Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj30.11.2014, 21:49 (UTC)    
Mesaj konusu: Bedava-sitem.com'da video barındırma ?

Arkadaşlar merhabalar , ben 6-7 sene önce bedava-sitem ile baya bir içli dışlıydım.Bu kayıtlı olduğum site ile değil bu sadece bazen girip deneymlerimi test ettiğim bir sitedir.Neyse direk konuya girmek istiyorum..

Bir video portalı kurmak istiyorum , bazı videoları kendim , tr dublajlayıp ya da tr altyazı yapıp siteye eklemek istiyorum fakat anladığım kadarı ile , copy paste sistemi ile video eklenebilniyor..

Bu büyük bir eksiklik..

Yapacağım videolar Premium üyelikli olacağı için , youtube ya da benzeri bir video sitesine yükledikten sonra siteye yüklesem zaten premiuma gerek kalmayacak kullanıcılar youtube'dan ücretsiz izleyecekler. O yüzden kendi video scrptimi html5 ile yazıp siteye nasıl entegre edebilirim? bunun için bir sunucuya ihtiyaç var bılıyorum ama bu durumu bedava-sitemm halletmiyor belli ki.

Tavsiyeleriniz nelerdir ?
Sitelerinizin sitemize kayıt yaptırması bize en büyük desteğinizdir.

El ele verelim.Tr.gg'yi büyütelim..
Mesaj11.12.2014, 13:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

Film sitesi saten yasak Wink
Mesaj11.12.2014, 13:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

technoatom yazmış:
Film sitesi saten yasak Wink

Saten değil zaten Smile ve ayrıca doğru söylüyorsun.
Mesaj11.12.2014, 13:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

Evet film sitesi yasak ama belki arkadaş youtube'dan falan video paylaşacaktır ... Mesela ben yapıyorum ve kime ait olduğunu belirtiyorum .. Kardeşim youtube'dan falan video aktaracaksın ... Videoya gel > Paylaş > Ekle > Kodu Al > Sayfaya Yapıştır ...

Mesaj11.12.2014, 13:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

@webeveyn, Konuyu okumadın heralde ? Smile Youtube'den paylaşmıyacakmış öyle diyor ?.
Mesaj11.12.2014, 13:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

Valla ne yalan söyliyeyim uzun gördüm okumadım Smile

Önceki mesajları göster: