Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj25.10.2014, 10:30 (UTC)    
Mesaj konusu: Clean Menü Gizleme

Merhaba Arkadaşlar Clean Tasarımında Menü Gizleme Kodu Lazım
Örneğin
Bir Sayfa Eklicem Deneme Diye Menüde Gözükmeyecek Smile
Cevaplarınızı Bekliyorum.
Mesaj27.10.2014, 17:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

Saklı sayfalar'ı aktif et(Ekstralar'dan) gel sayfalarima sonra saklicağın sayfaya tıkla o başlığın yanında yuvarlak ayar simgesi var bütün kullanıcılara göster diye bir seçenek olacak altlarda oranın üstüne gel sadece login yapmışı seç kaydet de görünmez olur ama login yapan üyelere gözükür.
Mesaj27.10.2014, 17:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

grafikersiz yazmış:
Saklı sayfalar'ı aktif et(Ekstralar'dan) gel sayfalarima sonra saklicağın sayfaya tıkla o başlığın yanında yuvarlak ayar simgesi var bütün kullanıcılara göster diye bir seçenek olacak altlarda oranın üstüne gel sadece login yapmışı seç kaydet de görünmez olur ama login yapan üyelere gözükür.

Dostum güzel bilgi fakat arkadaş cleanda sayfa gizleme kodunu soruyor, yani saklı sayfa yaptığı zaman üyelik sistemi yapması gerekiyor...
Mesaj27.10.2014, 17:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

teknoanaliz yazmış:
grafikersiz yazmış:

Dostum güzel bilgi fakat arkadaş cleanda sayfa gizleme kodunu soruyor, yani saklı sayfa yaptığı zaman üyelik sistemi yapması gerekiyor...

Maalesef daha o tasarım o kadar gelişmedi tek gizleme yolu bu bildiğim kadarıyla üyelik sistemi değil kimseye üyelik vermezse hiç bir sorun kalmaz bu arada saklı sayfalarıda gizlersen sorun kalmaz.
Önceki mesajları göster: