Forum'da ara:
Ara

RadyoMaskoT Tema?
Güzel, Başarılı.
  56%
[ 27 ]
Orta, Gelişmeli.
  43%
[ 21 ]
Toplam Oylar : 48

Yazar Mesaj
Mesaj06.12.2014, 14:08 (UTC)    
Mesaj konusu: RadyøMask⊙T | Bir Radyoculuk Devrimi ツ ♬

>>> Biz Kimiz?
Radyo MaskoT 4 Ocak 2013′de kurulmuş olan "En Eğlenceli Radyo Portalı - BS Radyonuz" sloganıyla yayın yapan bir internet radyosudur.
Maddi çıkar gözetmez.. Programcılar hobi amaçlı yayınlar yapmaktadır.
Sadece internet üzerinden yayın yaparız ve dinleyicilerimiz sadece internet üzerinden bizi dinleyebilirler.
Radyomuzda yayın yapan birbirinden değerli programcılarımız basit bir bilgisayar programı vasıtasıyla kendi evlerinden,
kendi bilgisayarlarından yayın yaparlar. Frekanslı ulusal radyolarda yapabileceğiniz her şeyi
(fon ile beraber anons, şarkı üstü efekt, canlı telefon bağlantısı, dinleyici mesajları gibi…)
yapmak radyomuzda mümkündür. Radyo yayını için hevesli olan ve bizde yayın yapmak için başvuran
kişileri bünyemize katarak deneyimli kadromuzla onları radyoculuk konusunda eğitir,
eğer frekanslı radyolara geçme düşünceleri varsa bu konuda destek sağlarız.

>>> Neden; Radyo MaskoT?
Radyomuzun kurmadan önce çok düşündüm. Radyomuza uygun, daha önce kullanılmamış, bize özgü, ilgi çekici ve Türkçe bir isim olsun istedik. Birçok fikir ortaya atıldı ve en sonunda "MaskoT" isminde mutabık kaldık. Kaliteli yayınlarımızla, yayınladığımız şarkılarla, içtenliğimizle ve dinleyiciyle olan bağımızla adeta kulaklığa/hoparlöre yapışıp kalacağınız kopamayacağız bir radyo olma vizyonuyla bu yola çıktık. MaskoT ismi ilgi çekici farklı bir isim olmasından dolayı bu ismi seçtik. Radyo MaskoT ismiyle "En Eğlenceli Radyo Portalı" sloganıyla yayın hayatımıza devam ediyoruz.

>>> Yayın İlkelerimiz:

* Radyomuzda sadece Türkçe şarkılar yayınlarız. Yabancı şarkılara fon müzikleri veya çok istisna durumlar haricinde yer vermeyiz.
* Türkçe pop müzik ağırlıklı şarkılara yer veririz ancak yayın yapan programcımız kendi tarzını oluşturup istediği tarzda program yapabilir, istediği tarzda şarkılar yayınlayabilir (Türçe olması, müstehcen olmaması ve kaliteyi düşürecek tarzda şarkılar olmaması şartlarıyla).
* Yayınlarımızda maddi çıkar yoktur, tamamen keyif almak ve bu keyfi dinleyiciyle paylaşabilmek adınadır. Hobi olarak gönüllülük esasına göre yayınlar yaparız. Ancak bir o kadar bu işi önemser ve ciddiye alırız.
* Taklitten uzak, kendimize özgü olmak esastır. Başka hiçbir radyonun hiçbir materyaline yayınlarımızda yer vermeyiz.
* Dinleyici sayısı artsın diye bir kaygı içerisinde olmayıp doğru bildiğimiz yolda kaliteden ödün vermeden yayınlar yaparız.
* Sosyal paylaşım platformlarından, web sitemizden veya farklı yollarla gelen dinleyici görüşlerini her zaman önemser ve değer veririz.
* Yeniliklere açık olmayı benimser, her zaman daha iyisini yapabilmek için uğraş veririz.

@GMedya | RadyoMaskoT Ekibi

En son radyomaskot tarafından 25.06.2015 13:46:05 tarihinde değiştirildi, toplam 8 kere değiştirildi
Mesaj06.12.2014, 14:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj06.12.2014, 14:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

koddersim yazmış:
Başarılarrr Razz

Çok Teşekkür Ederim koddersim , Sizede başarılar dilerim.. Takipte Kalın.
Mesaj07.12.2014, 07:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

RadyoMaskoT | En Eğlenceli Radyo Portalı
# Radyomuz 04.01.2013 tarihinde kurulmuştur.
# Radyomuz İstek Hattılı'dır.
# Radyomuz Tamamen "Özgün"'dür.

@RadyoMaskoT Ekibi.. Bs Radyosuna Davetlisiniz.
[Reklam, Banner Takas vb. İletişimden bizlere ulaşın.]
Mesaj08.12.2014, 12:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sizleri bekliyoruz Smile
#RadyoMaskoT
Mesaj08.12.2014, 17:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

Başarılar kardeşim yeni tasarım güzel olmuş.Yazın radyo yayınları başlasın da istek yapalım, şarkıları bu radyodan dinleyince ayrı güzel oluyor Smile
Mesaj08.12.2014, 18:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

agasu06 yazmış:
Başarılar kardeşim yeni tasarım güzel olmuş.Yazın radyo yayınları başlasın da istek yapalım, şarkıları bu radyodan dinleyince ayrı güzel oluyor Smile

EyvAllah Kardeşim. Radyomuza herkes davetlidir. Reklam vs. herşeyi PM atın.
Agasu06 çok değerlisin dostumm Wink
_________

Mesaj08.12.2014, 18:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Web sitem üzerinde reklamını yaptığım bir site. Smile
İlk açıldığı zamanlar yine bir değerlendirme yaptığımı hatırlıyorum.
Slogan bedava-sitem radyosu olarak belirtilmiş ve söylenmiş.

Fakat bedava-sitem radyosu denilebilmesi için tüm aktif kullanıcıların bu radyo üzerinde toplanması gerekiyor.

Daha doğrusu başarılı haline getirebilmek için sloganın hakkını vermek gerekli.
Bu yapılmayacak bir şey değil, yapılırsa çok büyük tr gg siteleri arasında favori olabilecek bir site görüyorum.
Hayırlısı olsun, başarılar diliyorum.

- Teknik Destek Personeli
Mesaj08.12.2014, 19:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

aktif-dost yazmış:
Web sitem üzerinde reklamını yaptığım bir site. Smile
İlk açıldığı zamanlar yine bir değerlendirme yaptığımı hatırlıyorum.
Slogan bedava-sitem radyosu olarak belirtilmiş ve söylenmiş.

Fakat bedava-sitem radyosu denilebilmesi için tüm aktif kullanıcıların bu radyo üzerinde toplanması gerekiyor.

Daha doğrusu başarılı haline getirebilmek için sloganın hakkını vermek gerekli.
Bu yapılmayacak bir şey değil, yapılırsa çok büyük tr gg siteleri arasında favori olabilecek bir site görüyorum.
Hayırlısı olsun, başarılar diliyorum.

Değerli Aktif-Dost ; Öncelikle değerli yorumunuz için teşekkür ederim..
İlk açıldığından itibaren bir değerlendirme yapmıştınız ama bu değerlendirmeniz daha çok aşk'a getirdi Smile

Tüm aktif kullanıcı kitlesinin RadyoMaskoT'da toplanması için elimden geleni yapacağım Smile Sloganım En Eğlenceli Radyo Portalı | Bs Radyosu .
Sizi, siz değerli dost sitemi boş çıkarmayacağım.
Tekrardan tatlı yorumunuz için teşekkür ederim..

Desteğiniz olduğu sürece Bs Radyonuz olucam allahın izniyle Smile

Saygılarımla..

________
Mesaj08.12.2014, 19:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

İnşallah hedefinizi başarırsınız.
Ben tüm kalbim ile size inanıyorum.

Tüm herşey gönlünüzce olsun ve başarılar dilerim. Smile

- Teknik Destek Personeli
Mesaj08.12.2014, 19:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

aktif-dost yazmış:
İnşallah hedefinizi başarırsınız.
Ben tüm kalbim ile size inanıyorum.

Tüm herşey gönlünüzce olsun ve başarılar dilerim. Smile

Teşekkür ederim, İnşAllah.. Smile
Mesaj11.12.2014, 16:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj11.12.2014, 16:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

bedava sitemle uğraşırken alttan müzik çalması güzel oluyor umarım daimi aktif olup bizleri şenlendirirsiniz.
Mesaj12.12.2014, 17:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

opencore yazmış:
bedava sitemle uğraşırken alttan müzik çalması güzel oluyor umarım daimi aktif olup bizleri şenlendirirsiniz.

Buyur gel OpenCore Smile
Mesaj12.12.2014, 17:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

Önceki mesajları göster: