Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj16.09.2014, 15:45 (UTC)    
Mesaj konusu: Yan Reklam

Arkadaşlar yan reklamı tablo içine alıp nasıl kaydırabiliriz ? İnternetten araştırdım ancak bulamadım.
Mesaj17.09.2014, 09:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güncel!
Mesaj17.09.2014, 10:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba
Reklamlari kaydiramazsiniz oynatamazsiniz.. yeriyle oynayamazsiniz..
tablo icine aslinda almakta yasak.. fakat cerceve icerisine alinmasi fazla göze batmiyor..
ama velakin benim size nasihat´im uzak durun..

Kolay gelsin.
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj17.09.2014, 10:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

ua1905ua yazmış:
Merhaba
Reklamlari kaydiramazsiniz oynatamazsiniz.. yeriyle oynayamazsiniz..
tablo icine aslinda almakta yasak.. fakat cerceve icerisine alinmasi fazla göze batmiyor..
ama velakin benim size nasihat´im uzak durun..

Kolay gelsin.

Teşekkürler.
Mesaj17.09.2014, 11:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

Rica ederim pasam.. Hayirli günler dilerim..
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj17.09.2014, 12:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben Reklamları sitede ortalayıp kenerlara çerçeve yaptım fakat site açılınca İki Reklamda net olhatta bir moderatöre sormuştum mesaj geçmişine Bakayım
Mesaj17.09.2014, 13:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

MineOfThrones yazmış:
Ben Reklamları sitede ortalayıp kenerlara çerçeve yaptım fakat site açılınca İki Reklamda net olhatta bir moderatöre sormuştum mesaj geçmişine Bakayım

Reklamların Yerlerini Değiştirmeyin Hiç Uyarısız Siteniz Silinecektir.
Çerçeve Almak Olabilir Ama Yerleri Oynamamalı
Mesaj17.09.2014, 13:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

Silinmesinden korkmuyorum bu site benim için bir eğlence eğlencemde BS'ye para kazandırıyor konuma gelirsek ReklamLAR site ilk açıldığında direk karşımızda eğer ben yerini değiştirmesem hem daha aşağılara kayıp görünmesi daha zor oluyor hemde sağa doğru baya bi gidiyor böyle daha sağıklı Tabi son sözü moderatörümüz söyler Smile
Mesaj17.09.2014, 21:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

20.ci maddeyi gözden gecirelim.. konuyu uzatmaya gerek yok..
Reklamlarin üzerinde oynamalar kesinlikle kabul edilmemektedir..

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?p=764548#764548

En son ua1905ua tarafından 17.09.2014 21:28:17 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Önceki mesajları göster: