Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj15.09.2014, 10:31 (UTC)    
Mesaj konusu: E-posta değişmiyor

Öncelikle şunu söylemek isterimki Forumda fazla takılmıyorum bu yüzden konuyu nereye açacağımı bilmiyorum ondan buraya açtım ve bi tane akıllı ordan fırlayıp yanlış yere açmışsın git şuraya aç demesin yorumda yapmasın.

Sorunuma gelirsek e-postayı değiştirmeye çalışıyorum yeni e-posta giriyorum şifreyide gireyorum tamam onaylıyor sayfa yenileniyor değişmesi lazımken hiçbirşey olmayıp eski e-postam duruyor belki 20 30 kere denedim olmadı çözüm varmıdır ? burdan veya mesaj olarak bana yardım ederseniz sevinirim.
Mesaj15.09.2014, 15:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

Öncelikle her forumun olduğu gibi buranın da kuralları var. Akıllının birini beklemek yerine kuralları okuyup başlık açmak en mantıklısı.
Sorununuza gelirsek değiştirmeyi düşündüğünüz maile baktınız mı ?
Mesaj15.09.2014, 16:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba.
Sorunu standart uygulamalarla çözemediyseniz.
Support-tr( at )webme.com adresine kayıtlı olduğunuz mail adresinden
Mail adresinizi değiştirmeyi talep edin.

Kolay gelsin.
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW

En son ua1905ua tarafından 15.09.2014 16:16:30 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj15.09.2014, 16:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

@ua1905ua
Teşekkürler o zaman ben mail atayım dahala deniyorum olmuyor

@ibrahmgun
Bende tam bunu bekliyordum akıllı... her forumunda moderatörleri var dimi onlar uyarabilir o yüzden akıllı... akıllının biri yorum yapmasın dedim iyi günler.
Mesaj15.09.2014, 18:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

3 gün içinde sana dönerler merak etme
Mesaj15.09.2014, 20:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

tredgo yazmış:
3 gün içinde sana dönerler merak etme

Merhaba..
Böyle düsünmenize üzüldüm..
Tarik bey sizler icin gününü aksam aksamini sabah ediyor..
Yapilmayanlari yapiyor herkese deger gösteriyor..
kimseyi kendinden üstün görmüyor..
ben yönetici degilim bana günde en az 30 özel mesaj geliyor..
peki Yönetici olan degerli tarik beye kac mail özel mesaj facebook dan ileti geliyor dur..

iyi düsünmek lazim...

Baslik kilit..
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Önceki mesajları göster: