Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj27.08.2014, 21:05 (UTC)    
Mesaj konusu: Ziyaretçi Defteri Kodları

Arkadaşlar öncelikle söyleyeyim, forumda arama yapılamadığı için konuyu açmak mecburiyetinde kaldım. Bir google araştırmasıda yaptım ancak aradığımı bulamadım.

- Ziyaretçi defterini düzenleyebileceğimiz, temel düzen kodlarını paylaşabilir misiniz yada direkt hali hazırda şık ziyaretçi defteri tasarımı varsa elinizde paylaşmanız mümkün müdür? Diğer arkadaşlarda faydalansınlar.

Mesaj27.08.2014, 21:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

Düzenlemeden kasıt nedir örneğin bu kod kutu arkaplan kodu :
Kod:
<style input="text/css">
<!--
table[width="80%"] {
padding: 20px;
background-color: #XXXXXX;
background-image: url(http://img.webme.com/pic/h/hepitopu/hepitopu-deneme.gif);
border: 1px solid #c9c9c9;
-moz-border-radius: 23px;
-webkit-border-radius: 10px; }
-->
</style>
Mesaj27.08.2014, 21:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

ibrahmgun yazmış:
Düzenlemeden kasıt nedir örneğin bu kod kutu arkaplan kodu :
Kod:
<style input="text/css">
<!--
table[width="80%"] {
padding: 20px;
background-color: #XXXXXX;
background-image: url(http://img.webme.com/pic/h/hepitopu/hepitopu-deneme.gif);
border: 1px solid #c9c9c9;
-moz-border-radius: 23px;
-webkit-border-radius: 10px; }
-->
</style>

Aynen bunlar gibi kardeşim. Yazı tipini vs ayarlayabileceğimiz bir kodda varsa özellikle çok faydalı olur. Yada bunların benzerleri..
Mesaj27.08.2014, 21:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ziyaretçi Defteri Smiley Kodları diye arat google amcaya çok seçenek var sen seç kodlardan .
Fonta gelince onu css kodları ile ayarlayabiliriz. font family ve font size ile onun kodlarını kendiniz de oluşturabilirsiniz. Siz kendiniz yapabiliyosunuz özelden konuştuğumuzdan biliyorum Razz google buradaki en büyük kaynak Smile Forumun arama butonunda sorun var evet forumda arayacağınız şeyi google'a yazıp sonuna bedava-sitem ekleyince bir sürü sonuç çıkıyor zaten Smile
Mesaj27.08.2014, 22:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

ibrahmgun yazmış:
Ziyaretçi Defteri Smiley Kodları diye arat google amcaya çok seçenek var sen seç kodlardan .
Fonta gelince onu css kodları ile ayarlayabiliriz. font family ve font size ile onun kodlarını kendiniz de oluşturabilirsiniz. Siz kendiniz yapabiliyosunuz özelden konuştuğumuzdan biliyorum Razz google buradaki en büyük kaynak Smile Forumun arama butonunda sorun var evet forumda arayacağınız şeyi google'a yazıp sonuna bedava-sitem ekleyince bir sürü sonuç çıkıyor zaten Smile

Ahahaha kardeşim yardımların için tekrar tekrar teşekkürlerimi sunuyorum, sağol Very Happy
Mesaj27.08.2014, 22:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

Önemli değil Smile
Yine de bulamazsanız ben kodu paylaşayım sizinle

Kod:
<style>body{
font-family: tahoma;
font-size: 12px;
}</style>   

fontu ve px değerlerini kendinize göre ayarlayabilirsiniz. Bunu ziyaretçi defterinden önceki metin kutucuğuna yapıştırıyorsunuz. Smile
Önceki mesajları göster: