Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj04.09.2014, 17:00 (UTC)    
Mesaj konusu: Teknik | ile ilgili önerileri buradan dile getirin..

Teknik | ile ilgili önerileri buradan dile getirin..

=> Sistem ile ilgili.
=> Yeni versiyon isteklerinizi.
=> Sisteme bağlı isteklerinizi lütfen buradan dile getiriniz.

Duyuru | Artık daha fazla önem taşır.

=> Siz değerli üyelerimiz burada önerilerinizi sunduktan sonra biz ekip olarak değerlendirmeye alacağız dahasında olumlu olumsuz kararı sizlere bildireceğiz.

Sorunlar İçin destek( at )bedava-sitem.com Adresine mail atınız.

En son ciz-dizayn tarafından 12.06.2017 17:08:20 tarihinde değiştirildi, toplam 3 kere değiştirildi
Mesaj04.09.2014, 17:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

forum extrasında konu kilitleme olsa güzel olur
Mesaj04.09.2014, 17:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

Editör geliştirilebilir. Wordpressinki gibi biraz daha gelişmiş olabilir. Smile
Mesaj04.09.2014, 17:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

İstekler gerçekten önemli tabi'ki.. asıl önemli olan ( Teknik ) kısım direk olarak webme ilgilendiriyor bu mesajların oraya iletilmesi ve iletildikten sonra geri cevap gelmesi biraz zaman alacaktır.

Ekip arasında üstüne biraz konuşulduktan sonra Tarik Bey'e ileti'le bilir.

Mesaj04.09.2014, 17:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

mesela daha yeni almanyanınkine gittim daha fazla extra vardı ve dosyalar ekleyebilirdik ye birde alan adı alabiliyorduk yani aynısı türkiyeninkindede olsa güzel olur
Mesaj04.09.2014, 18:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

dizaynblog yazmış:
mesela daha yeni almanyanınkine girdim daha fazla extra vardı ve dosyalar ekleyebilirdik ye birde alan adı alabiliyorduk yani aynısı türkiyeninkindede olsa güzel olur
Mesaj09.09.2014, 04:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

ibrahmgun yazmış:

Selamlar,
Önerdikleriniz'i Tarik Beye yolluyorum..
Fakat konuyu tam açmıyorsunuz bir yer öneriyorsunuz o kadar konuyu detaylı anlatırsanız size geri dönüş daha hızlanır.

Mesaj09.09.2014, 13:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

Dipnot: Son sürümü icerisinde bulunan ekstralar yeni bir sürüm gelene kadar düzenlenmez.
Yeni tasarim ve yeni sürüme yeni gectik...
yeni indexleme yada ekstralari güncelleme suan mümkün olamaz..
Dah yeni yeni sürüm de bulunan hatalar düzenleniyor..ve aciklar kapatiliyor..
sürümün script kodun da suan düzenlenme yapilacagini tecrübeme dayanarak sanmiyorum..
Bahsedilen öneriler gelecekte olan yeni sürüm icerisinde muhakak bulundurulacaktir..

kolay gelsin.

Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW

En son ua1905ua tarafından 09.09.2014 13:25:39 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj09.09.2014, 14:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

ciz-dizayn yazmış:
ibrahmgun yazmış:

Selamlar,
Fakat konuyu tam açmıyorsunuz bir yer öneriyorsunuz o kadar konuyu detaylı anlatırsanız size geri dönüş daha hızlanır.

Wordpress editörünü bildiğinizi düşünmüştüm Smile Onu geçtim kaynak koduna yapıştırdığım kodu normale çevirince bozuluyor bu olayı düzeltirlerse çok iyi olur ..
Umarım anlatabilmişimdir.
Mesaj09.09.2014, 17:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

ibrahmgun yazmış:
ciz-dizayn yazmış:
ibrahmgun yazmış:

Selamlar,

Wordpress editörünü bildiğinizi düşünmüştüm Smile Onu geçtim kaynak koduna yapıştırdığım kodu normale çevirince bozuluyor bu olayı düzeltirlerse çok iyi olur ..
Umarım anlatabilmişimdir.

Peki,
Bilmediğimi nasıl düşündünüz..
Diyorum'ki aldığım mesajları ( Teknik Bölüm ) Direk olarak Tarik Beye iletiyorum iletirken aynen sizin yazdığınızı ve resim çekerek yoluyorum.. Hali ile bana soruyor ne demek istiyor geliştir diyor bırakıyor bana açık versin diyor.. Acaba bir önceki mesajınızda anlata bilmişiniz mi.. ?

Mail..
Tekrar iletildi..

Teşekkürler,

Mesaj09.09.2014, 17:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

İlginiz için teşekkürler anlatamamışım evet Laughing
Fakat ilk mesajınızda sistemin işleyişi anlatmadığınız için ( Tarık beye çekip yollama gibi ) haliyle açma gereği duymadım.
Kolay gelsin.
Mesaj17.12.2014, 22:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bir çok bedavasite hizmetlerinde ekstralar üyeler tarafından geliştirlip yeni ekstralar yüklene biliyor.Örnek vermem gerekirse wordpres üzerine kendine ait eklentiler geliştirilebiliyor.Kullanıcılar kendi siteleri üzerinde eklentiler deyebiliyorlar bu bir çok beda site veren kuruluşlardada gördüm.Bedava sitem üzerinde böyle bir uygulamaya gidilebilir.Kendi ekstranı kendin geliştir gibi...
Mesaj15.01.2015, 12:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

Site içi arama ekstrası eklense hiç fena olmaz. Wink
Mesaj26.01.2015, 10:17 (UTC)    
Mesaj konusu: :)

Php Kodu Kullanabillelim Very Happy Baya Zor Bir Şey İstedim Ama Smile Cok İyi Olurdu Yani Smile
Mesaj26.01.2015, 10:19 (UTC)    
Mesaj konusu: :D Cok Şey İstiyorum Ama

Ya Birde, Reklamlar Smile Yine 3 Reklam Olsun Ama Yerlerini Ve Boyutlarını Belireye Bilelim Smile
Bide Şu Yorum Ekstrası Biraz Wpyi Benzese Hiç Fena Olmaz Very Happy
Önceki mesajları göster: