Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj10.03.2014, 19:26 (UTC)    
Mesaj konusu: Vanpel | Tr.Gg Uzantısını Dönüştürme

Benim tr.gg uzantılı web sitem var bunu .com veya .net gibi uzantılara ücretsiz çevirmek istiyorum var mı ?

En son vanpel tarafından 17.05.2014 01:17:35 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj10.03.2014, 19:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bulursanız bize de söyleyin. Evil or Very Mad
Mesaj10.03.2014, 20:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

clean-deneme yazmış:

aksam aksam guldurdun berkan helal Wink

Yürekten Sevene Mesafe Yoktur..
Mesaj14.03.2014, 00:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

etkindizayn yazmış:
clean-deneme yazmış:

aksam aksam guldurdun berkan helal Wink

Laughing Arkadaşım bu şuan için mümkün değil. Webme yetkililerinin karar vereceği bir iş.

En son cryengine3 tarafından 14.03.2014 00:15:00 tarihinde değiştirildi, toplam 2 kere değiştirildi
Mesaj12.12.2014, 14:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

Onu Beleşe Alamazsın Bi .com yada .org domaini en az 30 filan vardır Laughing ben olsam tr.gg yi tercih ederim yani .com güzel olsada
Mesaj15.12.2014, 14:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kardeşim bedava-sitem.com sitesinin altında tr gg uzantılı siteler vardır. Bunu sanırım değiştirmek yetkililerin işi , benim fikrime göre de mümkün değil Smile
Mesaj15.12.2014, 20:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

wbloog yazmış:
Kardeşim bedava-sitem.com sitesinin altında tr gg uzantılı siteler vardır. Bunu sanırım değiştirmek yetkililerin işi , benim fikrime göre de mümkün değil Smile

hayır mümkün (örnek almanya b-s) neyse yinede uzantı değiştirme yetkililerin işidir fakat şöyle birşeyde yaparsın domain alırsın (site adı) bu aldığın domaine yönlendirme yaparsın mesela tasarimci-amca2.com gibi Smile
Mesaj16.12.2014, 06:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

tasarimci-amca2 yazmış:
wbloog yazmış:

hayır mümkün (örnek almanya b-s) neyse yinede uzantı değiştirme yetkililerin işidir fakat şöyle birşeyde yaparsın domain alırsın (site adı) bu aldığın domaine yönlendirme yaparsın mesela tasarimci-amca2.com gibi Smile

Kardeşim tr.gg dışında bir siteye direk yönlendirme yapmak siteni sildiriyor
Mesaj16.12.2014, 15:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

siteye yönlenmicek zaten olayı anlamadın sadece uzantın değişcek yani tr.gg değil de onu .com veya .net olarak düşün ;
Mesaj16.12.2014, 17:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

tasarimci-amca2 yazmış:
siteye yönlenmicek zaten olayı anlamadın sadece uzantın değişcek yani tr.gg değil de onu .com veya .net olarak düşün ;

Ücretli olduğunu söylemeyi unutmuşsun. Rolling Eyes
Mesaj16.12.2014, 17:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

ücretsiz hizmet sunanlar da var ama süreli olması lazım

birde ücreti çok cebi yakan fiyat değil 5-10 lira arası olması lazım web işlerini bıraktığımdan beri ilgilenmediğim için güncel fiyatları bilmiyorum.

En son tasarimci-amca2 tarafından 16.12.2014 17:36:58 tarihinde değiştirildi, toplam 2 kere değiştirildi
Önceki mesajları göster: