Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj08.08.2014, 07:10 (UTC)    
Mesaj konusu: İnternal Error Acil Yardım!

Örneğin bir sayfaya yazı veya resim yüklüyorum kaydete basınca internal error hatası veriyo.Arkadaşlar yardım edin 1 haftadır böyle..
Mesaj08.08.2014, 08:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tarayıcınızı değiştirmenizi öneririm. Olmadı mı sitenizde aşağıdaki kod varsa silin
Alıntı:
<br />Internal Error ID: 4af40a20a!<br /><br />Internal Error ID: 4af40a20b!<br />
Mesaj08.08.2014, 08:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yorumun için çok sağol.Sitemde senin verdiğin gibi bir hata bulunmuyor.İnternet explorer den de denedim yine aynı hata çıktı.Sayfama birşey yükledikten sonra kaydete basınca
''Hata
× internal error'' böyle bir hata veriyor
Mesaj08.08.2014, 09:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alıntı:
Sevgili üyeler,

tr.gg uzantılı sitelerimizin hostunu saglayan yaklasik 30-45 arası sunucusu bulunmaktadır.
Tüm tr.gg uzantılı siteler aynı serverde bulunmadığından, bazı kullanıcılarımız (panelinde) hata alabilir.

Daha dogrusu, sitelerinize kisa süreligine erisim saglanmaya bilir.
Bundan dolayi tedirgin olmamanizi belirtmek isteriz..
Temel olarak sitelerinizde aldiginiz kisa süren erisim sorunlari, ayni sorunlardan kaynaklanmaktadir.

Resim eklemeye çalıştığınızda "Internal Error" hatasıyla karşılaştığınızda, bu sorunun sizden olmadığını ve bizim veri tabanımızdan kaynaklanan geçici bir sorun olduğunu bilmenizi isteriz.
Sorunun geçici olduğunu tarafınıza bildirir, teknik destek ekibimizin bu sorunu gidermek için çalıştığını sizlere aktarmak isteriz.

Sevgilerle...
Admin Tarık

support-tr( at )webme.com'a mesaj atınız (at) değil @ olacak. Osmanlı'yı en güzel şekilde tanıtmanız dileğiyle. Kolay gelsin.
Mesaj08.08.2014, 09:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

Çok sağol,varol Very Happy Very Happy
Mesaj08.08.2014, 10:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar daha bir fikriniz yokmu lütfen yardı edin çok zor durumdayım
Önceki mesajları göster: