Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj08.10.2014, 10:45 (UTC)    
Mesaj konusu: test sorularımı nasıl yükleyebilirim.

merahaba;
bende bir bedava site kurdum. Öğretmenim.Bnim elimde test soruları var bunları öğrencilerim açıp alsınlar istiyorum, yada kayetsinler.bunu yapabilirmiyim.hani üsütne tıkladığınızda aç- kayıt et gibi. bana yardımcı olurmusunuz
Mesaj01.11.2014, 15:34 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: test sorularımı nasıl yükleyebilirim.

sorunubul yazmış:
merahaba;
bende bir bedava site kurdum. Öğretmenim.Bnim elimde test soruları var bunları öğrencilerim açıp alsınlar istiyorum, yada kayetsinler.bunu yapabilirmiyim.hani üsütne tıkladığınızda aç- kayıt et gibi. bana yardımcı olurmusunuz

Merhabalar, böyle birşey olabilir mi pek bilmiyorum fakat size şöyle bir tavsiye verebilirim, sorularınızı resim olarak yüklersiniz, öğrenciler bu resimleri indirip pclerinde çözebilirler yada sorularınızı yazarsınız normal bir şekilde öğrencileriniz ise bu yazıları worde kopyalayıp çözebilir, yardımcı olduysam ne mutlu bana...
Mesaj02.11.2014, 14:04 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: test sorularımı nasıl yükleyebilirim.

sorunubul yazmış:
merahaba;

Bunu yapmanız mümkün siteye yazı olarak ekleyip yazdır butonu eklersiniz
veya microsoft office dosyasına yerleştirip yandex disk'e yükleyip
indir bağlantısı verirsiniz veya
psd şeklinde yaparsınzı ama psd hakkında bilgim yok malsef Rolling Eyes
Mesaj03.12.2014, 20:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

Test soruları yayın evlerininse yapmayın davalık olabilirsiniz Shocked
Mesaj17.12.2014, 21:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Soruları internet üzerine koymak biraz sıkıntılı ancak.
Belli sorular üzerinde sayısal değerleri değiştirip internete koymakta bir sakınca yok.
Sonuçta soru kalıpları aynı sayılır.Çoğu. Yayın Evi yeni bir soru üretmiyor.Belirli soru kalıpları üzerinden soru yapıyorlar.

En son opencore tarafından 17.12.2014 21:55:51 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj01.01.2015, 15:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

opencore yazmış:
Soruları internet üzerine koymak biraz sıkıntılı ancak.
Belli sorular üzerinde sayısal değerleri değiştirip internete koymakta bir sakınca yok.
Sonuçta soru kalıpları aynı sayılır.Çoğu. Yayın Evi yeni bir soru üretmiyor.Belirli soru kalıpları üzerinden soru yapıyorlar.

Kardeş TEOG sınavında sorular değiştirilmişti nerdeyse sende yapabilirsin
Mesaj01.01.2015, 15:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

Çok zor Smile Anca fotoğraf çek öyle Smile
Mesaj01.01.2015, 15:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

bekoblog yazmış:

Tarayıcılar oluyor yazıcılarda oraya koy bilgisayara aktarsın.Ama sakıncalı söyleyim
Mesaj01.01.2015, 15:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

technoatom yazmış:
bekoblog yazmış:

Tarayıcılar oluyor yazıcılarda oraya koy bilgisayara aktarsın.Ama sakıncalı söyleyim

Aslında wordden sorular hazırlayıp sonra upload edip sonrada indirme butonuyla türü bir şeyler yapabilir Smile
Mesaj05.01.2015, 16:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

technoatom yazmış:
Test soruları yayın evlerininse yapmayın davalık olabilirsiniz Shocked

bencede