Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj09.09.2014, 20:17 (UTC)    
Mesaj konusu: Designer Olmak İstiyorum

Arkadaşlar ben eski forumkitab kurucusu Hasan Merkit,

Şu desing işlerini bana öğretebilecek biri varmı?

Hangi programları kullanıyorsunuz?

En son teteos tarafından 16.09.2014 18:05:56 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj09.09.2014, 20:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

Dostum çizimler için photoshop cc öneririm, kodlamak için ise dreamweaver indirebilirsin...
Mesaj12.09.2014, 12:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tessekurler dedigin programlardan baslayacagım
Mesaj12.09.2014, 13:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

Photoshoptan sakın başlama ilk başta ağır olur . Grafiker olarak deneyimlerime dayanak söylüyorum ben ilk başta photoshopla başladım bayağı bir zorlandım photospace ile başla sonra ağırdan Photoshop'a kay derim ..

Mesaj12.09.2014, 13:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

Webeveyn'e katılıyorum önce PhotoScape'den başla gerekirse Photofiltre'den yardım al daha sonra tecrübe kazanarak Photoshop'a geçmeni öneririm.
Mesaj12.09.2014, 13:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

webeveyn yazmış:
Photoshoptan sakın başlama ilk başta ağır olur . Grafiker olarak deneyimlerime dayanak söylüyorum ben ilk başta photoshopla başladım bayağı bir zorlandım photospace ile başla sonra ağırdan Photoshop'a kay derim ..

[quote="agasu06"]Webeveyn'e katılıyorum önce PhotoScape'den başla gerekirse Photofiltre'den yardım al daha sonra tecrübe kazanarak Photoshop'a geçmeni öneririm.[quote]

İkinizede katılıyorum bende Photoscapeden bşaladım sonra Photoshop sonra tasarımlar için videolarla başlayıp dreamweaver kodlamaya geçtim
Mesaj12.09.2014, 21:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

photshopda zorlandım bende çok yabancı olmadı ama
Mesaj13.09.2014, 10:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba Smile
Bence photoscape zaman kaybı,photoshop varken.
Aç şöyle 700x700 geniş bi çalışma,internetteki logo çizimlerine bak,banner çizimlerine bak.
Sende bir şeyler denemeye çalış.Layer mantığı kolay zaten.
Çizim videolarını izleyip kötü olsa da logo,banner tasarlayabildiğinde yeni şeyler dene.
Tüm butonların ne işe yaradığını anlamaya çalış.
Zaten internette birkaç düzgün çizim videosu bulursan rahatça anlayabileceğini düşünüyorum.
Kolay gelsin.
Mesaj13.09.2014, 11:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

İhtiyacın olan şey photoshop. İlk başta zorlanabilirsin ama zaman kaybetmemiş olursun. Tabii internette bir sürü photoshop derside var onlarıda öğrenmeye bak yavaş yavaş geliştirirsin kendini..
Mesaj13.09.2014, 12:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bence her şey photoshoptan geçiyor , kamyon süren biri taksiyi rahatlıkla sürer değil mi ?
Siz kamyon sürmeyi öğrenmeye çalışın. Binlerce kaynak mevcut internette. İlk önce photoshop terimlerinden başlamanızı öneriririm Smile
İyi çalışmalar.
Mesaj13.09.2014, 13:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kardeşim paşa gönlün bilir tabi de herkes fikrini söylemiş ... Ben ilk önce Photoshoptan başlayan biri olarak PhotoSpace'den başlamanı öneriyorum ama arkadaşların dediği gibi videolardan destek alıp Photoshop yükünün altından kalkabilirsin . Photoshop her türlü konuda işini görür ben daha rahat olsun diye PhotoSpace den başla dedim
Mesaj13.09.2014, 13:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Flood için özür dilerim ben Webeveyn bu arada..Hesaplar karıştı da kusura bakma
Mesaj13.09.2014, 13:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

İnternetten videoları izleyebilirsin ama daha çok deneme-yanılma taktiği ile kendin öğren derim akılda daha kalıcı olur Wink
Mesaj16.09.2014, 18:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

Designer kelimesinin açılımı Türkçesi tasarımcı demektir.. Başka diller bilmek ve kullanmak bilgi açısından her zaman iyidir.. Ama bunu Türkçe kullanarak ifade etmeniz benim düşünceme göre daha doğru olurdu.. Her neyse konu hakkında tavsiye vericek olursam, Adobe Photoshop Cs4 programına yoğunlaşmanızı öneririm.. İnternet üzerinde video sitelerinde yabancı anlatımlar izlemenizi ısrarla tavsiye ederim.. Kendinizi böyle geliştirebilirsiniz.. Konuya mesajınızda facebook linkinizi belirtiğiniz için onu kaldırmak zorunda kaldım.. Onuda buradan belirtmek istedim.. Kolay gelsin..

- Teknik Destek Personeli
Mesaj28.11.2014, 23:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kardeşim ben Photoshop CS3 ile başladım ne kadar ders var ise hepsini izledim ve başarılıda oldum.Aradan baya geçti ben photoshopu bıraktım 2 yıl felan sonra Photoshop CC nin çıktığını duydum ve indirmiştim öyle hatırlıyorum yani devamıda geldi Very Happy. Baktım baya ilerledim html işine merak sardım baktım html de baya ilerledir csse başladım ama css te tıkandım gerçi.
Önceki mesajları göster: