Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj04.09.2014, 17:00 (UTC)    
Mesaj konusu: FORUM | İle ilgili önerileri buradan dile getirin..

FORUM | İle ilgili önerileri buradan dile getirin..

=> Forum güncellenmesi isteklerde bulunmayınız.
=> Tertip düzen hakkında isteklerde buluna bilirsiniz.
=> Forum sürüm değiştirmesi isteklerde bulunmayınız.
=> Eklenmesi istediğiniz başlıklar veya çıkarılması istediğiniz başlıklar hakkında olumlu veya olumsuz yönlerini belirterek istek'de bulununuz.

Dikkat.

=> Sadece istek yazma başlığıdır.
=> Bir kişinin isteğine başka bir kişi cevap vermesin.

Duyuru | Artık daha fazla önem taşır.

=> Siz değerli üyelerimiz burada önerilerinizi sunduktan sonra biz ekip olarak değerlendirmeye alacağız dahasında olumlu olumsuz kararı sizlere bildireceğiz.

Sorunlar İçin destek( at )bedava-sitem.com Adresine mail atınız.

En son ciz-dizayn tarafından 12.06.2017 17:08:36 tarihinde değiştirildi, toplam 3 kere değiştirildi
Mesaj09.09.2014, 01:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yazığımızı düzenleme artık getirilmeli. Teknik destek forumu diyorsak bazı şeyleri takip etmeliyiz. Şu Almanya serverlarındaki özellikler gelse yeter zaten. Üvey evlat muamalesi yapılıyor Türkiye'ye . Halbuki webme firması buradan kazanıyor kazandığını.
Mesaj09.09.2014, 13:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Teknik Destek forumu oldugumuzu gecmiste ifade ettigimiz olmustur..
Burada dikkat edilmesi gereken en önemli konu..
forum icerisine indexlenen konularin teknik konular olmasidir..
diger konular sadece google de alt sayfalara düsmemizi saglar..
ve indexlerimiz google tarafindan yararsiz olarak algilanilir..
Bu nedenle teknik destek forumu oldugumuzu unutmamak gerekir..

Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj09.09.2014, 14:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yani abi düzenleme olmaz mı diyorsun anlayamadım da Smile
Mesaj11.09.2014, 14:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

Forumda şikayet ile ilgili bölüm olsa çok güzel olur.
xxx kullanıcısından özel mesaj yoluyla hakaretten dolayı şikayetçiyim.
Normalde bu site silinme sebebi her ne kadar Tarık abi tolerans gösterse de silmek ağır bir karar düşünceme göre. Şikayetçi kişi gerekli kanıtları sunarsa şikayet edilen şahış forumdan ban gibisinden.
Kolay gelsin.
Mesaj11.09.2014, 18:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

Selamlar,
Sanmıyorum'ki şuan forumu aktif olarak kullanan bir üyemiz gelip özel mesajdan hakaret etsin.. Yada diğer tarafını düşünelim hakaret eden kişi forumu gerçekten kullanmıyorsa ve bizler onu forumdan uzaklaştırmış olacağız.. Gene aynı şekil yapacağından vazgeçmeden sürdüre bilir.

Mesaj11.09.2014, 18:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

ibrahmgun yazmış:
Yazığımızı düzenleme artık getirilmeli. Teknik destek forumu diyorsak bazı şeyleri takip etmeliyiz. Şu Almanya serverlarındaki özellikler gelse yeter zaten. Üvey evlat muamalesi yapılıyor Türkiye'ye . Halbuki webme firması buradan kazanıyor kazandığını.

Evet haklısınız sanırsam.
Şu önerimi gönderdiniz mi ? Smile
Mesaj11.09.2014, 18:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

FORUM ile ilgili öneriler ilk etap'da bizler bir düşünüyoruz TEKNİK ile ilgili öneriler ise Tarik Beye iletiyoruz.

Şuan konumuza dönersek..
Aramızda'ki sonuç ( Olumsuz ) yönde hemen herkesin kafasında şu var..
Teknik bir yapının teknik bir formu burada sık sık düzenlemeler yapılmaz sadece ufak değişiklikler olur ve bunları yetkili kişilere iletilir onlar tarafından uygun görülür ve uygulanır. Her ne kadar az olsa'da üyelerimiz arasında büyük tartışmalar olabiliyor biraz düşünelim tartışmalarda mesajlar üzerinde sürekli bir oynama olsa bu demektir'ki yetkili kişilerin bu tip yerlerde yanlış karar almasını sağlar ve haksızlığa yol açmasını sağlar..

Mesaj11.09.2014, 18:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

Öyle ama tartışmadan öte fonksiyonlarını düşünmüştüm ben.
Modlar açısından kötü bir şey belki fakat ben yanlış yazdığım bir şeyi düzeltmek için moderatörlerin online olmasını bekleyeceğim ? Yanlış anlamayın sizinde işleriniz güçleriniz vardır sorgulamıyorum tabii.
Mesaj15.12.2014, 20:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bence artık foruma Web Tasarım dersleri gibi bölümler Açılmalı.Almanya Bs'de bu tür bölümler mevcut bedava sitem türkiyede neden olmasın.Birde ek olarak foruma youtube vb.
üzerinden video ekleye bilsek teknik destek açısından güzel olur diye düşünüyorum.
Mesaj22.01.2015, 13:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

Belki biraz gereksiz ama yinede video paylaşımı olsa fena olmazdı?
Mesaj26.01.2015, 12:28 (UTC)    
Mesaj konusu: Sadece

Abi Sadece Tasarımı Degişitirin Yeterde Artar Smile
Mesaj05.02.2015, 18:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güzel Fikirler Smile
Mesaj26.02.2015, 16:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

Forum kurallari ve duyuru başlıkları güncellenmeli. Rolling Eyes

Mesaj08.06.2015, 17:08 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: FORUM | İle ilgili önerileri buradan dile getirin..

Video ekleyebilelim.
Önceki mesajları göster: