinde yaydırmak tanınmak ve sevilen bir site olmak istemiştim.. Ama o zamanlar yaş ve yaptığım hatalar gerekçesiyle eleştirildim.. Ben yinede kendimi bazı konularda geliştirmeye kararlıydım.. O zamanlar pek asosyal biri olduğum için bütün günümü evde bilgisayar başında burada geçirirdim.. Şuana kadar bir çok web sitem olmuştur.. Pek çoğunu ben hatırlamıyorum.. Ve pek çoğunda uğraş verdim.. Her açtığım siteye verdiğim uğraş ile zaman zaman bilgim gittikçe artıyordu.. O zamanlar tasarım yapmak ve yaptırmak için forum dolup taşıyordu.. Bende bunun için grafiker olmayı amaçladım.. Hedefime ulaşmıştım.. (2011 yıllarında) Tam olarak bu forumda 2 kez grafikerlik yapmış bulunuyorum.. Grafiker olmak için gerekli programları indirmiştim.. Adobe photoshop ve Dreamweaver programlarını bilgisayarıma indirdikten sonra sadece çizim için photoshop programını kullandım.. Dreamweaver programı bilgisayarımda yüklü olmasına rağmen hiç açmıyordum.. Uzun süre tasarım üzerinde kendimi geliştirdim.. Tasarım isteklerini ve grafik, banner, logo, gibi istekleri büyük heyecan ve istek arzu ile yapıyordum.. Ama kodlamayı bilmediğim için kodlayarak daha fazla yardımcı olamıyordum.. Ve bunu nihayetinde zor olarak öğrenmiştim.. İlk olarak tablo ile kodlamayı sonra div ile kodlamayı.. Bunları öğrendikten sonra Dreamweaver programında bir şeye çok dikkat ettim.. Bu kodlamaları yaparken kodları nasıl aklımda tutabilirim? diye aklımdan geçiriyordum.. Ve programda her kodlama işlemini yaparken kod kısımına bakıyordum.. O kodları aklımda tutmaya çalışıyordum.. Sonra not defterini açıyordum.. Yazmayı deniyordum, aklımda tutmama rağmen bir çok yazım hatası oluyordu.. Ama bu zamanla tabi yerine oturmuştu.. Son olarak aktif-dost sitemi 22.04.2012 tarihinde açmıştım.. Kararlıydım haftanın sitesi seçilmeye.. Çok geçikmeden sitemi açtığım ilk hafta bu ödülü almıştım.. Herkes şaşırmıştı.. Tasarımım pek iyi değildi.. Sadece dikkat ettiğim ve önem verdiğim paylaşımlarımı ön planda tutuyordum.. Sonra forumda bir çok kişiye grafikerlik zamanımda tasarım ve grafik açısından yardımcı olduktan sonra yardımsever olmak için heveslenmiştim.. Bunu uzun süredir istiyordum.. Çünkü örnek aldığım büyüklerim mesela gururum5 (Dilek abla) onun ve onun gibi bu rütbeyi gönülden hak eden kişiler ile paylaşmak güzel bir duygu olucaktı.. Sonunda 31.12.2012 tarihi içerisinde ben,baslangic-sayfam,aktif-im,anadolulular, yapmış olduğumuz yardımlardan dolayı bu rütbeye uygun görüldük.. Yardımlarımı ilerletmek için bir gün moderatör alımları olduğunda adaylığımı koydum.. Ve o gün bugündür, moderatör olmuş bulunuyorum.. O günün tarihi 17.02.2014 pazartesi günü moderatör oldum.. Bu gerçekten gurur verici ve Allah'ın taktiri.. Kendimi böyle özetleyebilirim forum üyelerine.. Ve hemen aşağıda bulunan kısıma ufak bir hatıra fotoğrafı koymak istiyorum.. Başlık güzel olmuş Mert..

- Teknik Destek Personeli
Mesaj05.08.2014, 08:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alper: Haklısın kardeşim..

Aykut: Senin gibi yardımsever insanların buralarda çalışması, emek harcaması gerçekten harika bir şey.. İyi ki sende bizimle birliktesin dostum.. Gerek konuşmaların, gerek düşüncelerin, bu siteme verdiğin değer... Konuşulacak pek bir şey yok.. Biliyorlar zaten Smile
Mesaj05.08.2014, 08:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

@GrafikDizayn abi ellerine sağlık çalışma sana aitse çok güzel olmuş.İznin olursa derbi zamanı futbol siteme intro ekliyorum bu resmi de kullanabilir miyim?
Mesaj05.08.2014, 09:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

agasu06 yazmış:
@GrafikDizayn abi ellerine sağlık çalışma sana aitse çok güzel olmuş.İznin olursa derbi zamanı futbol siteme intro ekliyorum bu resmi de kullanabilir miyim?

Evet kardeşim bana ait istediğin gibi kullanabilirsin tabiki..
KENDİNİZİ TANITMAYA DEVAM EDECEK MİSİNİZ?
Mesaj05.08.2014, 09:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

GrafikDizayn : Böyle düşünmen beni mutlu etti.. Çünkü sende biliyorsun.. Seni grafik konusunda idolüm olarak görüyorum.. Teşekkür ederim kardeşim.. Smile

- Teknik Destek Personeli
Mesaj05.08.2014, 11:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhabalar. Adım Said. Yaşım 19.Üniversiteyi 1 sene gecikerek yeni kazandım Very Happy : İstanbul Üniversitesi .Rize'de yaşıyorum.BS'de 1-2 senelik geçmişim var.Daha çok takılmalık ve yardımcı olmak için kullanıyorum(Elimden geldiğince isteyene de yardımcı olurum.).Orta halli bir webmaster sayılırım.Sitemin adından da anlayacağınız üzere görsel zekam baya bi baskın ve fotoğrafçılığı seviyorum Smile . Ayrıca görselliğe ve görsel düzene çok önem veririm. Rize'de yaşamamdan olacak heralde Sahili, denizi, yüzmeyi, doğayı , gezmeyi, fotoğraf çekmeyi ve birşeyler tasarlamayı severim Smile . Ayrıca kaçınılmaz hobilerimiz futbol, tv, bilgisayar da aynı şekilde Smile. Mesela pc de Knight Online oynamak ve video izlemek, tv de belgesel izlemek felan... Smile .Bilmiyorum siz ne düşünüyorsunuz da güldürü programları da çok hoşuma gider Mesela güldür güldür diye bi program var izlerim sürekli Smile Son olarak size bir kaç tavsiye Smile : Mavi-Yeşil Karadeniz doğasıyla candır gelin gezin derim (insanına biraz bakmayın yeter Smile )
Önceki mesajları göster: