Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj08.08.2014, 18:17 (UTC)    
Mesaj konusu: Lütfen yardım edinnn!

Sayfalar bölümünde bir sayfaya yazı veya resim ekleyip kaydet dediğimde 'hata internal error ' yazısı ile karşılaşıyorum.Bir yardım edermisin.Epey bir süredir böyle.Sevgilerle..
Mesaj08.08.2014, 18:18 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Lütfen yardım edinnn!

-osmanliimparatorlugu- yazmış:
Sayfalar bölümünde bir sayfaya yazı veya resim ekleyip kaydet dediğimde 'hata internal error ' yazısı ile karşılaşıyorum.Bir yardım edermisiniz.Epey bir süredir böyle.Sevgilerle..
Mesaj08.08.2014, 18:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar lütfen yardım edin acil!!!
Mesaj08.08.2014, 18:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

Exclamation Bunun gibi bir başlık açmışsınız zaten
Gereksiz başlıklarsa forum kirleniyor

Alıntı:
Sevgili üyeler,

tr.gg uzantılı sitelerimizin hostunu saglayan yaklasik 30-45 arası sunucusu bulunmaktadır.
Tüm tr.gg uzantılı siteler aynı serverde bulunmadığından, bazı kullanıcılarımız (panelinde) hata alabilir.

Daha dogrusu, sitelerinize kisa süreligine erisim saglanmaya bilir.
Bundan dolayi tedirgin olmamanizi belirtmek isteriz..
Temel olarak sitelerinizde aldiginiz kisa süren erisim sorunlari, ayni sorunlardan kaynaklanmaktadir.

Resim eklemeye çalıştığınızda "Internal Error" hatasıyla karşılaştığınızda, bu sorunun sizden olmadığını ve bizim veri tabanımızdan kaynaklanan geçici bir sorun olduğunu bilmenizi isteriz.
Sorunun geçici olduğunu tarafınıza bildirir, teknik destek ekibimizin bu sorunu gidermek için çalıştığını sizlere aktarmak isteriz.

Sevgilerle...
Admin Tarık

O başlık üzerinden devam ediniz.@ibrahmgun arkadaşımızın paylaştığı gibi.Burda admintarik Bey'den açıklama yapılmış

İyi forumlar...
Önceki mesajları göster: